Skocz do zawartości
pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

WHATEVER

bgbg    5

NEW HOLLAND T5 w akcji nareszcie w pierwszych pracach polowychpost-42333-0-09265600-1351782935_thumb.jpgpost-42333-0-53180100-1351782948_thumb.jpgpost-42333-0-24227200-1351782961_thumb.jpg

kris14    259

AdBlue wlewa się dopiero do T6 ;)

T5 ma inne rozwiązania dotyczące ekologii.

Wiadomość z agroFakt.pl

jakub123452    0

Mam pytanie jak z zapalaniem zimą czy morzna odrazu jechać czy trzeba odczekać pare minut aż oleji w skrzyni się rozgrzeje?

kris14    259

Jeżeli masz mokre sprzęgło to zdrowsze dla niego będzie jak olej się rozgrzeje, uzyska odpowiednią gęstość i lepkość ;) Na zimnym jak idzie to też można jeździć ale trzeba się liczyć z tym że potem zacznie ono szarpać, działać z opóźnieniem itp, po prostu trzeba będzie częściej je kalibrować ;)

osibuhaj    15

NEW HOLLAND T5 w akcji nareszcie w pierwszych pracach polowychpost-42333-0-09265600-1351782935_thumb.jpgpost-42333-0-53180100-1351782948_thumb.jpgpost-42333-0-24227200-1351782961_thumb.jpg

masz go z dachem panoramicznym? jak z spalaniem? możesz już coś powiedzieć?

marju12    43

pawek u kogo brales i jak mozesz to powiedz czy byly jeszcze jakies sztuki na placu czy tylko twoj ?

bgbg    5

po krótkiej,zaledwie tygodniowej eksploatacji,mogę powiedzieć tylko tyle,że NH zrobił naprawdę fajny ciągnik i właściwie to nie mam się do czego przyczepić...no może tylko taka błahostka jak radio....

wcześniej i dużo wcześniej padało wiele głosów negatywnych na temat przekładni.a ja powiem tyle,że moim skromnym zdaniem ta prosta mechaniczna skrzynia to akurat atut tego ciągnika.w polu,np.w orce w zupełności wystarcza wrzucić jeden bieg i ewentualnie skorzystać z reduktora i wszystko.

dziś robiłem dość głęboką orkę na 3 biegu drugiego zakresu i śmiga aż miło.prędkość w granicach 10-12km/h

bgbg    5

T5 ma od początku produkcji silnik w technologii common rail oraz filtr cząstek stałych.

widać,że NH nie śpi i po falstarcie z tym modelem szybko nadrabia zaległości,bo na pewno nowa przekładnia będzie dla wielu klientów kuszącym rozwiazaniem.

b0gdan    85

Widze że NH wkońcu poszlo do przodu i wyróżnia sie sposród innych producetów

nic tu wyróżniającego nie ma, tylko w końcu dociągneli do konkurencji

Edytowano przez b0gdan

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.