Skocz do zawartości
pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

CaptOOrniC    0

Z tego co widać Case jest niższy od NH i ma inną kabine.

Sorry mistrzu ale T5 i ten Case są prawie identyczne(pod względem konstrukcyjnym) , niższy jest tylko dlatego ,że ma mniejsze koła założone , kabina identyczna , ale z innym dachem , który może wprowadzać w błąd.

Osobiście myślę ,iż NH mógł zaadaptować kabinę z serii T6000 do nowego t5 , ładnie by wyglądała, a kabina była by bardziej ergonomiczna i funkcjonalna :)

Edytowano przez CaptOOrniC

Sprzedam Ursusa 912

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlo694    15

no to spróbuj do tego case założyć te opony od NH (nie da się więc się różni). A poza tym ja napisałem ze jest niższy (nie pisałem dlaczego tak jest) co można wywnioskować nawet po tym ze case ma 2 stopnie w schodkach a w NH są 3 (NH ma też bak niżej osadzony według kabiny). Kabina ma inny dach ale ma też inną przednią szybe, klamki dzwi i wnętrze też się trochę różni.

timasz    52

Moim skromnym zdaniem to ten nowy nh w porownaniu z tym czerwonym stworem to pieknosc hahaha

ChiquitaB    52

a moze ten nh ze zdjęć to właśnie t6? jak dla mnie ten Case jest piękny i moim skromnym zdaniem to będzie następca JXU i CSPro bo kabina CS zalatuje. a na nim jest napis Farmall bo w USA te mniejsze wszystkie są Farmall z inną literką na końcu

pawlo694    15

Temu NH dużo brakuje do T6 ale niczego nie można wykluczyć.

Mi też bardziej podoba się case. Odpowiednik T4 to Farmall C a T5 to Farmall A, więc widocznie Case wraca do korzeni ;) Tylko ja się pytam po co w T5 i Farmallu A silniki będą miały pojemność 3400 a nie jak we wcześniejszej serii 4500?

ChiquitaB    52

no chyba kolega żartuje z tym 3400? to ile by miał wytrzymać ten silnik przy powiedzmy 115KM? 3400 to słyszałem że w T4 ale chyba nie w tych większych to jakaś pomyłka

timasz    52

Dobra Panowie o gustach sie nie dyskutuje kazdy ma swoje upodobania :)

Co do pojemnosci silnika to prosze zauwazyc ze fendt np 211 vario posiada silnik SISU o poj 3300 cm3 i rozwija moc max 110 km wedlug normy ECE R24 wiec to nie jest juz jakas egzotyka tylko naturalny postep

Edytowano przez timasz

ChiquitaB    52

no tak wiem ale ciekawe jak wychodzi tu z żywotnością tych silników. Te silniki FTP co teraz CNH wstawia do ciągników mają wiele wspólnego z Cumminsem więc chyba nie będą takie złe

ChiquitaB    52

o tym już gdzieś pisałem to jest nowy maxxum z SCR nowy multi ma mieć i jeszcze kilka bajerów takich przydatnych czyli bardziej wypaśny niż był maxxum multi

pawlo694    15

No to czas na nowe fotki :P

i119325_1-5uu000.jpg

i119326_1ll.jpg

i119327_lo.jpg

i119328_oo.jpg

Na szczęście poszerzyli błotniki i dali wydech przy słupku kabiny.

I małe sprostowanie Case Farmall A to odpowiednik TD5. więc zapraszam do nowego tematu o TD5

Edytowano przez pawlo694

qazi    58

a wiadoma jest już specyfikacja tych ciągników, tzn jaka skrzynia, masa, ogumienie, itd ?

pawlo694    15

ogumienie przód 600/65 r 34 tył 540/65 r 38 albo 600/60 r 38, skrzynia 24/24 PowerShuttle i Dual Power tyle udało mi się odczytać

Edytowano przez pawlo694

pawlo694    15

możliwe ale tak pisało na jednej stronie, to będzie ten rozmiar bo na oponie tak pisze 480/65 R24

Adii    0

Ja jeszcze wyczytałem że maja być od mocy 80 do 120 i silnik 3400cc 16 zaworowy. Moim zdaniem na ciągnik powyzej 100km to za mała pojemność i waga. Chyba że jakieś złe info. ;)

timasz    52

Jesli ma to byc ciagnik pomocniczy lub glowny na gospod do 60 ha o profilu mlecznym to moim zdaniem ciagnik nie bedzie za lekki a i pojemnosc nie bedzie miala tu wielkiego znaczenia bo nie bedzie pracowal stale pod wysokim obciazeniem

wiesko    12

Zapowiada sie ciekawie. Mam nadzieje ze wkrotce pojawi sie na placach u dilerow.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafix255
      Witajcie koledzy. Pisze do was bo mam problem w swoim NH TD5 105. Mianowicie jakis czas (zimą) zauważyłem kałuze oleju na lewym tylnym kole ze zwolnicy. Nadmienie że ciagnik ma na dzisiaj równiuskie 500 godzin, nie ma tura a był na zime umyty i postawiony w garazu i nagle wywaliło olej ze zwolnicy. Dolałem tego multi g na stan i wycieka ten olej w nieduzym stopniu ale wtedy dolałem pona 1l czyli tyle wyleciało. Druga zwolnice jak poluzowałem korek od wlewu to poszło cisnienie. czy to mozliwe ze ściagło mi oring (uszczelniacz) ze zwolnicy zeby uszło ciścienie??? czy ktos z was miał ta usteke?? czy myslicie ze musze sciagac koło i to robć czy to ustanie??
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika