pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pioter    46

na bank metodą obserwacji wskaźnika poziomu paliwa w ciągniku, od kreski do kreski :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

ile może spalić to temat rzeka. Powiedzmy że taj jak czytam to od 12 i z praktyki do 40. I to jest realne niestety.

Koledze NH TM 130 spalił 40 litrów na 1 hektar orki z pługiem z Uni 4 skiby. A przeważnie w dobrze poniżej 20 się mieścił. Więc nie ma co pisaś w zaparta że nie spali więcej niż 16, bo mój Case jeszcze nie spalił więcej niż 14.5 w orce, ale nigdy nie mówię że nie ma możliwości spalenia z 30.

Mój NH 5060 ma teraz 240 mtg i spalił średnio 5,4 litra na mth. Praktycznie tylko transport, ale i bywało że ponad 20 ton netto ciągał. I gazu nie żałuje. A i tak uważam że dużo pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

POZOSTAŁY 3 DNI DO ZAKOŃCZENIA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO POLAGRA-PREMIERY 2012. Czy wysłałeś już swoją propozycję zdjęcia do kalendarza na następną edycję targów PP? Czapki, kubki, kalendarze, breloczki, torby czekają!!!

 

więcej informacji na naszym FB http://www.facebook.com/POLAGRAPREMIERY/posts/115393585254955

 

ZAPRASZAM :)

 

Skonieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Coraz częściej widać, że użytkownicy sprowadzają wpływ na spalanie tylko do ciągnika i wieżą, że o oszczędności decyduje tylko i wyłącznie marka ciągnika... Polecam poczytać dokładnie instrukcję, zagłębić się w charakterystykę silnika i umiejętnie korzystać z gazu i biegów, a okaże się, że różnice w spalaniu będą znaczne. Tym samym teoria o wpływie marki na spalanie legnie w gruzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

nie wiem skąd macie informacje że zetor taki paliwożerny jest, może jak ktoś trzyma obroty 2200 to spali 20 litrów na godzinę w orce, moja forterra 11441 w pługu IBIS 4 X 40cm pali 12 - 13 litrów na godzinę,ale obroty 1800, spalanie to jest ostatnia rzecz na którą mogę narzekać w tym ciągniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

No widzisz. A ja case jak orałem pod rzepak to nie przekraczałem 1800 obrotów, i spalił 14,5 litra na 1 hektar. Pod pszenicę orałem to nie przekraczałem 2000 tyś obrotów i spalił 14 litrów.

Czyli o 200 obrotów więcej.

Dziwne co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

14,5 litra na hektar czy na godzinę?, bo na hektar to jest dobrze.


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

podałem spalanie na godzinę, przez tą godzinę na prostym polu uda się zaorać prawie hektar, spalanie na hektar tez może byc znacząco różne, na jednym polu starczy 12 litrów na hektar, a na innym nawet 20 litrów mozna spalic, zależy od kawałka

 

kolego tomek73; rzeczywiscie bardzo dziwne

Edytowano przez karol19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Podaję na 1 hektar. A 1 hektar orze 40 minut. Też się zdziwiłem że na większych obrotach mniej wyszło.

Jak Ursusem orałem to wychodziło około 2 litrów więcej na hektar, a tu mniej?

Byłem ciekaw co pokaże i spróbowałem, a i też dlatego że kuzyn orał nowym JD 7730, to mówił że gazu nie żałuję i spala mu 25-30 litrów na 1 hektar orki. Więc podkręciłem o 200 obrotów a on mnie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Sory że w tym temacie ale może się ktoś orientuje gdzie jeszcze mozna dostać NH T5050?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Też mam ten sam problem ale z modelem T6010, 20, 30 delta.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

w pol-agrze w płońsku jest jeszcze T5060, a w rolserwisie płock są 3 NH T5030 za 159tyś brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Byłem wczoraj w perkozie istały chyba 3 t5050 ale widocznie już zamówione a do sprzedaży był jeszcze t5060, no cóż chyba tylko t5 wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Witam. Mam pytanko... Wczoraj był u mnie przedstawiciel Rolmax-u i za T5.95 w wyposażeniu 502 po wielkich targach dał cene 160 tys. netto z pneumatyką którą montuje serwis. Do tego maszyna ma być dopiero we wrześniu. Jak to jest u innych dealerów?? To dobra cena jak na tą pore zamawiania czy cisnąć go jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Cena wydaje mi sie dobra. Mi za t5.115 w werji 502 ppowiedzieli 175tys netto. A co do czekania na sprzet to termin ten sam wrzesien-pazdziernik


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Więc cena chyba normalna ... a zamówiłeś już ?? A jak wygląda sprawa z zaliczką?? bo u mnie chcą 10 tys. Tak się zastanawiam nad tym traktorkiem bo nie bardzo jest inna opcja w tej cenie i z takim wyposażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Tzn ja u tego dealera kupuje t6.175 no i mam brac jeszcze jeden ciagnik i zastanawiam sie jaki. Starej seri t6000 juz niue dostane. Wiec wezme chyba jeszcze case maxxum 110 albo t5.115.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Z tego co wyczytałem to T5 od serii T5000 różni się tylko silnikiem i kabiną?? Jak z awaryjnością w T5000?? i spalanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

krecikkuryn - T5 ma nowszy silnik, lepszą kabinę, lepsza hydraulikę, podnośnik, jest ergonomiczniej zbudowany, dotego posiada szyberdach i fotel pasażera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Racja. Do tego jest cięższy i chyba większy gabarytowo. Na korzyść Kuboty jest podobno bardzo małe spalanie, zwrotność, no i 3-letnia gwarancja. Podobno jest też bezawaryjna ... a z NH nie wiadomo jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Co do awaryjnosci to nie ma bezawaryjnego ciagnika... Chodzby nie wiem co.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj