Skocz do zawartości
pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

timasz    52

Niw iwm moze jestem odosobniony lecz jakos ten nowt T5 mnie nie oczarowal dach jak landini kabinka wyglada na mala i pewnie w rzeczy taka jest wiec nic specjalnego. Ciekawe jak tam bedzie sie ksztaltowala cena?

Co do zasilania silnikow to CR jak najbardziej lecz na jakiego diabla tam te ad blue? Narazie bez niego by sie obylo

adikpl1    187

Z tego co piszą makaroniarze to następca T5000 ma silnik FPT, 3400 pojemność, 4-cylindrowy, common rail, turbo z intercoolerem, 16-zaworowy, z EGR i filtrem cząstek stałych, kabina z T4, przedni most taki sam, przekładnie i tylny most takie same bazujące na Fiatach serii 90.

t115121_dsc07735.jpgt115120_dsc07734.jpgt115122_dsc07736.jpg

Kabina to raczej jak Kubota. Opony za to solidne :rolleyes:

Edytowano przez adikpl1

Wiadomość z agroFakt.pl

ChiquitaB    57

w sumie jak nowe t5 to nowy jxu też powinien być a cs pro niby mieli całkiem zlikwidować bo mała sprzedaż ich ale co z tego jest prawdą kto wie.

Mariusz90    8

jak dla mnie to nie ma rewelacji.Od tyłu to przypomina bardziej serię TD po lifcie.Zasilanie CR zapowiada się ciekawie ale reszta.... Moim zdaniem mogli by kabiny nie zmieniać,a doposażyć obecną w siedzenie pasażera i przeszklony dach i było by super :rolleyes:

kris14    261

Co do nowej T5 to nie ma pewności czy to jest ostateczna wersja czy jeszcze daleki prototyp.

A z drugiej strony ta sama kabina co w T4= cięcie kosztów projektowania.

karolek5340    1

z tego co tu czytam to ledwo zdążyłem zamówic t5040... chociaz jak gadałem z dealerem to mówił ze te nowe to maja byc dopiero pod koniec 2012..

walkol    33

Seria T5000 i T6000 już wyszła z produkcji, jedynie można kupić to co zostało na placu, ale można składać wnioski na serię T5 i T6 i podobno mogą być nawet tańsze niż poprzednie modele

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

pawlo694    17

Liczę na to ze po prostu chcieli zaprezentować T5 i nie zdążyli zrobić kabiny (w tym case jakoś lepiej to wygląda). A najbardziej dobija mnie ten wydech przy masce <_<

timasz    52

A ja widz ecos innego, a mianowicie gdy prezentuje sie owe nowe modele nh wielu potencjalnych nabywcow (w tym moja skromna osoba :) ) widzi minusy tych maszyn a to mala kabinka a to wydech przy masce a to moze i zbytnia komplikacja z tym ad blue. A gdy chodzi np o jd to nawet po prezentacji bezramowej obranej ze wszystkiego wersji jd np 6D wielu sie zachwycalo jaki on cudny i jakie sa jego niezaprzeczalne walory eksploatacyjne i iz napewno mimi braku praktycznie wszystkiego co w tych czasach jest standartem np 9 biegowa skrzynia to i tak wydal sie on lepszy wielu bo zielony i ma zolte felgi hahahaha

Ja od siebie moge powiedziec iz nieza bardzo ta kabinka mi sie podoba oraz wydech przy masce moze w wersji produkcyjnej to sie zmieni ciekawi mnie tez jakie tam beda skrzynie oraz ta nieszczesna cena bo watpie aby byla nizsza niz poprzednika

Edytowano przez timasz

pawlo694    17

No trochę poszukałem i znalazłem odpowiednik T5.

Jest nim Case Farmall A na zdjęciu widoczny jest 115A.

Z tego co widać Case jest niższy od NH i ma inną kabine.

post-6960-0-97585600-1319986290_thumb.jpg

post-6960-0-65824000-1319986307_thumb.jpg

Edytowano przez pawlo694

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek12456
      Witam,czy jest mozliwosc wlaczenia z panelu w ciagniku wypalania dpf, bo w instrukcji niby sie da ale nie moge tego znalezc
    • Przez xAlbertsheise
      Witam ponownie użytkowników forum
      Czy charakterystyczne wycie (co jakiś czas) elementu zlokalizowanego gdzieś w okolicach osłony plastikowej (zdjęcie) jest normalne? Jakie może być źródło/przyczyna?

• Przez Sunf
      Bardzo liczę na użytkowników tych oto ciągników, dokładnie chodzi mi czy współpracując z opryskiwaczem 800 l hydraulicznie rozkladanymi lancami  gdzie waga jego jest wedlug roznych producentów 700 kg  z woda mamy okolo 1500 kg na podnosniku, pola sa rownine i pagorkowate.
      Szukam konkretnego doradztwa i opinii.

• Przez stan1122
      Mój ciągnik w końcu stanął przy pracy . O razu wiedziałem że to coś z paliwem . Rutynowo zmieniłem filtr przepływowy i separator  , odpowietrzyłem filtr i wtryski . Wszystko ok ale po kilkunastu minutach ciągnik zdechł . Pouszczelniałem układ , trochę jazdy i to samo . Ogólnie pacuje 5 - 6  minut . Po tym obroty spadają  , pompa klekoce i koniec . Dodatkowo połączyłem filtr przepływowy bezpośrednio przez wlew paliwa .Czy to możliwe żeby to już pompa  wtryskowa ? Wieczorem żeby zjechać pompowałem pompką i odpalałem przez plaka  . Pompkę też zmieniłem - nie nowa ale sprawna  . Tylko parę lat przeleżała w garażu .
    • Przez Mateusz1989NKK
      Witam od jakiegoś czasu zmagam się z problemem wycia pisków w NH TD80D problem pojawia się po pracach polowych , Gdy silnik skrzynia są zimne wszystko jest w porządku, jednakże po cięższej pracy wracając do domu przy wyższej prędkości  słychać pisk/wycie ciężko  to nazwać jak myślicie  co może być tego przyczyną?
      Dziękuje za pomoc

Nikt nic nie wie koledzy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.