pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

vicia1223    11

Mój t5060 zaliczkowany już prawie rok za 170tyś brutto.


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Uwaga:).

Panowie jeżeli ktoś z was składał wniosek na MGR i brał ciągnik t6010 delta, t6020 delta lub t6030delta i chciałby z niego zrezygnowac bardzo proszę o kontakt... To ważne z chęcią bym wtedy wziął któregoś z tych modeli.

 

Pozdrawiam:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

a ja zamienię T5.115 na case maxxum 100 lub 110.odbiór T5 kwiecień/maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena i gdzie zamówiłeś tego T5.115. A może ktoś rezygnuje z T 5060 lub T 5050.?

Edytowano przez Traktorzysta25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

cena na pewno atrakcyjna,bo zaklepana w grudniu ubiegłego roku,ale warunek,ze podobnie atrakcyjna musi być case maxxum,a szczegóły do dogadania na private

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Rowniez zamienie sie tez na case maxxum 100 , 110 lub nh t6010,20,30 w delcie. Pilne!


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

A tak z ciekawości to ile kosztuje CASE 100 MAXXUM bo przed nowym rokiem byl za 200 tyś brutto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Case Maxxum 110 mialem oferte za 180 000 w b. dobrym wyposazeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

nh t5060 wszystko co tam było oprócz ehr.

 

A za ile kolego za tego t5.115 zaliczkowałeś??


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Kolego wiesko: moglbys dac jakies namiary na tego dealera? Pewnie ta cena nie z tego roku co?:( do mnie dzwonili z ursona i powiedzieli mi za full wyposazenie maxxuma 100 223tys brutto.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

Zamówionego mam na kwietnia NH 5060 chętnie odstąpie go na maxxuma 110 lub nh 6020 delta lub T5.115 lub inne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Kolego wiesko: moglbys dac jakies namiary na tego dealera? Pewnie ta cena nie z tego roku co? :( do mnie dzwonili z ursona i powiedzieli mi za full wyposazenie maxxuma 100 223tys brutto.

 

Wez wpisz w google Case pomorze i gdzieś kolo Malborka jest diler. Ja osobiście bylem w punkcie dilerskim w okolicach Czerska i tam dostalem propozycje taka. Bylo to z jakies 3 tygodnie temu. Mieli 3 szt. na placu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

co jest przyczyną,że rozglądasz się za innym modelem niż zamówiony T5060?

Mi się wydaje,że to dobry wybór,aczkolwiek gdy zamawiałem swojego T5 szukałemT5060 w pełnej wersji ,bo po obejrzeniu tej z MDC nie przekonałe mnie tym jednym "drobiazgiem".

Upłynęło trochę czasu,obejrzałem w Poznaniu t5.95 i zacząłem się bardziej zastanawiać,czy na pewno tego potrzebuję,a ponieważ jest trochę czasu jeszcze się rozgladam,co innego można kupić,bo z umoway na T5 mogę w każdej chwili odstapić,wiadomoz korzyścią dla dealera,który sprzeda ten ciągnik w cenie z tego roku,a to słona różnica.

Dziś jadę na rozmowy z dealerem zetora i jazdy testowe FORTERRŻ 115,która podobno jest maksymalnie wyposażona,ale ponieważ nie znam zetora muszę to obejrzeć i porozmawiać o cenach,jesli będzie to miało sens.

w grudniu miałem bardzo dobrą ofertę na Maxxuma 100,ale trochę się spóżniłem,rozchwytywany model...

a u którego dealera zamawiałeś sprzęt i na jakich warunkach?i Twoje przemyślenia i za i przeciw za T5060?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

chociażby taka skrzynię jak w JD, czy MF, poz tym juz pisałem że straty mocy na taj skrzyni są masakryczne, większe nawet niż na Vario u Fendt

Vario w Fendtcie chyba 20KM pociąga więc ile ta DC wchłania :blink:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

To faktycznie dużo :blink: szczególnie jak na taki mały ciągnik :o Valtra ze skrzynią 36/36 (24/24) tak? A wiesz może ile skrzynia Electro Command(16/16) z pod maski zabiera?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Valtra 36/36 w N 92, ale NP w N 121 strata jest 18KM. Elecro Command w T6040 ma 24KM straty, Fendt 412 21 KM a Claaas w Hexashift tylko 11KM, ale np MF w tej samej skrzyni 14KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

bo w N92 jest trochę inna skrzynia niż w N121... ale skad biorą się różnice pomiędzy MF i Claas skoro skrzynia jest ta sama?

To faktycznie NH w czołówce :huh: pewnie PC, RC i AC maja podobnie :lol:

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

BGBG- i co jak ci się widzi zetor FORTERRA i jaka cena bo sam mam ten dylemat niby zadatkowany jest t 5060 za 184 brutto (teraz wołają 190) a zamawiałem po 1 stycznia .Też właśnie mam chęć na zetora ALE CZY WARTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ja na twoim miejscu nie rezygnowal bym z nh. W nh masz na pewno wiekszy komfort, moim zdaniem lepsza skrzynie. Poza tym nh jest zwinniejszy i mniej pali. Takie jest moje zdanie:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj