pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

kris14    267

T5 ma mocniejszy podnośnik od T5000 o wiele, i wydajność pompy hydraulicznej o wiele większa.

Zerknij sobie w opisy na internecie.

 

 

Porównajmy ciągniki tych samych mocy z serii T5000 [modele T5050, T5060 i T5070] i T5 [T5.95, T5,105, T5.115]

Udźwig podnośnika:

dla T5000- 5740kg

dla T5- 5420kg

Wydajność hydrauliki:

dla T5000- 61 lub 80l/min

dla T5- 65 lub 84l/min [tak jak pisałem wcześniej, różnica 4l]

 

Więc ja nie wiem skąd wy bierzecie te informacje o kolosalnej przewadze hydrauliki w T5 nad T5000....

 

Info z http://agriculture.newholland.com/poland/pl/Products/Tractors/T5000New/Pages/products_techinfo.aspx

 

oraz http://agriculture.newholland.com/poland/pl/Products/Tractors/T5/Pages/products_techinfo.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

W t5 masz bodajże w opcji hydraulike o wydajności 115 litrów. Tak jak ja mam w t6.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Wstaw chociaż zdjęcie tego t6, może się doczekam


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Pamiętam ale na dzień dzisiejszy aparat w naprawie jest :D. Niespodziewanie upadł. Zdjęcie będzie :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

@Prezes1352, już uściślam tą wydajność hydrauliki, T5 ma łączny wydatek nawet 127l/min, ale to jest wtedy pompa główna + pompa od układu kierowniczego/serwisowa. Jeżeli można je połączyć i razem puścić do sterowania ładowaczem to super, jeśli nie to to jest tylko manipulacja danymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralo3007    0

wczoraj dostałem oferte t5.95 za 152000netto. moim zdaniem cena do zaakceptowania. miałby byc na początku wrzesnia

Edytowano przez goralo3007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralo3007    0

Według tego co mowił sprzedawca to poczatek wrzesnia tego roku :D Ale po tym co tu czytam obawiam sie ze nie dotrzyma terminu. skrzynia dual command 24x24, klima, szerokie opony, a reszta standardowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Czy u was też wom trzeszczy po przełączeniu prędkości z 540 na 540E?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

witam. czy ktoś ma może jakieś wieści na kiedy można się spodziewać pierwsze T5?? Ja dzwoniłem do swojego dilera i mówił że może w październiku już coś zacznie się robić na nasz rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

pewnych informacji,niestety,brak...

jakiś czas temu rozmawiałem z szefostwem CNH z Płocka w sprawie "mojego" ciągnika.termin wejścia na taśmę produkcyjną jest ciągle przesuwany.ostatnio miał wejść 2października.

nie wiadomo nawet,kiedy pierwsze sztuki zjadą do Polski.pan z CNH powiedział tylko,że produkcja powoli ruszyła...

ale czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

U państwa wrońskich we wróblewie stoi t5.95 już ze 2 tyg.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

dziś rozmawiałem z handlowcem z warpolu i potwierdził,ze ma na placu T5.95.

i jak się mają Wasze "sprawdzone" informacje,że tego modelu to w tym roku nie bedzie?

wyglada na to,że w końcu NH ruszył,jednak,z produkcją i powoli zaczynają przywozić do Polski pierwsze sztuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

Ja wczoraj na Dniach Kukurydzy w Szepietowie widziałem T5.105(nawet jeździli nim z siewnikiem punktowym Kuhn-a). Wrażenia z ogledzin poprostu super, praca silnika zaje****a(cichutka), filtr cząsteczek stałych robi swoje-z komina zero dymku(a to dla mnie ważne bo nie lubie jak z komina wali na czarno), w kabinie też fajnie, wszystko pod ręką, siedzenie bardzo wygodne. Ciągnik sprawia bardzo dobre wrażenie ogólne. Cena wg mnie też bardzo przystępna. Chyba na wiosnę będę się starał żeby dostać takiego na testy, a w przeciągu 2 lat chcę wymienić stary ciągnik na nowy i chyba wybiorę NH T5.115.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

według informacji,które dziś uzyskałem z CNH , do Polski na razie przywiezione zostały 3szt. z nowej serii T5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Wróżę temu T5 dużą sprzedaż. Po oględzinach na agrotechu nie widzę ciekawszego ciągnika w przedziale 80-110 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

@wysoki24 pod jakim względem ciekawszego? jd 5r chodzby ze wzgledu na skrzynię nie jest ciekawszy, lub mf 5400 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

dołóżmy do tego jeszcze Valtre serii N, DF Agrofarm PL i Case Cs Pro, każdy z tych ciągników oferuje lepsze wyposażenie i komfort pracy :)

NH ma niezaprzeczalna zaletę, będzie najtańszy, ale coś za coś :P

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj