pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Prezes1352    14

A czemu niby nie można by było go zamontować ? :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Też możesz zmienić. Bo nh ma dwie oddzielne pompy teraz. Także tur będzie chodził jednakowo nawet jeśli będzie coś podłączone pod drugą hydraulike.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj podziękowałem NH po wczorajszym telefonie do firmy i kolejnego przesunięciu terminu na wrzesień dzisiaj pojechałem po odbiór zaliczki i zaraz do JD mieli od ręki 5100M za podobne pieniądze z troche gorszym wyposażeniem ale mi odpowiadał i w środe ma być u mnie. Więc miłego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

A ja dzisiaj zostałem szczęśliwymm posiadaczem NH t6. :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

To może wstaw fotkę bo masz taki sprzęt a ani jednej fotki


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Postaram sie cos wykabinować na jutro :) ponieważ mam problemy z galeria na af.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSI    2

Dziwisz się? Ile można czekać? Co chwilę przesuwali termin odbioru sprzętu, aż Traktorzysta25 nie wytrzymał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

Tu coś ciekawego w barwach Case IH stoi ale trudno zidentyfikować co to właściwie jest blink.gif

t116454_new-case-3.jpg

 

to jest nowy case farmall A


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Traktorzysta25, niestety ciągniki marki jd z serii "M" możesz mieć od ręki, ale z prostej przyczyny - są awaryjne i zapewne spadnie nimi zainteresowanie. Mam w okolicy kilku co mają duże jd, kupili niedawno małe jd z serii "m" i są niezadowoleni...także...wybór ocenisz sam za jakiś czas.

Edytowano przez wysoki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Do tych Mek to chyba jak trafisz tak sie składa że dwóch sąsiadów ma moich obydwie z ładowaczami i pracują około 70ha każda i u jednego zero awarii zadowolony a u drugiego z pod pąpy paliwowej paliwo szlo ale usterkę naprawili a każdy ma okolo przepracowane 500 mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już sobie jeżdżę JD. A co do tego czy się psują to tak jak kolega wyżej pisze okaze się w pracy. Ale przecie NH tez nie jest idealny. Tak jak chyba żaden ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

Witam wszystkich zainteresowanych serią T5. Z racji tego że jest to właśnie temat o wyżej wymienionej serii postanowiłem zadać kilka pytań dotyczących największego modelu tej serii tj. T5.115. A więc: jak T5.115 sprawdziłby się jako główny ciągnik w gospodarstwie nastawionym na bydło mleczne i opasy o powierzchni 40 ha(18 ha ornego i 22 ha łąk), może w przyszłości ten areał się powiększy o 30 ha nie więcej? Ciągnik napewno nie będzie pracował z ładowaczem, a napewno by pracował z pługiem 4 skibowym(zagonowy lub obrotowy), agregat uprawowo siewny 2,7m(ok 1500 kg wagi), prasa zwijająca Metal Fach Z562E, rozrzutnik 7t, kosiarka dyskowa Poettinger(290cm szer roboczej). Ciągnik byłby wyposażony w przedni TUZ, opony 420/70/24 przód i 520/70/34 tył(bo chyba raczej nie ma sensu dopłacać za koła 38"), skrzynia przekładniowa 24x24. Dane techniczne wg mnie są ok. Pojemność 3,4l nie za duża ale myśle że w zupełności wystarczy i powinna się jakoś zniżkowo odnosić do spalania, moc max dostępna w zakresie 1700-2100 obr/min więc też jest ok bo na takich obrotach się pracuje, moment obrotowy także jest wysoki i jest jego dobry przyrost. Więc pytam co o tym modelu sądzicie w odniesieniu do powierzchni gosp i do maszym z jakimi by pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

Mam takie zasadnicze pytanie jezeli za rok chciałbym zakupic T5040 to bedzie jeszcze ten ciagnik czy niebedzie ? bo fundusze beda za rok dobry a T5 niechciałbym bo to 3,5 L ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeżeli znajdziesz gdzieś na placu u dealera takiego T5040 to kupisz. Zamawiać już nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No w ofercie t5000 już nie ma. Ale każdy się obawia tej pojemności silnika. I dlatego każdy woli coś kupić ze starej serii.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

W perkozie widziałem t5.105 nawet niezły, ale ma dziwne radio z tego co zauważyłem, poza tym mój ukochany diler wiózł mi t5060 3 miesiące i wreszcie dojechał razem z 5 innymi t5060. A miał być niby tylko jeden jedyny, wkręty jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

T5 ma teraz podobno od razu wybajerowane na full radio firmowe new hollanda z wejściem na USB. Wiec możesz mieć tysiące piosenek w nim. Widziałem to radio na agrotech. Z tego co wiem t5 ma jeszcze lepsza hydraulika, podnosnik i dużo lepszam większa kabine z fotelem pasażera i szyber dachem od starej t5000 i jeszcze lepszy skręt.

Edytowano przez honest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

T5 ma słabszy podnośnik od T5000, skręt kół na tym samym poziomie, wydajność hydrauliki o ok 4l/min więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Kloego,który widziałeś T5 w Perkozie!to był już egzemplarz dla klienta,czy tylko pokazowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Tego nie wiem, stał w rządku razem z innymi, nie rzucał się w oczy, ale wydaje mi się że to raczej pokazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

T5 ma mocniejszy podnośnik od T5000 o wiele, i wydajność pompy hydraulicznej o wiele większa.

Zerknij sobie w opisy na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj