pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Fartrac675dt    90

Dobrze mówisz ziemia jest ale teraz żeby odbudować obsadę zakupic sprzęt trzeba kasy kasy i jeszcze raz kasy i pracy zgodzę się za mleko masz co miesiąc kasę czasem trochę lepiej lub gorzej ale daje sie radę na kredyty i życie starcza na wymianę stada też u mnie żeby tak chętnie ziemie sprzedawali to ja juz bym miał ponad 50_70 swoich np. ten to nie bo warszawiak on dopłaty chce obrabiać da , nastepny też itp :/ a iść na budowę pierdziele to albo gdzieś, pracuję na swoim walczę o swą przyszłość wiadomo gospodarka nie jest łatwa wiadomo da żyć się bez kredytów i innych ale jeśli chcemy się rozwijać pożyczamy kasę robimy inwestycję ale z czasem zaczniemy wychodzić na zysk i bedziemy zyć na plusie są plusy i minusy gospodarki trudno zacząć ale jak juz sie wpadnie w wir to już idzie i ważne jest to by sobie ulżyć w codziennych obowiązkach (przebudowywać stare obory na wygodniejsze mniej pracochłonne stare maszyny wysłuszone zmieniać na nowe) i jakoś będzie szło wystarczy tylko chcieć i umieć za to się zabrać a nie że miastowy myśli że rolnik nic nie robi jemu samo przychodzi rośnie nie właśnie jest tak że każdy grosz się liczy i trzeba go dobrze zainwestować żeby przyniósł dochody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

Z krów mamy czy mniejszą czy wiekszą ale wypłate ;p po ile u was mleko ? bo u mnie 1.10 zl ;p ;/ było wiecej ;p teraz trace jakies 2,5 tys miesiecznie ;/ wiec jak dla mnie jest to sporo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

A ja nie mam krÓw mlecznych tylko bydło mięsne :D.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

No mi sie opłaca ( ło ) i to mocno ;p ale teraz spadek i zobaczymy co z tego bedzie oby nie mniejszy spadek bo bedzie troche lipa ;p no to teraz miejmy nadzieje ze w 2014 koniec 2013 moze bedzie Prow ;p bo z tego co pisza to ma wogole niebyc a co wy o tym sądzicie ? xD ;p bo cos by sie wzięło jak ciagnik i kombajn bym załatwił :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ogólnie panowie to troche zeszliśmy z tematu :D to nie ten dział żebyśmy gadali o bydle albo o PROW-ie. :P. To dział o NH.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

@Prezes1352 a powiedz czemu tak zaufałeś NHowi ?? masz Fendta przeciesz to nie powiększasz tej stajni tylko New Holland który z Nh u cb najwięcej pracuje? jak oceniasz Fenda w porównaniu do tylku NH? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

U mnie każdy NH dużo pracuje :P. Ogólnie ciężkimi pracami zajmuje t6090pc orka, agregat itp :D pomaga mu Claas Arion 640cebis. :D. Reszta zajmuje sie drobniejszymi pracami w polu. T5060 od paszowuzu jest praktycznie nie odczepiany w żniwa czesto pomaga ładowarce JCB przy załadunku słomy.

A fendzik jak to fendzik maszyna sprawuje sie znakomicie tylko jest drogi w eksploatacji. :P. Jak coś nawali to wiecie :D. A w NH skłoniło mnie to dobre wyposażenie i wykonanie za nie aż tak wielka kwote:p. I to że wiecie kupił bym fendta jeszcze ale po co mam wywalac kupe kasy jak teraz mam duże upusty w NH. :D A Fendt tu nie trzeba nic wyjaśniać każdy wie że fendt to fendt :D. Na nim sie nikt nie zawiedzie :) ale nie każdego stać na taki ciągnik

 

 

Za fendta dałem ponad 400tyś, no nie powiem moc ma swoją jeszcze mnie nie zawiódł nigdy. I mam nadzieje że nie zawiedzie hehe. Oczywiście polecam Fendta


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Myślę że nie długo Landwirt.com wrzuci filmik o T5, zawsze bynajmniej filmy z "Probefahrt" były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Po prostu będzie miał mniejszą żywotność ten silnik z tą małą pojemnością :P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

@pawel33311 przecież jest tam filmik po prawo o nh t5.95 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Witam!

Dość długo nie zabierałem głosu w dyskusji na temat mniej lub więcej zbliżony do wątku tytułowego,ale pojawiły się,dzięki Wam nowe okoliczności i pozwolę sobie zapytać,czy ktoś już otrzymał konkretną informację odbioru zamówionego ciągnika z serii T5?

ewentualnie co podaje Wam system sprzedaży u dealerów NH?

zamówiony przeze mnie T5.115 w grudniu ubiegłego roku,po całym zamieszaniu pod koniec I kwartału tego roku został przesunięty na koniec sierpnia,a teraz mam info,że został znów przesunięty na koniec września.

zanosi się na kolejny stracony sezon,a NH i mój dealer ma wszystko...wiadomo gdzie.

Czy zamierzacie podjąć jakieś rozmowy lub wymóc na NH konstruktywne rozwiazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel18m    0

Witam!

Zamówiony na początku roku przeze mnie T5.115, który miał być marzec/kwiecień najpóźniej czerwiec ..... podobno ma wejść do produkcji koniec sierpnia, tylko po przeczytaniu całego tematu zastanawiam się czy w tym czy w przyszłym roku ;/

T5 podoba mi się bardziej od poprzedniej serii więc poczekam bo aż tak mi się nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ogólnie pewnej informacji od dealera nie otrzymacie. Jak będą mieli pierwsze ciągniki pokazowe na placu to wtedy już będą coś wiedzieć. Tak to na razie mydlą oczy ludzią... Ale komu zależy ten bĘdzie czekał. Ja miałem takie szczęście że zamówiłem t6.120 i we wtorek go rejestruje i przyprowadzam go. Nie chce was martwić ale w tym roku to wątpie żeby ktoś posiadał t5. Może pod koniec roku gdzieś w listopadzie.. Ale miejmy nadzieje że będzie jak najszybciej. Bo coś tam ponoć ruszyło.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Każdy diler przyciągnął klienta przyją zamówienie a teraz tyle czekać ale cóż zdarzają się awarie i opóźnienia troche czsu poczekacie sobie na nowego t5. ale coż ciągnik piękny godny poczekania tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Wygląd kwestia gustu ale skrzynia biegów z jednym półbiegiem do nowoczesnych nie należy w dodatku ma duże straty więc nie wiem czy nie warto iść do dilera innej marki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel18m    0

za tą cenę konkurencja nie zaproponuje nic lepszego, poza tym skrzynia sprawdziła się w serii T5000, a jak ktoś chce cztery biegi pod obciążeniem to jest przecież seria T6, a co do silnika uważam że będzie bardziej ekonomiczny, Fendt w serii 200 ma silniki o pojemności 3300 i chyba niema z nimi problemu, u mnie będzie pracował przy opryskiwaczu, rozsiewaczu, beczce, rozrzutniku i w transporcie, a od ciężkiej roboty jest T6070,

Edytowano przez Pawel18m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem T5 na początku roku miał być w maju po tym całym zamieszaniu zamieniłem na T5060 miał być w czerwcu dzwoniłem jakiś trzy tygodnie temu to dowiedziałem ze będzie 20 lipca a jak zadzwoniłem w piątek to ze na początku sierpnia i końca tych terminów nie ma. Najchętniej bym się wycofał ale za te pieniądze nic w tym czasie nie kupie z tym wyposażeniem. Więc chyba za T5 sobie troche poczekacie kto wie czy nawet nie do połowy przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj