pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

ysy    32

z ARiMR niema problemu bo aneks ujesz termin i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli mam dosyć firmy NH najpierw zamówiłem T5 miał być w maju okazało się ze nie będzie więc zamieniłem na T5060 miał być pod koniec czerwca a jak dzwoniłem jakieś dwa tygodnie temu diler powiedział ze powinien być pod koniec lipca z naciskiem powinien być wkur….. mnie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samba81    0

Ostatnio wielu chce mieć NH, więc kolejka robi się długa. Jakby nikt nie chciał NH to byłyby pewnie po 2 miesiącach dostepne./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Dobrze ze ja nie mam narazie tego problemu bo planuje brać NH t5.95 ale to dopiero styczeń luty 2013 moze wtedy juz kolejek nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Wtedy to kolejki moga byc dopiero :D. Jak pierwsze modele trawią prawdopodobnie od nowego roku :P.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Się okaże jak to bedzie najwyżej trochę poczekam ;) tak mi się spodobał ten Nh ;) trzeba sie przejechac do dilera do Mragowa i wypytać sie go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgodze się kolego ze wielu chce mieć te ciągniki ale to niech powiedzą konkretnie ze ciągnik będzie np. w czerwcu albo we wrześniu i niech on wtedy będzie a nie co zadzwonie to inny termin. Przecie to nie jest firma która zaczeła rok temu produkcje i nie wie ile będzie można wyprodukować ciągników w danym czasie. A co do tego T.5.95 to radził bym ci go powoli zamawiać do jak pójdziesz w lutym to może się okazać ze termin jest na 2014 a ciągnik dostaniesz 2015J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Cos bedzie trzeba kombinować jeszcze do końca się nie zdecydowałem bo mam w planach NH t5.95 albo JD 5090R , 6230 ale po mału bedzie trzeba zacząć decydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Dokładnie to juz warto bylo by go zamawiac. A opóźnienia takie jak mówiłem wcześniej czyli nabrali zamówień na ponad 450 Ciągników starej serii t5000 a teraz sie wyrobic nie moga. A po druie wystąpił błąd w silniku t5 i poprawiaja to. :P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A czy idzie kupić już odpowiednika T5, tj. Case Farmall U ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Nie jeszcze nie. Case ma dopiero na sam koniec roku wypuścic nową serie :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Widzicie, Case z góry założył że ciągnika który powstaje na tej samej linii montażowej co T5 [na 99% :P ] nie będzie wiosną 2012, tylko na koniec roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No dokładnie masz racje. NH trochę namieszał. :P. Ale jak by nie te stare zamówinia na serie t5000 to t5 już by były :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

Mam 170 tys i musze zakupic ciagnik do jesieni :D i zastanawiam sie nad Case JX 90 vs NH T5.95 albo Deutz Fahr 420 i teraz powiedzcie który jest lepszy ? czytajac to Case ma 4500 cm i Doutz Fahr a NH ma 3500 cm czy to cos znaczy ? sory ale pisze w imieniu ojca i on chce wiedziec co bedzie mocniejsze i ekonomiczniejsze bo mam pola w małych kawałkach 1 ha 5 ha max ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Z tych trzech proponowanych najbardziej NH przypada mid o gustu sama budowa stylistyka ilość zarejestrowanych w polsce mówi samo za siebie widac te ciagniki mają coś w sobie ze mają takie branie ;) mamy tu @Prezes1352 on powinien sie wypowiedziec jest posiadaczem sporego stada NH :D i Doutza też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

no a róznica miedzy Deutz Fahr 420 który ma 4 cylindry o pojemnosci 4500 cm a NH T5.95 który ma 4 cylindry o pojemnosci 3500 cm ? czy jest jakas róznica ? w mocy a nawet miedzy innym ciagnikiem który ma 4500 cm a tym NH co ma 3500 :) ;p bo niebardzo sie znam na tym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ciężko to określić, ponieważ nikt nie zna charakterystyki nowego silnika w NH.

Ogólnie po danych technicznych widać że im większa pojemność tym większy moment obrotowy [ale też zależy jak jest ustawiony wtrysk, turbo itp] a to oznacza większą elastyczność silnika, ale im większy silnik tym bardziej głodny :)

NH T5 sobie odpuść bo do końca roku się go nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

no jeszcze mógłbym poczekac mam własną kase wiec mi niespieszno ale chodzi mi oto który jest lepszy xD zeby niekupic go i niemiał siły isc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

wiec tak moje NH sprawuja sie znakomicie. Nie mialem żadnych poważnych awarii na szczęście. I oby tak dalej. Jak byla to jakas drobnostka czujnik czy coś tak to wszystko gra i buczy. I powiem że jak wszystko dobrze pójdzie zawita do mnie nowy nabytek również NH a dokładnie t6.120:p. Zastąpi mi Deutza którego sprzedałem bo mi narobil troche kłopotów. :/.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

jak patrzyłem na głowna strone NH to 161 tys brutto kosztuje NH T5 .95 ale mam jak cos 170 jakby zbrakło albo z max wyposażeniem ;p

 

Prezes a T5060 ile ma KM ? jakim jest ciągnikiem ? dobry na 30 ha i w 4 skibowym zagonowym pługiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

T5060 ja mam full opcje i pracuje z turem, paszowozem, i w lżejszych pracach jak np zgrabianie, przetrzasanie. Ma 106km jest to bardzo podkreślam bardzo zwinny ciągniczek idealny do tura. Z 4 zagonową poradzi sobie bez problemu. Możesz śmiało mu zabinać 4 obrotową. Ciągnik godny polecenia. W razie pytań pisz.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

A ile dałes za niego ? bo ja myslałem nad jakims 95 Km wiec T5050 chyba jakos tak było xD i jeszcze mysle nad T5.95 albo Deutz Fahr 420 ;p i mam mały dylemat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

A już nie pamiętam wtedy dużo tańsze były:). To był Mój pierwszy ciągnik z marki NH z 2009 roku bodajże:). No to teraz musisz decyzje podjąć :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj