pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Prezes1352    14

Hehe a co tam za informacje mają byc. Cisza i tyle jak ciągników nie było tak nie ma. JA tam już zrezygnowałem z T5


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1114    0

ja chce zrezygnować z t5 i ogulnie z new hollanda ale z nimi to ciężka sprawa jak dajesz zaliczkie to zaden problem można sie wycofać a teraz to problem podglądali w kompie to miał bym mieć t5 na 1 sierpnia to ma być 1 t5 w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

mój zamówiony w grudniu ma wejść do krodukcji 27sierpnia,a gdybym chciał zamówić np.T5060 to wejdzie na taśmę we wrześniu,więc?

skoro T5 ma byc produkowany po zakończeniu produkcji serii T5000 na tej samej taśmie,to wydaje się nierealny termin,który NH podaje nabitym w butelkę klientom.

co w zamian NH oferuje?

mogą sobie czekać do skutku lub...mogą wziąć swoje zaliczki i iść w diabły

zupełny brak szacunku.

najgorsze jest to,że nie ma z kim rozmawiać,bo dealer do tylko pośrednik i co on może?

gdybyśmy byli mądrzejsi w chwili zawierania umów,to...NH nie byłby liderem sprzedaży ciągników w Polsce,a tak to trzeba przyznać,że metody mają dziwne,ale niestety skuteczne.

powtórzę raz jeszcze.upłynęło kilka miesięcy,ceny maszyn poszły mocno w góręi za te pieniądze co np. w grudniu nie da się nic sensownego znależć.dostałem ofertę od CASE na maxxuma 100,mam dzień na podjęcie decyzji,ale maszyna jest 15tys. droższa od zamówionego przeze mnie T5.115 i co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ja bym brał maxxuma wolał bym już dołoŻyć. Ja zrezygnowałem z t5.115 full opcja za 175netto. A zamówiłem Claasa Ariona 410 cis za 200netto. I claas ma być u mnie w tym następnym tygodniu


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Przeglądając szczegółowo wyposażenie ciągników NH T5000 i T5 zaintrygowała mnie kwestia dostępności POWER CLUTCH w skrzyni Dual Command 24x24.

Czy jest to standard,czy opcja dodatkowo płatna.

Od mojego dealera otrzymałem informacje,że w NH T5060 w wersji z Dual command power clutch był standardowo.

Czy na pewno tak było i jjest?

Proszę o wiarygodną informację.może ktoś z użytkowników serii T5000 zechce wyrazić swoją opinię na ten temat i podpowie,czy to w ogóle jest dobre rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Sprzęgło PC jest standardem przy skrzyni DC. Takie sprzęgło przydatna sprawa bo nie trzeba sprzęgła nożnego używać do ruszania ani do zmiany biegów.

 

Ile teraz NH ceni t5.105? Bo0 zdecydowanie bardziej bym wolał mf5440.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1114    0

nh tak do djabła nie puści ja chce zrezygnować z t5 to niema mowy kombinują a to t6000 albo t5000 aby nie oddać zaliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Mi jak by t6000 zaproponowali tpo bym brał ale tylko w delcie.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

zauważ jedno,że zaliczkę wziął dealer,a ciągnik dostarcza NH i te dwie inne kwestie.to pośrednictwo to łatwy sposób na wytłumaczenie.dealer umywa ręce,bo twierdzi że on jest tylko pośrednikiem,a NH skoro dealer wziął pieniądze to niech wybrnie jakoś z opresji,a ponieważ jest duży popyt na ciągniki to im to jakoś to bedzie.

Twierdzisz,że masz możliwość zamiany T5 serię T6000???Potwierdź,proszę,tę informację!

Pierwsze słyszę,bo mi tego nie zaproponowano.propozycje były tylko dwie:czekać na t5 do skutku albo zamiana na T5060 w dowolnej wersji,a ponieważ nie podjąłem decyzji natychmiast i upłynęło już jnakieś 2-3 tygodnie,to nawet gdybym zdecydował się na T5060 okres oczekiwania wydłużył się aż do września.jednym słowem...KOMPROMITACJA!

Edytowano przez Marcin91
post napisany kursywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarsek    1

Obserwuję od dłuższego czasu wielkie zafascynowanie modelem T5...ale czym Wy się podniecacie? Ciągnik na fotografii ... :rolleyes: , może w październiku , może w styczniu 2013 dojedzie...Niedługo dojedzie ale z ceną do 200 netto. :blink: Wczoraj oglądałem Valtrę N101 110KM za cene 205 netto ( cena wytargowana) jak dla mnie to nie ma porównania do T5 ( waga ,gabaryty , jakość wykonania) . Ludzie !! i tak większość z Was bierze ten ciągnik na dofinansowania , większości zwrócą VAT i nad czym tu myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ja tam poszłem do dealera nh i powiedziaŁem żeby mi oddał zaliczkę (10tyś) bo rezygnuje z ciągnika . Próbował coś wskóraĆ ale nie dał rady powiedzialem że nie mam zamiaru czekać na ciągnik. I pojechałem do claasa i w środę ma być Claas Arion 420 cis.:).

 

 

 

Słuchaj ale nie którzy by musieli dołożyć ze swojej kieszeni do ciągnika alke wato dolożyć i kupić pewny i solidny ciągnik od najlepszych firm bo ciĄgnik ma służyć lata. A jak to mówią za psie pieniądze nic pożądnego nie kupisz!


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

dla mnie 150tys.zł to nie są "psie pieniądze",ponadto weż pod uwagę,ze za taką kwotę można było kupić w grudniu parę innych ciekawych modeli,nawet dobrego i sprawdzonego t5060 z NH i wcale to nie jest jakiś kiepski ciągnik,bo opinie są pozytywne.

mówisz,ze trochę dołożyć warto.pewnie tak,tylko w ten sposób myśląc można dokładac w nieskończoność,bo zawsze będzie coś lepsze,ale i droższe.200tys,a 150tys to niebagatelna różnica!!!

rozglądając się bardzo długo za odpowiednim ciągnikiem dla moich potrzeb,po kilku słowach słusznych argumentów dealera Nh,wybór padł własnie na T5,bo spełnia moje wszystkie oczekiwania,a przy tym cena dawała możliwość poszerzenia parku maszynowego o kilka innych maszyn niezbędnych dla mnie.200tys.zł zamyka wszystko,a samym ciągnikiem co zrobisz?do kościoła będziesz jeździł?

to wszystko są tylko moje przemyslenia,bo zaskakuje mnie negatywnie podejście NH,ale pewnie to metoda by być liderem sprzedaży w Polsce,bo wielu zrezygnuje z oczekiwania,a wielu pozostanie przy wybranym T5 ze względu na mozliwości finansowe.

wcześniej pisałem,ze mogę wziąć od zaraz np.Agrofarm 420 GS,albo Case maxxum 100,ale po pierwsze to droższe maszyny,po drugie nie do końca wyposażenie i moc jakiej bym oczekiwał i jeszcze jedno miałem nadzieję,że NH wyjdzie z całej sytuacji z twarzą i zaproponuje rozwiązania dla nas do przyjęcia,czyli szybką zamianę modelu T5 na dowolną inną lub inny bonus,a tu niestety poza propozycją zamiany na T5060 nie otrzymałem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

To co ty myślałeś że za t5 zaproponują ci coś innego niż t5060 ? Ja jak zrezygnowałem z t6.175 to zaproponowali mi t6090pc na którego się zdecydowałem i już na podwórku stoi. Teraz zrezygnowałem z t5.115 i wzioŁem claasa ariona znacznie droższy ale myślę że solidniejszy i lepiej wyposażony, i większy gabarytowo. I claasik ma byĆ w środę. A co masz na myśli mÓwiąc BONUS?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

czy ja myslałem,że zaproponują mi cos innego niż T5060?tak myslałem,że można klientowi,któremu zależy na czasie,zaproponować inny model,który akurat okazał się wolny w systemie sprzedaży,a takich ciągników nie brakuje...,ale nic to stało się inaczej

a pytasz o BONUS?

jak najbardziej...jest coś takiego jak gest handlowy i mozna w ramach rekompensaty dołozyć ekstra wyposażenie w postaci np. automatycznego zaczepu,obciążników czy innych dodatków uzgodnionych z klientem.

Dawno już,na początku całej zadymy z opóźnieniem,w produkcji T5 pisałem o tym,zebyśmy tak zrobili,ale jakoś odzewu nie było...

ja w każdym razie uzyskałem taki bonus,dość kosztowny,ale...zostawię szczegóły dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Aa to chyba że tak. Z tym bonusem się zgodzę w ramach rekompensaty. Ja dostałem do t6090pc obciążnik 1200kg i darmowy przegląd bo reszta to full opcja którą miałem już.

 

Aa to chyba że tak. Z tym bonusem się zgodzę w ramach rekompensaty. Ja dostałem do t6090pc obciążnik 1200kg i darmowy przegląd bo reszta to już miałem w opcji którą kiupil:)e


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

właśnie o to chodzi kolego PREZES,by wyjść z całej sytuacji z twarzą,a nie podejście na zasadzie "bierz zaliczkę i spadaj".te dodatki sami Ci

zaproponowali,czy musiałeś wydrzeć i o wszystko się upomnieć.

Mi w walce o zaliczkowanego T5 brakuje już chęci i motywacji,a co gorsze mam wrażenie,że taki kilent jak ja to dla dealera tylko kłopot,bo biorę tylko ciągnik i to w dodatu tani,a na takim niewiele zarobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Tzn wiesz powiedziałem że powinni coś dołożyc w ramach rekompensaty. To powiedzieli że ten obiążnik 1200kg na tuz dożycą no i sami powiedzieli że gratis 1 przegląd.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Nie boj sie diler to nie organizacja charytatywna non profit, to co bedzie chcial to zarobi a gadanie to tylko kreatywny marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Dealer się wypina,że to nie jego wina i zrzuca wszystko na NH,ale coraz bardziej dojrzewam do tego,żeby ostro do galopu wziąć się właśnie za dealera,bo w sumie co mnie to obchodzi,że tak skonstruował ktoś ten system sprzedaży.

Dealer do wzięcia zaliczki był pierwszy,a teraz się nie poczuwa do odpowiedzialności,gdyby był fair to za niedotrzmanie słowa powienien też coś od siebie zaproponować,tak Jak kolega Prezes pisał np.jakiś darmowy przegląd,albo inny wariant.

Ja np. zamówiłem inne maszyny i wiadomo,że dopóki nie ma moejego T5,to nie biorę reszty,bo czym to będę ciągnął?rowerem?

Dealer może zejdzie z ceny z tych drogocennych zabawek.na pewno krzywda by się nie stała,a ja miałbym dobre zdanie o sprzedawcy.

trzeba próbowac coś robić,bo to co zrobił NH to straszna lipa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

A no lipa i przez to NH traci klijntów. Jednym słowem spalili na panewce. Pierwsze t5 nuały byc w kwietniu:D . Śmieszne po prostu


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

tak poza tematem jeśli ktoś chciałby zobaczyć NH z serii T6 to w płońsku w Pol-agrze mają już model 155KM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

nie bardzo orientuję się w cenach bo nie chodzę do nich do biura, ale zaraz napisze do nich o cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

no właśnie...seria T6 jest w sprzedaży zgodnie z planem?czy też poslizg jak w przypadku niedorobionego t5???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj