pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

b0gdan    90

masz rację; wszystko inne co lepsze jest droższe :P Co Ci nie pasi w DF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariomow    0

Dziś dzwonił do mnie diler i powiedział że wtrzymano produkcje T5! Mialem mieć t5.115 w połowie kwietnia, powiedzial mi że prawdopodobnie może być w 3 lub 4 kwartale i albo czekam na niego albo biore t5060 bo on bedzie w polowie kwietnia.Ciagnik jest mi już potrzebny i ostatecznie zdecydowałem sie na starą wersje, bo i tak nie wiadomo ile trzeba by bylo na niego czekać.Ponoć coś nie tak z silnikami w t5 i dlatego wstrzymano produkcje ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

co mi nie pasuje w DF?

Popatrz na tego DF i popatrz na T5...tylko na trzeźwo...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

hmmm większa masa, lepsza skrzynia, większe obciążenie użyteczne, sprawdzony silnik... coś przegapiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Dziś dzwonił do mnie diler i powiedział że wtrzymano produkcje T5! Mialem mieć t5.115 w połowie kwietnia, powiedzial mi że prawdopodobnie może być w 3 lub 4 kwartale i albo czekam na niego albo biore t5060 bo on bedzie w polowie kwietnia.Ciagnik jest mi już potrzebny i ostatecznie zdecydowałem sie na starą wersje, bo i tak nie wiadomo ile trzeba by bylo na niego czekać.Ponoć coś nie tak z silnikami w t5 i dlatego wstrzymano produkcje ;[

 

Przepraszam!pomyłkowo cytowałem Twojego posta.

Chciałem zapytać,w jakiej wersji zaproponowano Tobie T5060 w zamian za T5.115 i oczywiście w jakiej cenie?

 

szczegółow nie znam,wiec nie polemizuję,ale...dwie kwestie istotne dosyć.

wyglad zewnętrzny i w kabinie

cena!nie wiem jaką nierzesz pod uwagę,ale ja stawiam granicę na 150tys netto,bo tyle miałem uzgodnione za T5.115

wyposażenie jeszcze do tego dochodzi

ale...jutro pojadę do dealera DF to podzielę się spostrzeżeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskier    0

hmmm większa masa, lepsza skrzynia, większe obciążenie użyteczne, sprawdzony silnik... coś przegapiłem?

Poprzednia generacja serii czyli T5000 dokładnie 5030 z ładowaczem metal fach t229 bez osprzetu + obciązniki przód i tył + 30% paliwa w baku waga pokazała 5720 kg

Przypuścmy że ładowacz waży 700 kg to jego waga i tak wynosi 5t to chyba nie jest mało.

Ale fakt skrzynie DC żrą od ciorta mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

w poszukiwaniu alternatywy dla T5 byłem dziś u dealera DETZ FAHR i...

do T5.115 zaproponowano mi model Agrofarm 420GS.

chyba szkoda gadac i porównywać...

jesli ktoś nie ma odruchów wymiotnych to można podejść,ale...jak to wygląda?

Koledze,który proponował wcześn iej na forum,ten model chyba się pomyliło,bo pomijając wygląd dla mnie 20tys zł różnicy netto to po pierwsze przepaśc,a po następne wyposażenie...hmmm brak obciązników przednich,brak EHR.

na temat skrzyni biegów nie zabiorę głosu,bo się nie znam,ale niestety nie ten przedział wyposażeniowy i cenowy,chyba że gdzie indziej można go kupić taniej,ale czy aż tyle?

i jeszcze jedno...moc 99KM.

CENA 165 netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1984    25

Kolego można kupić dużo taniej bo za ok. 170 netto to można wyrwać 420 PL, a po drugie zawsze można wsiąść same lub lambo które będą tańsze niż df

Edytowano przez adam1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a tam będzie EHR, 3 biegi pod obciążeniem, a mocą nie ma się co sugerować, bo DF 10KM mniej gubi na przekładni. No ale skoro wygląd jest najważniejszy... :lol:

No ale jeśli lokalny diler DF daje takie ceny, to zostaje NH T50000

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Witam mam czas z ciągnikiem do jutra bo dostałem wczoraj telefon z arimr i muszę się zastanowic i dostarczyc nowe oferty.Pewnie muszę zrezygnowac z t 5060 cena 184 brutto bez EHR na rzecz df Agrofarma 420 pl za 207 tyś opony 440 na540/38 LUB 200 na oponach 420/480 ALBO GS za 194 na oponach tych mniejszych albo 200 na tych większych i moje pytanie który wybrac bo czas nagli .W poniedziałek muszę dostarczyc zestawienie rzeczowo finansowe.A może zetor Forterra 101 km za 177 brutto wszystko oprucz tuza dobrze że akurat pada deszcz to mam czas popytaC jest możliwośC kupna CASE JXU 115 KM ZA 180 NETTO ale to za drogo jak na ten ciągnik.

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

sorki że pytam w temacie new hollanda ale widze że są problemu z tą t5 a nie wiecie jak jest z bratem bliżniakiem farmallem u ? czy też dopiero wejdą we wrześniu czy wcześniej, albo jeszcze póżniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Kolego!

Wygląd nie jest najważniejszy,ale jest jedną zwielu cech istotnych.

Podobnie,gdy wybierasz kandydatkę na żonę,to odrzucasz te krzywe i garbate,chociaż to sprawa gustu.

każda potwora znajdzie amatora....

a wracając do tematu.ja nie jestem "nastawiony" na NH t5.

Po prostu wybierałem z gamy ciągników i ten był sensowny w momencie mojego wyboru,bo odpowiadał moim wymaganiom.chodziło o bogate wyposażenie,wygląd i cenę oczywiście,a te wszystkie wyliczanki 19KM w prawo i w lewo,1 bieg pod obciążeniem,2 biegi,10 biegów....

każdy ma swoje oczekiwania...jeden potrzebuje do 50ha i kupi JD,DF,a inny ma 10 i inne plany I NH wystarczy,nawet jak zbubi gdzieś te 10KM po drodze

a czy Ty w ogóle widziałeś T5 na żywo?

ja DF widziałem i widziałem inne ciągniki,stąd moja opinia

i powtórzę po raz następny,że w cenie 150netto nic nie modę znależć w tak bogatej opcji i pewnie to nawet SAME i laMBORGINI nie będzie...

w klasie Agrofarma CS mógłbym np.porównać T5050,ale on i tak jest w podobnym wyposażeniu 30tys netto tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

przepraszam bardzo już się nie odzywam, ale widzę, że masz poważny problem z kobietami :P skoro porównujesz je do wyboru ciągnika :lol:

Już ci pisałem masz beznadziejnego dilera DF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

ja nie mam problemu,a zamiast się mądrzyć byś lepiej podał sensownego dealera.byłem tylko u najbliższego,by wyrobić swoje zdanie...gdy NH się nie wyrabia z produkcją.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

A jaki rejon kolegę interesuje :) Diler Case coś bąkał, że CNH zostało sporo silników starej normy i trzeba je sprzedać , czyli dalej produkować JXU i T5000 zamiast nowych modeli

Najłatwiej o dobre ceny na Lubelszczyźnie, bo mamy 3 dilerów

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

jak pisałem do dilera jakieś półtora miesiąca temu to powiedział że już jxu nie można zamawiać bo są wycofywane, ale wtedy to i nh t5000 nie można było a teraz jak takie zamieszanie z tym to pewnie i jxu spowrotem będzie można zamawiać :) <przepraszam że w tym temacie wspominam o case ale to jest jedno i to samo, a takiego tematu nie ma w dziale case <_<>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

Witam mam czas z ciągnikiem do jutra bo dostałem wczoraj telefon z arimr i muszę się zastanowic i dostarczyc nowe oferty.Pewnie muszę zrezygnowac z t 5060 cena 184 brutto bez EHR na rzecz df Agrofarma 420 pl za 207 tyś opony 440 na540/38 LUB 200 na oponach 420/480 ALBO GS za 194 na oponach tych mniejszych albo 200 na tych większych i moje pytanie który wybrac bo czas nagli .W poniedziałek muszę dostarczyc zestawienie rzeczowo finansowe.A może zetor Forterra 101 km za 177 brutto wszystko oprucz tuza dobrze że akurat pada deszcz to mam czas popytaC jest możliwośC kupna CASE JXU 115 KM ZA 180 NETTO ale to za drogo jak na ten ciągnik.

cos drogo tego t5060 kupujesz bo ja z ehr mam go w tej samej cenie a bez ehr mialem propozycje za 173 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki dostaliście propozycje zamiast T5 bo coś cicho się tu zrobiło. Do mnie dzwonił dzisiaj diler i zaproponował za T5060 156 tys netto ciągnik z ehr, obciążniki przód, 3 pary wyjść hydraulicznych, rewers eh. Co wy o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

zależy kiedy zamawiałeś tego T5.

ja też dostałem propozycję zamiany T5 na T5060 w wyposażeniu max.tzn z ehr,szerokie opony itp.

Gdybym przystał na propozycję NH obowiązuje cena z dnia zamawiana T5.W moim przypadku dużo niższa od tej,którą podałeś.

Nie przystałem na propozycję NH.i zamierzam w ogóle zrezygnować z tej firmy,bo uważam że naraziła mnie na straty.

Mogłem zamówić inny ciągnik i już bym go miał i bez tego całego cyrku.Szkoda tylko,że teraz ceny u konkurencji są około 20tys wyższe,dlatego uważam,że to co zrobił z nami NEW HOLLAND to jedno wielkie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

Ale jedna osoba wypowiadała się na tym forum że też zamówiła t5 na przełomnie styczeń luty <nie pamiętam dokładnie> i diler powiedział mu że ciągnik będzie na przełomie września, a innym np Tobie @bgbg diler obiecał wcześniej, więc dlaczego jeden diler od razu powiedział że ciągnik będzie we wrześniu a inny wciskał bajke żę w maju lub czerwcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

trudno powiedzieć.pewnie tak pokazywał dealerom system,bo gdy zamawia się ciągnik i jest wprowadzony do rejestru pod konkretnym numerem,system pokazuje przewidywane wejście na taśmę produkcyjną i tak było,gdy ja zamawiałem w grudniu swojego T5.nie byłem jedyny,który zamawiał w tym okresie i na pewno inni klienci byli tak samo informowani.

powiedz jescze,czy teraz po przesunięciach Ci ludzie,którzy zamawiali póżniej ode mnie,czyli np.luty,marzec nadal mają obiecany na wrzesień,czy póżniej.

W ubiegłym tygodniu,gdy patrzyłem z dealerem w monitor,to...pokazywało wejście na taśmę mojego T5 na koniec sierpnia,a gdybym teraz zamówił zamiast niego T5060EDC koniec maja.

Jest wielesprzeczności i niejasności w tym wszystkim.

W lutym podczas Polagra Premiery rozmawiałem z szefostwem NH w Poznaniu i nikt nie mówił o opóźnieniu,a nawet słyszałem,że pierwsze t5 pojawią się wkrótce po AGROTECHU kieleckim,a jak jest to wszyscy już wiemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja T5 zamawiałem pod koniec lutego i w tedy dilerowi system tez niby pokazywał ze na produkcje wejdzie pod koniec kwietnia a pod koniec maja będzie u mnie na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj