pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Prezes1352    14

A dzwoniles do tych Obornikow ws T6020 Delta?

 

 

Tak dzwoniłem. Mają t6020 plus nie deltę. Ale szukają dla mnie jakiegoś i jak coś to dają mi znac telefonicznie :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

nie wiem,czy dobrze myślę,ale tutaj piszemy o ciągnikach T5...to tak dla przypomnienia

potwierdzam informacje o przesunięciu na jesień produkcji ciągników NH T5.

Dziś rozmawiałem z działem obsługi klienta NH w Płocku i taką wiadomość potwierdził człowiek z NH.

Jeszcze w tym tygodniu mają rozesłać oficjalne pisma do dealerów.Sugerował mozliwość zamówienia,w zamian, modeli z poprzedniej linii T5000 w ceną,która obowiązywała w chwili zamawiania T5,jesli ktoś to wcześniej poczynił.

No i teraz dylemat ... co robić?czas leci,a maszyny nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

słuszna uwaga... nie wiadomo co robić! Ciągnik niby ładny i wygląda dosyć solidnie ale do tego nowego silnika jakoś nie mam przekonania. Strasznie mnie nagabuje przedstawiciel nh i schodzi z ceną kusząco ale chyba dam sobie spokój z T5 i wezme sprawdzonego MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

W Poznaniu podczas "Polagra-premiery" gdzie był wystawiony prototypowyT5.95 ludzie z NH z Płocka zachwalali nowy produkt,a zwłaszcza silnik w technologii common rail,jako jednostak bardzo mocna,elastyczna a nade wszystko ekonomiczna.

Wtedy nikt jeszcze nie mówił o opóźnieniach,a raczej o tym ,że pewnie pojawią się wcześniej niż zakładano,a tu taki KLOPS...

Jestem rozczarowany i nie wiem co teraz zrobić,bo plany legły w gruzach.Ceny innych ciągników poszły w górę i nie bardzo jest alternatywa dla T5...a nawet rzekłbym,że jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Alternatywa jest tylko, że troche droższa... np. MF 5430, DF420, Kubota 9540, jd5090. bgbg miałeś zamówiony T5?? w jakiej cenie?? Jeszcze ta pneumatyka nieszczęsna nie jest w standardzie... Oglądałem go w Kielcach i musze przyznać, że wygląda fajnie i w kabinie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

bgbg@ JAk byś czytał poprzednie posty to byś wiedział o co chodzi,więc się nie wypowiadaj...

 

 

Mój t6.175 miał byc w październiku... Ciekawe czy termin się przesunie mam nadzieje żę nie... A z tymi t5 to już tak kombinują że szok.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie lipa najpierw nabrali zamówień a teraz nie mogą się wyrobić!!! Coś mi się tu nie podoba jutro zadzwonię do dilera u którego zamawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

 

 

Tak dzwoniłem. Mają t6020 plus nie deltę. Ale szukają dla mnie jakiegoś i jak coś to dają mi znac telefonicznie :)

A cena jaka Ci podali? I jakie wyposazenie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

To teraz mówią że można zamówić T5000. Kurde czemu nie powiedzieli tego 1 miesiąc wsześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

o co ci chodzi kolego PREZES XXXX????

Wątek ma tytuł "NEW HOLLAND T5"

Czytam wypowiedzi,ale Ty chyba nie wiesz co piszesz,bo od dłuższego czasu wypisujesz tylko o t6000,a nie T5!

chyba coś Ci się pomyliło,człowieku!

Panowie!

Co zamierzacie teraz zrobić,po informacji o tak dużym opóżnieniu z produkcją T5?

Ciekawe jakie będą zalecenia importera,bo dziś dowiedziałem się w Płocku,że można zamienić na obecną serię t5000,ale szczegółow nie znam i jeszcze zagadka co do ceny?jak oni to będą liczyć,z teraz,czy z dnia zamawiania T5?

A ponadto to uważam,że to jest niepoważne ze stony NH i powinna być jakaś rekompensata i tego będę się domagał od NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

tego co słyszałem nie oficjalnie to bedzie modyfikacja silników z silnikami tier 4 są nie dociągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Prezes1352; jest delta T6020 . więc dzwoń do agros wrońscy filia we wróblewie . jeśli go kupisz stawiasz duże piwo . tel do nich znajdziesz w necie ;)

 

 

Nie ma problemu !! :D Jutro dzwonie tam właśnie zamawiałem swojego NH niby :D. Jeżeli będzie to stawiam !! . A kiedy tam byłeś? Na pewno stoi ?

 

 

Wiesko@ na razie ceny nie znam będą dzwonic. OStatnio mi powiedzieli 250tyś brutto full opcja.

Edytowano przez Prezes1352

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techRolnik    0

u mnie był wczoraj przedstawiciel i mi go proponował zamiast t5. ten nh 6020 soi na innym placu a oni chcą go sprzedać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

u mnie był wczoraj przedstawiciel i mi go proponował zamiast t5. ten nh 6020 soi na innym placu a oni chcą go sprzedać ...

 

 

To mówisz żeby dzwonic do Wrońskich i oni dają mi namiary jak coś ? Jutro będe dzwonił . A cenę znasz?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

Uzytkowniku "Prezes" zlituj się. Psujesz wszystkie tematy pisząc nie na temat, że poszukujesz 10 modeli ciagników od T6010 po duzo wieksze. To jest irytujące, widzę już chyba 30 Twój post kompletnie bezsensu i nie na temat. Jak masz problem z znalezieniem ciagnika to zadzwoń do swojego dilera - napewno lepiej Ci pomoże niż ktokolwiek z nas tutaj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

oczywiście popieram kolegę,bo znowu wychodzi,ze prezes może wszystko!

Piszmy o ciągnikach NEW HOLLAND T5

T5!T5!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Mówcie sobie co chcecie i tak mam to gdzieś nie wasza sprawa.

 

Chociaż sory może troche przesadzilem. Piszmy więc o t5

Pozdro.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Czy zastanawialiście się co zrobić w związku z niedotrzymaniem przez NH obietnicy w terminowej dostawie zamówionych T5?

Słychać,że będzie można zmienić zamówienie i wziąć poprzednie T5000, jesli ktoś nie będzie tym zainteresowany,to pozostaje czekać.

Myślę,że powinniśmy ostro zareagować i przycisnąć dealerów(ja na pewno spróbuję),bo cicho siedź i się nie odzywaj,to nie bardzo mi odpowiada.

Podpisywałem umowę,wpłaciłem pieniądze,ale z zapewnieniem,że na wiosnę będę miał czym pracować.a teraz co?

pół roku czekania?Powinniśmy w związku z sytuacją otrzymać jakąś konkretną rekompensatę.

Macie jakieś pomysły?...bo nie sądzę,że NH i jego dealerzy wspaniałomyslnie coś zaproponują w ramach bonusu od siebie.

Z tego co słyszałem na razie mają dość telefonów od zirytowanych klientów.

To nie sztuką wziąć zaliczkę,a potem jakoś to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

któryś z kolegów parę stron wcześniej pisał, że diler mówił mu o terminie wrześniowym bo wcześniej nie ma szans, to wszyscy stwierdzili ze to nieprawda :P

Dostaniesz odsetki ustawowe od wpłaconej zaliczki :P no chyba że w umowie przedwstępnej i z tego zrezygnowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Kolego!

Min. ja rozmawiałem bezpośrednio z NH w Płocku i otrzymałem informację o przesunięciu T5 na jesień(wrzesień/październik),ale na to też nie ma gwarancji.

teraz czekamy i jesli okaże się,że we wrześniu powiedzą nam o przesunięciu na np.wiosnę 2013r,to co wtedy?????

odsetki to niech sobie wiadomo gdzie włożą.mi chodzi o rozsądne rozwiązanie z korzyścią dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Troche przeginaja według mnie. Ile można czekać. Pierwsze modele miały być u pierwszych użytkowników coś kolo kwietnia. Jak tak dalej pójdzie to ciągniki nie ktorzy odbiorą za rok...


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

Na stara serie T5000 , zanim wyprodukują też trzeba będzie poczekać minimum 3 miesiące, to jest wodzenie polskiego rolnika za nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techRolnik    0

 

 

To mówisz żeby dzwonic do Wrońskich i oni dają mi namiary jak coś ? Jutro będe dzwonił . A cenę znasz?

 

 

 

cena to ok 180 tys netto. tyle że ze skrzynią dual comand .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
    • Przez Mr_WW
      Witam, dzisiaj rano przy odpalaniu nh td5.85 pojawily się dwa błędy: 3003 i 14016. Przez pierwsze 5 sekund po odpaleniu wszystko było ok a potem obroty szybko wzrosły z 900 do około 1400 i tak się utrzymywały i wtedy też pojawiły się te kody błędów. Wyłączałem i włączałem silnik jeszcze z 3 razy i za 3 już było wszystko ok. Zastanawiam się co mogło być przyczyną? czy może to że było małe napięcie na aku, bo ciągnik stał ze 2 tygodnie i do tego był mróz z -6C ? Wcześniej takie błędy się nie pojawiały i generalnie nie było problemów przy odpalaniu.
      Zerknąłem sobie w internety i wyszło że 3003 to:
      Accelerator Pedal Signal - SOURCE LOW czyli Sygnał pedału przyspieszenia – ŹRÓDŁO NISKI
      lub:
      Foot Throttle Sensor -Signal Below Range Min. czyli Nożny czujnik przepustnicy – sygnał poniżej zakresu min.
      14016 to:
      The ADIC 5 volt reference voltage is too high - above 6 volts czyli Napięcie odniesienia ADIC 5 V jest zbyt wysokie – powyżej 6 V
      lub:
      Engine shutdown activated czyli Aktywowano wyłączenie silnika.
      Podsumowując mi to wygląda na zbyt niskie napięcie i świrowanie komputera z tego powodu chociaż z drugiej strony ciągnik nie miał większych problemów z odpaleniem... Może ktoś z was miał taką sytuacje?
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj