pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

owczar42    0

a ja zamówiłem t5 105. 163tys netto 5 tys zaliczki zawołał i ma byc na sierpień- wrzesień. podobno ma byc lepszy od t5050. ale jak do tej pory nie ma opini za dużo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Prezes1352 planujesz zakup 2 NH więc pewnie masz jakieś dobre doświadczenia z tą marką?? Ja do tej pory robiłem na starych ursusach ale mam już ich dość stąd plan zakupu nowego. Sporo jest tego do wyboru i zaczyna się robić mętlik w głowie. U mnie w okolicy opinie są różne... JD dużo palą, NH podobno się psują, Fendt-y fajne ale obrzydliwie drogie, Case praktycznie nie ma, sporo jest zetorów ale ludzie narzekają. Fajnie się prezentuje ten T5 i chyba zaryzykuje zamawiając go nawet jeśli będe długo czekał. Aha mam jeszcze pytanie czy na twojej umowie przedwstępnej też nie ma gwarancji ceny?? i chcą 20tys zaliczki?? i w razie zdarzeń losowych zaliczka przepada??

 

owczar42 a kiedy zamawiałeś?? więc ta cena dla mnie 160 tys netto za T5.95 nie jest taka dobra wcale. W jakim wyposażeniu zamówiłeś?? a i czy z pneumatyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Powiem tak. Z marki NH Mam juz t6020 i t6050 na ktore nie narzekam. I mam zamiar zakupic kolejne dwa nh. Wedlug mnie ciagniki dobre. Nie sa drogie a wyposazenie maja dobre. Oby dwa mam w full opcji i teraz zamawiam tez w full opcji. Jak kazdy moj ciagnik. Co do awaryjnosci to nie bylo jeszcze. T6050 ma 2200mth a t6020 5350mth i nie bylo w nich zadnych awarii i oby nie bylo dalej:). Odpukac.

 

Powiem tak. Z marki NH Mam juz t6020 i t6050 na ktore nie narzekam. I mam zamiar zakupic kolejne dwa nh. Wedlug mnie ciagniki dobre. Nie sa drogie a wyposazenie maja dobre. Oby dwa mam w full opcji i teraz zamawiam tez w full opcji. Jak kazdy moj ciagnik. Co do awaryjnosci to nie bylo jeszcze. T6050 ma 2200mth a t6020 5350mth i nie bylo w nich zadnych awarii i oby nie bylo dalej:). Odpukac.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem NH T5.105 w zeszłym tygodniu cena jaką wynegocjowałem to 157 tys netto ful opcja bez pneumatyki i ma być pod koniec maja wpłaciłem 5 tys zaliczki. Zastanawiałem się nad JD M5 ale z tym wyposażeniem wychodził sporo droższy a zetor mi się po prostu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Aha mam jeszcze pytanie czy na twojej umowie przedwstępnej też nie ma gwarancji ceny?? i chcą 20tys zaliczki?? i w razie zdarzeń losowych zaliczka przepada??

 

Każdy diler warunki zaliczki ustala sobie sam. Pytałem u 3 dilerów i u każdego było inaczej. U jednego jak chciało się zrezygnować to zwracał zaliczkę ale dopiero jak sprzeda komuś innemu zamawianą maszynę, drugi powiedział, że trzeba by kupić jakąś inną maszynę za cenę zaliczki. Trzeci powiedział, że jeśli nie kupię maszyny z winy agencji (nie dostanę dofinansowania) to bez problemu oddają zaliczkę.

 

Jak diler sobie wymyślił, że w razie rezygnacji zaliczka przepada to radzę na wszelki wypadek zmienić dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

witam w nh w Przytocznej stoi na sprzedaż t6030 delta ale ma electro comond i multi podłokietnik i t6020 elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

A wiesz moze ile cenia za tego 6020 Elite? Bylbym wdzieczny za info, chce porownac oferte jak mi dali na taki sam model.Tak nawiasem mowiac ja zliczke wplacilem w wysokosci 10 tys PLN, na warunkach jezeli nie dostane dofinansowania kredytu nMR zwaracaja ja w calosci.

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Za 6020 elite powiedzieli mi 230tys netto.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja nie wiem ile chcieli za 6020 elite bo interosował mnie 6 garowy 6030 i stoi za 190 netto a za elite laska chciałą wiecej tak mowia ale ile to nie wiem pewnie z 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Jakie macie terminy odbioru zamawianych w ubiegłym roku nowych T5?

Czy ktoś ma dokładne informacje,kiedy pierwsze egzemplarze przyjadą do Polski i będą przeznaczone nie tylko na pokazy,ale dla pierszych odważnych kilentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Z tego co czytalem to nie ktorzy maja juz je miec kwiecien/maj.

 

Wiesko@ cene dobra wynegocjonowales. A ja nadal szukam starej serii t6000


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Nie znacie może ceny NH t 6020plus z tego roku ? Wiem że to nie ten temat ale może wie ktoś z was :).

 

 

Z góry dziękuję:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Panowie na kiedy macie zamówione swoje T5000 bo miałbyć w marcu a okazuje się że mają opóźnienia i będzie dopiero koniec kwietnia/maj też tak macie?


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Wiecie możę kiedy będzie można zobaczyc nowe nh na placach u dealerów ? Bo już mnie szlak trafia. Musze przetestowac najpierw ten ciągnik potem się zastanowie co do kupna...


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Mógłby ktoś udzielić mi pomocy przy wyborze ciągnika, chodzi mi o to czy brać T5060 MDC za 150tyś czy czekać na tego nowego T5.105 za 180tyś, już sami nie wiemy co mamy zrobic ze starszym więc pomyślałem że może wy pomożecie, ciągnik pomocniczy głównie do tura,opryskiwacz,prasa itp. i sam nie wiem co byłoby lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Haha:D nie wiem co ci dealerzy robia. Moj mowil ze okolo 20 marca maja byc. Ja bym na twoim miejscu bral t5060mdc. Te nowe to nie wiadomo co to jest... Ja tez szukam starej wersji t6000 bo nowego t5 nie bede bral. Jak ktos wie gdzie stoi jakis t60** to dajcie znac:) koniecznie:D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

Panowie na kiedy macie zamówione swoje T5000 bo miałbyć w marcu a okazuje się że mają opóźnienia i będzie dopiero koniec kwietnia/maj też tak macie?

jesli masz w wersji EDC to stad masz to opoznienie bo jak to mi moj dealer powiedzial kooperant nawalil i tylko ciagniki w wersji MDC planowo byly wyprodukowane bo juz nawet chyba zeszly z lini:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

To ma być wersja flagowa bez EDC.


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

A orientuje się ktoś co diler może dołożyć do T5060? chodzi mi głównie o obroty WOM 540eco, wiem że może dołożyć przedni TUZ i WOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolass    1

Kolego obroty wom 540 eco masz w standardzie.


Wszystkie moje fotografie chronione prawem autorskim!
Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Haha:D nie wiem co ci dealerzy robia. Moj mowil ze okolo 20 marca maja byc. Ja bym na twoim miejscu bral t5060mdc. Te nowe to nie wiadomo co to jest... Ja tez szukam starej wersji t6000 bo nowego t5 nie bede bral. Jak ktos wie gdzie stoi jakis t60** to dajcie znac:) koniecznie:D

A dzwoniles do tych Obornikow ws T6020 Delta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadu    0

Czytam od pewnego czasu to forum,i doszedłem do wniosku że NH nie jest taki tani jak o nim mówią . 160 tyś zaT5 gdzie najlepsza skrzynia ma tylko 1 bieg przełączany pod obciążeniem to przesada.JD 5r ma 4 MF 54 też 4,u mnie we wsi jest też SAME podobnej wielkości co T4 i też ma 4 półbiegi i tempomat,w T4 niema tego nawet w opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ten same ma na pewno 3 biegi zmieniane pod obciążeniem.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj