pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam zastanawiam się nad kupnem NH T5050 i chciał bym się dowiedzieć kilku zeczy o tym ciągniku ile pali, czy da rade sobie z agregatem ścierniskowym 3m i agregatem siewnym 2,7m. ile trzeba zapłacić za podstawową wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

jozin1z1bazin : Po to są obciążniki... Nie przesadzajmy że go będzie tak bujac... Bez przesady panowie :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

gabarytami to on się nie będzie różnił praktycznie od dotychczasowej serii T5000, minimalnie wydajniejsza pompa, słabszy podnośnik no i o ponad litr mniejszej pojemności silnik. Zapewne będzie oszczędniejszy w lepszych pracach. Szkoda tylko że nie dali nawet w opcji jakiejś lepszej skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Pytalem się dzisiaj dealera o t5.105 to powiedział mi za niego 208tyś brutto. Full opcja. min. skrzynia 24x24, pompa 113 litrów, obrotowe siedzenie, EHR, pneumatyka, opony 540 przód a tył 580 chyba. itd. A co do pojemności to mała jest co daje mniejsze spalanie ale za to jest większy moment obrotowy :). To najważniejsze :). Dobry ciągniczek będzie :).


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case95    13

Podnośnik to ma nie taki słaby bo 5420 kg.

Kto z was ma zamiar go kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

Ja mam już zamówiony T5 115. full opcja bez przedniego TUZ i WOM. Na przełomie maja i czerwca powinienem go mieć już u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

dkri: To kiedy zamawiałeś że tak szybko będziesz go miał ? Ja zamówiłem t6 to będzie dopiero we wrześniu...


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Ja mam już zamówiony T5 115. full opcja bez przedniego TUZ i WOM. Na przełomie maja i czerwca powinienem go mieć już u siebie.

 

I gdzie go zamowiles bo dzisiaj bylem sie pytac o T5. 115 to powiedzieli ze watpia ze na zniwa by byl, predzej wrzesien/pazdziernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1114    0

witam ja też zamówiłem nh seri t 5060 ale wychodzi nowy t 5.115 i niewiem ktury wybrać bo mogę sobie zamienić jeszcze . wygląd to nie problem skrzynia i przedni napęd to taki sam jak w starym największa zmiana to silnik czy warto zamienic stary na nowy model ? cym sie rużnią te silniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

zamawiałem jeszcze w grudniu. dlatego tak sybko będę go miał. a najlepsze to cena 153 netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ja uważam że lepszy jest nowy T5. W kobinie nie ma co poróbwywac komfortu co do T5060. W t5 jest o wiele lepszy. Poza tym NH t5 ma mniejszą pojemnośc co daję mniejsze spalanie ale za równo ma większy moment obrotowy co daję większą moc :). Także wybór należy do kupującego i od jego kieszeni :). Na polagrze w poznaniu będą teraz to się zobaczy :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Napisano (edytowany)

Poza tym NH t5 ma mniejszą pojemnośc co daję mniejsze spalanie ale za równo ma większy moment obrotowy co daję większą moc :).

to bardzo ciekawa teoria :lol:

Po dokładniejszej analizie stwierdzam, że oszczędność w spalaniu nie będzie, bo stary model maksymalny moment obrotowy uzyskiwał 200 obr niżej, a w tym aby efektywnie sie poruszać trzeba będzie go wyżej trzymać na obrotach, co niestety oszczędności paliwa nie służy, szczególnie różnica będzie odczuwalna w lekkich pracach.

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15
Napisano (edytowany)

Rozmawiajac wczoraj z przedstawicielem handlowym od NH to powiedzial ze do polowy roku tylna os w T5 nie bedzie HD czyli wzmocniona tak jak sa teraz montowane w T5000. Dopiero w czerwcu beda mocniejsze.

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1114    0
Napisano (edytowany)

ja nowy model mogę mieć w kwietniu najpóźniej w maju. a te silniki w t5 czym się różnią od tych w t5000

Edytowano przez krzysiek16m
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

pojemnością (nowy ma 3,4 stary 4,5 l), zasilaniem (nowe mają CR), w starych mozna było jechać na 100b w nowych tylko 20b, ale na 100% bio mało kto u nas pomyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Poza tym NH t5 ma mniejszą pojemność co daję mniejsze spalanie ale za równo ma większy moment obrotowy co daję większą moc.

Że przy pisaniu takich herezji palce nie pieką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Nie wiem o co Ci chodzi ??

Możesz uzasadnic swoją odpowiedź ? :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Ja też zamówiłem pod koniec grudnia T5.115 w pełnym wyposażeniu(opcja 502).przedwidywany wjazd na produkcję w maju.odbiór czerwiec,ale to wg.dealera ruchome daty,ponieważ przeważnie ciągniki wcześniej przyjeżdżają na plac z produkcji.pożyjemy,zobaczymy,a póki co wybieram się za tydzień do Poznania na POLAGRA-PREMIERY 2012,gdzie pierwszy raz w Polsce będzie można zobaczyć nowe "wynalazki" z grupy CNH.

jesli chodzi o cenę T5.115 to ja kupiłem taniej niż kolega pisał,czyli poniżej 153tys.zł,ale teraz cenka poszła ostro w górę.

i gdy będziecie już przed podjęciem ostatecznej decyzji,czy odebrać zamówieone ciągniki z serii T5000,czy z nowej serii,piszcie na forum,może zrobimy jakieś podmiany.my na tym skorzystamy,a nie dealerzy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demzor    0
Napisano (edytowany)

moim zdaniem to lekka głupota kupić ciagnik wart okolo 200tys. w ciemno... no chyab ze widziałeś go na agritechnice. bo ogladanie na zdj w necie i opowiesci dilerów to troche za mało ? ja zrobilem troche inaczej a mianowice zaklepałem cene na nowego t5.95 za 150tys netto w pełnej opcji bez tuza przód, a zdecyduje czy kupie dopiero po prmierach na polagrze jak obczaje dokladnie tą maszyne... wszystkie maszyny kupuje u tego jednego dilera takze nie miał zadnych przeciwskazań co do takiego ukladu

Edytowano przez demzor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

może i głupota,ale zmiany są nieuniknione,maszyny ciągle modernizowane i czasu nie zatrzymasz,chyba że lubisz grzebać się w starociach,a swoją drogą to wolałem zamówić T5 i ewentualnie z tego zrezygnować(a to mogę w każdej chwili) na korzyść np.T5060 niż odwrotnie,gdy po zmianie cennika od stycznia 2012 bym musiał dopłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych.rozumiesz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demzor    0

rozumiem rozumiem ja i ojciec juz sie wyleczyliśmy ze staroci i ursusów/zetorów został nam jeden U5312 i właśnie zostaje zmieniany na T5.95 chociaż złego słowa niemoge powiedzieć na 5312 rok 97 u nas w gospodarstwie od 2004 i tylko pompa od podnośnika była robiona.

 

a co do zamowienia wczesniej to rozumie mo co kaman

Edytowano przez demzor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Nie dość że słabo mu to idzie to jeszcze wyje nie miłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj