pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

gesy    5

Nie wiecie czasem czy może można jeszcze gdzieś zamówic stare modele seri t6000? Dokładnie chodzi mi o Nh t6010 albo t6020. Jeśli tak do był bym bardzo wdzięczny na jakieś namiary. :)

Warpol Broszków reklamuje ostatnie sztuki bez AB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Dziękuję wam panowie obojgu :). Jutro będę się kontaktował z tymi firmami :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Witajcie koledzy,Mama całe specyfikacje modelu T5.115 i cenę oczywiście,bez negocjacji powiedzieli mi 207tys.brutto,cena myślę,że konkurencyjna z innymi markami,a moc duża,bo 115koni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Tak niby moc duza ale porownaj w jakich normach nh podaje moc i normy konkurencji bo moze sie okazac ze niektorzy konkurenci na papierze sa slabsi o 10 km a w rzeczywistosci posiadaja ta sama moc co owy nh. Ja tez wybierajac ciagnik bralem to pod uwage i przyjmuje ze nasz nh t 5040 ma 80 prawdziwych konikow a nie 86 katalogowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Jeszcze takie małe pytanie a propo seri T6000. Wiem że nie ten dział ale napiszę. Dzisiaj kontaktowałem się z dealerem mają jeszcze t6020 plus. I powiedzieli mi za niego około 250 tyś. Coś mi się za drogo wydaję...


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

No tez cos drogo mi sie wydaje. Ja jak sie pytalem w pazdzierniku to T6030 DELTA ok 210 brutto jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No też właśnie. Ale delta nie jest droga. A to chodzi o wersje plus bo delty już się nie dostanie.;/. No ale na 112km 250tyś to mi się za dużo wydaję ;/


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Prezes-Nie wiem z kąt ta cena ale ciągnik nie warty jest jej.Przed sylwestrem ten ciągnik był za około 225 tys brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

DZwoniłem dzisiaj do Warpolu i koleś była taki torchę nie obeznany i powiedział że oddzwoni za jakąś godzine i się dowie ile kosztuje. Oddzwonił i powiedział mi cenę około 250tyś brutto. No to mu podziękowałem. To jest przesada... Jaro30 dałbyś mi jakieś namiary na tego Dealera? Bo może uda mi się jeszcze jakiegoś t6010 albo t6020 kupic. Jak by ktoś coś wiedzial że gdzieś są jeszcze nie zamówione bardzo proszę o kontakt :).


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Witam

Jesli szukasz jeszcze starych modeli zadzwon do Perkoz Brodnica lub do raitechu

W Perkozie maja jeszcze bardzo duzo ciagnikow i kombajnow na placu i wszystkie bez zd blue wiec jest szansa ze jeszcze cos maja A tak wlasciwie to z jakiego jestes wojewodztwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14
Napisano (edytowany)

Dziękkuję wam bardzo panowie za pomoc :) na prawdę :).

 

TechRolnik: Tak masz rację, mam już zamówionego T6 nowego. Ale jeszczę chce kupic drugiego NH tylko że starej serii:).

 

Zapomniałem dodac jestem z woj Łódzkiego :)

Edytowano przez Prezes1352

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Hehe no trochę :P. Ale jeśli nie znajdę żadnego ze starej serii T6 to lipa :P będzie 1 :P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14
:).No ja to na twoim miejscu bym brał t5.105 :). Lepszy komfort i ogólnie lepszy jest pod względem mocy i wgl.I jaką cene Ci za niego powiedzieli? I radzę Ci szybko podjąc decyzję bo jak teraz zamówisz t5 to prędziej jak w październiku go nie dostaniesz;/

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techRolnik    0

termin to ok września . ceny już dokładnej nie pamiętam . w przyszłym tyg maja mieć T5.115 na placu więc sprawdzimy trochę z kumplem jakie jest wykonanie i jak się tym jeździ. fotki oczywiście postaram się zrobić :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

techRolnik również mam ten sam dylemat czy brać tego t5060 którego dawno temu zaliczkowałem czy tez dopłacić do t.5 105 . Za t5060 ustaliłem cenę 172tyś brutto , więc ile będzie trzeba dopłacić do t piątki ??


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

techRolnik: No koniecznie zrób jakaś fotkę. Jak byś mogł to zrób mu z tyłu i z boku zdjęcię :). No to i tak do września kupa czasu.. Na żniwa nie będziesz miał ;/ to tak jak ja t6. Ale na jesiennych orkach wykorzystamy sprzęt :P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techRolnik    0

vicia1223; spokojnie 25 tys byś musiał dopłacić ale to zależy od sprzedawcy ^^

 

 

Prezes1352; postaram się zrobić jak najwięcej fotek B) do ciągnika chce wziąć agregat talerzowy 3m i do tego siewnik , jak myślicie da rade ?? <_< mam też dylemat czy brać T5.105 czy T5.115... :huh: ogranicza mnie kasa w programie na różnicowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No to już decyzja należy do Ciebie. :). Ja bym wzioł T5.105 full wersje. No ale to już wszystko zależy od twoich funduszy. Tak da spokojnie radę :) możesz brac śmiało ten zestawik :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy da spokojnie rade to już bym nie był taki pewny-uciągnąć uciągnie ale jak tu z nim jeżdzić na podniesionym tuz-oj ciężko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj