pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

kris14    267

Ale ten nowy T6 oprócz SCR i nowej naklejki to co ma jeszcze dołożone lub zmienione? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Na pewno ma inną cenę.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman78    0

panowie posiadacie aktualny cennik NH t5.95 kod 502?? oraz nh t4.75 full wersja albo obecne ceny ?? mógłby być jeszcze katalog jeśli ktoś posiada prosiłbym o udostępnienie

PS. są wersje Nh o mocy 80-90km podobne(najbardziej zbliżone) do poprzedniej wersji t5030?? i jeszcze jedno Czy Nh t4.75 może mieć większy udźwig niż 2100 przy 60cm od kul?? i czy jest jakaś wersja podobna do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

Na stronie NH nie ma informacji o tych modelach, nikt takich chyba ciagników jeszcze nie ma.Pozostaje Ci spytać dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

jedna sztuka jest zamowiona. Dokładnie T5.115 ktory jako pierwszy trafi do nowego wlasciciela w Pl :rolleyes:


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

@Dziedzio92 zamowiles? Podasz wiecej szczegułów? Na kiedy podali Ci termin realizacji zamowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekskw    43

jedna sztuka jest zamowiona. Dokładnie T5.115 ktory jako pierwszy trafi do nowego wlasciciela w Pl :rolleyes:

 

W jakim wyposazeniu i ile bedziesz placil?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omen    2

a te serie t5...t6...t7...czy ktoś wie czy na polski rynek tylko produkują je we włoszech turcy czy tez w inych krajach anglia francja......czy kazda fabryka inna serie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Wiem ale nie na 100% ze T7 i serie wzwyz produkuja Amerykance a nizsze slyszalem od dilera ze w UK.

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Na pokazie firmy Raitech uslyszalem calkowiecie inna linie produkcyjna firmy NH niz Ty podajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

T6 na pewno Anglia. Jesli chodzi o dawne modele serii T5000 i TD5000 to byla produkcja we Wloszech, a teraz pewnie T5 tez tam produkuja.

Edytowano przez Dario23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

T4 Ankara Turkey ,T5 Jesi Italy , T6 i T7 UK Basildon , T8 i T9 Racine i Wisconsin USA wiec nikt tu niech kitu nie cisnie , tu sa prawdziwe lokalizacje produkcji ciągnikow


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techRolnik    0

Więc tak był u mnie dziś przedstawiciel NH i za T5.115 cena wyjściowa 219 tys brutto ale zszedł do prawie 205tys . termin realizacji ok września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

W T5 filtra cząstek stałych nie będzie

 

Bratni Case IH Farmall U posiada ten filtr więc pewnie i w T5 też będzie:

"To meet the Stage 4A exhaust emissions regulations, Case IH employs exhaust gas recirculation on the new Farmall U EfficientPower tractors. In addition to the external EGR unit, a diesel oxidation catalyst (DOC) and diesel particulate filter (DPF) post treatment system is also used, with the latter featuring passive and active regeneration and being contained in a compact cartridge above the engine. As a result, the new Farmall U series fulfils the Euro Stage 4A/Tier 4i exhaust emissions standards"

Źródło: http://mediacentre.caseiheurope.com/Dynamix/CNHMedia_Modules/PressArticles/PressDetail.aspx?Guid=8ac47479-91f9-48c3-a074-d121859b6de8&ov_curPage=1&ov_cat=00000000-0000-0000-0000-000000000000&ov_subcat=00000000-0000-0000-0000-000000000000&ov_lang=00000000-0000-0000-0000-000000000000&ov_text=&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techRolnik    0

rafalos1222 ; bez przedniego TUZa i WOM . cały czas się jednak zastanawiam bo jednak ta nowa pompa CR mnie boli bo z polskim paliwem szału niema ''takie jest moje zdanie'' . Co ciekawe do połowy tego roku NH ma produkować jeszcze serie T5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Wszystko dobrze ale filtr cząstek stałych trochę przeraza bo ciągnik na wolnych obrotach będzie pobierał olej a jak wiadomo każdy filtr trzeba kiedyś wymienić koszt pewnie spory plus minus 3-4 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Nie wiecie czasem czy może można jeszcze gdzieś zamówic stare modele seri t6000? Dokładnie chodzi mi o Nh t6010 albo t6020. Jeśli tak do był bym bardzo wdzięczny na jakieś namiary. :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj