pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Prezes1352    14

A starych T6000 już chyba nie ma wgl. Już się nie da zamówic... Tylko te nowe T6. Wiec zamówiłem T6.120


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Jestem z mazowsza i jedyny dealer ktÓry jest najbliżej mnie to POL-AGRA PŁOŃSK a ten niestety ich już nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Z tego co się dowiedziałem dzisiaj T5 ma jeszcze o wiele bogatsze wyposażenie standardowe niż T5000, więc skok cenowy jest niższy niż się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Niby tak lecz T5 nie posiada pneumatyki co juz owocuje 6 tys doplata aby posiadac normalny ciagnik Wiadomo nowszymodel to np power boost ciekawsza stylistyka moze i lepsza kabina choc wydaje sie mniejsza, ale najwazniejsze jest to ze wedlug mnie seria T 5000 docierala do klientow z mniej zasobnymi portfelami co nowej serii T5 moze sie nie udac

Co do pol agry to ja tez dzwonilem juz wczesniej do oddzialu zuromin i nie mieli juz starych modeli a szkoda bo zawsze mieli konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ja się tylko obawiam że T5 mają za małą pojemnośc ;/...


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

a ja chcę zamówić w czwartek T115 i powiedzieli mi w dwóch miejscach tyle samo a mianowicie 156 netto już z pneumatyką i szerszymi kołami, kompleem obciążników na pród i tył tylko bez przedniego tuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

sprawdziłem i w folderze jest najwięcej przełożeń

Dual CommandTM 24x24 w opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus6070    0

Byliśmy z Kuzynem dziś u dilera z pytaniem o T5050 i T5.105. Generalnie T5 ma być lepsza wersją T5000 wyposażoną dużo lepiej w standardzie od T5000. Udźwig podnośnika ma być większy, kabina większa z fotelem pasażera, mocniejsza pompa, zaczep zatrzaskowy, więcej wyjsc hydrauliki, większa wydajność pompy hydrauliki, okno dachowe otwierane. Na prospekcie ciągnik wygląda coś jak pomiędzy T5000 a T6000.

Ma przyjść sprzęcior na podwórko kuzynka ok marca-kwietnia to będzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

A powiedzcie czy te nowe T5 maja silniki 2 zawory czy 4:p?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Takie cos dostalem z Raitechu. Raz za duzo weszlo ale to nic. Ceny kosmos ale katalogowo to tak zawsze wyglada...

 

A powiedzcie czy te nowe T5 maja silniki 2 zawory czy 4:p?

2 zawory

Cennik T5.pdf

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Oj tam ja w lato bylem u dilera Lamborghini to katalogowo r3 100 gs mial kosztowac 68 tys euro ale podano mi cene transakcyjna na poziomie 175 tys brutto wiec roznica jest :lol: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Powiem tak ceny nie mogą byc kosmiczne ponieważ NH stracił by swoich klientów. Ludzie by woleli iśc do innej marki i kupic coś innego za te pieniądze. Cena New hollanda T5 o mocy 107km na pewno nie przekroczy 220tyś brutto. A cena NH t6 jaką mi zaproponował dealer to 235tyś brutto po negocjacjach :)

 

 

 

wiesko nie masz czasem cennika T6?

Edytowano przez Prezes1352

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Do dkri-gdzie ci taką cenę zaproponowano za t5 115 bo mi za 105 powiedziano 193 tyś brutto z pneumatyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

hejka. 193 brutto to chyba dobra cena?? bo mi u osadkowskiego w świdnicy i drugi w marcinowicach powiedzieli taką samą cenę a mianowicie 156 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Ale pisałeś wcześniej że 156 netto to cena za t5 115 czy ja żle zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

dokładnie tak pisałem. 156 netto. tak mi powiezieli przez telefon. jutro jadę to dokładnie będę wiedział co i jak bo już muszę się zdecydować na jakiś traktor.

 

to wyjdzie troszke ponad 200 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Cennika T6 nie mam, nie pytalem sie o niego. Dodam ze T5 jest bez AdBlue ale z CR. Dopiero T6 je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

wczoraj ustaliłem cenę T5.115 na 150000 netto.niżej nie potrafię wycisnąć,chociaż próbowałem i raczej zamówię ten traktorek,bo alternatywnie mógłbym jeszcze wyłowić z zapasów T5060 w wersji z EDC,czyli porównywalny do T5.115,przy cenie około 146000netto z pneumatyką.

Czy uważacie,ze to dobre ceny,czy ktoś wycisnął niżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj