pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

ozon87    29

witam bylem dzis u dilera i juz wszystko wiem jest owiele bogatrzy i cena za (t5-105) 98 km to 155 tys netto moim zdaniem nie jest zle jak chcecie cos wiecej to piscie na gg 7578849 . a ten mniejszy t5-95 ma 88 km kosztuje 150 tys

 

Skąd masz te moce 88km i 98km z tego co czytałem to t5 ma mieć 99, 107 i 114km.

Pisz na forum wszystko czego się dowiedziałeś o t5 od dilera bo ja nie mam gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Co do mocy to ozon87 ma rację :). Moce traktorów T5 będą takie jak napisał kolega wyżej :).


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Te moce co podał @ozon87 to są maksymalne a z tego co mi wiadomo to się podaje nominalne :D

Edytowano przez Kristaps

,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Mi przedstawiciel handlowy dzis mowil ze ten td5 bedzie taki sam jak obecny i ze nie ma tam mokrego sprzegla tylko suche sterowane hydraulicznie(choc chcial sprzedac t5 wiec moze gadal ze w 2012 jeszcze nie bedzie nowego td 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

witam bylem dzis u dilera i juz wszystko wiem jest owiele bogatrzy i cena za (t5-105) 98 km to 155 tys netto moim zdaniem nie jest zle jak chcecie cos wiecej to piscie na gg 7578849 . a ten mniejszy t5-95 ma 88 km kosztuje 150 tys

Masz jakas oferte na tego T5, mozesz mi na meila podeslac? wiecho51@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel33311    0

SILNIK ;

-nh fce tier a4, 3,4 dm . 4 cylindry 2 zawory

-turbo intercooler egr wewnetrzny

-system wtrysku= elektroniczny-common rail

-moc znamienowa (2300 obr./min) 72 kw / 98 km

-moc znamienowa (1900 obr./min) 79 kw /107 km wg normy ISO tr14396-ece r120

-maks. moment obr. 444 nm przy 1500 obr/min

-przyrost momentu obrotowego 49%

-podgrzewacz powietrza wentylatora

-przystosowany do paliw B@) (20 % biodisel)

 

NAPĘD ;

-4x4 (4wd) wlaczany elektrohydraulicznie

-skrzynia biegow 40 km/h

12x12 rewersor powershuttle-gr.102

20x20 creeper, rewersos power shuttle-gr.202

24x24 polbiegi hi-lo , rewersor powershuttle

 

NAPĘD WOM ;

-niezalezny

-sterowane WOM na blotniku

-mechanizm uruchamiajacy elektrohydrauliczny

-obroty 540/540E/1000

 

PRZEDNIA OŚ ;

-os standardowa

-elektrohydrauliczne sterowanie blokada mechanizmu roznicowego

-promin skretu 4050 mm

-kat skretu 60*

 

TYLNA OŚ ;

-os standardowa 34", (od IV 2012 opcja osi HD 38")

-mechaniczna blokada mechanizmu roznicowego sterowana hydrauliczne

-hamulec tarczowy niezalezny mokry

 

HYDRAULIKA ;

-pompa hydrauliczna std: 61l/min -gr 102,202

-pompa hydrauliczna highflow 80 l/min -gr.502

-maks.cisnienia (uklaad kierowniczy sprzegla hamulce ):36 l/min

-2rozdzielacze tylne bosch -gr.102.202

-2 zawory miedzyosiowe MMV LS -gr.10.202

-3 rozdzielacze tylne bosch -gr.502

 

TUZ ;

-edc (mdc nie jest dostepny)

-szybkosprzegi , stabilizator

-bez zewn. silownkow wspomagajacych -gr.102-202

-2 silowniki wspomagajace 50 mm -gr.502

-zewnetrzne sterowanie tuz poziomu gruntu

-regulacja szybkosci opuszczania

-maks.udzwig; 3070 kg bez silownikow wspomag.

-maks. udzwig;5420 kg z 2 silownikami wspomag.

 

KABINA;

-wentylowana, ogrzewana

-otwierany szyberdach -gr.102,202

-klimatyzacja - gr.502

-tlumnik przed przednim prawym slupkiem

-fotel std z mechaniczna amortyzacja - gr.502

-siedzenie instruktora/pasazera -gr.502

-tylna wycieraczka i spryskiwaccz

-4 lampy robocze (2 przednie, 2 tylne)

-ostrzegawcza lampa blyskowa

-instalacja radiowa

 

WYPOSAŻENIE ;

-obciazniki przednie 10x 45 kg

-loader ready -gr.102, 202

-elektryczny odlacznik masy

-instrukcja w jezyku polskim

-akulumator 132 ah

-zaczep transportowy ,typzatrzaskowy (33m)

- dolny zaczep rolniczy (33m)

-belka wielootworowa

-blotniki przednie dynamiczne 400mm

 

UWAGA: ciagnik nie jest wyposazony w instalacje pneumatycznego serowania hamulcami przyczep (mozna zamowic)

Edytowano przez pawel33311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

I mowisz 155 netto... Chyba czas podjechac do Raitechu Potegowo po wlasna oferte.

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel33311    0

ja biore na podkarpaciu i tez zamowilem to musze czekac okolo 4-5 miesiecy tak mi deler powiedzial

Edytowano przez pawel33311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Cena i wyposażenie poza silnikiem i szczegółami wyglądu nie wiele się zmieniły. Jedyny minus to brak pneumatyki w standardzie.

 

 

Z tego wynika, że wreszcie jest dostępne siedzenie pasażera :)

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

ja biore na podkarpaciu i tez zamowilem to musze czekac okolo 4-5 miesiecy tak mi deler powiedzial

 

Jaki model bierzesz? Ile Cie kosztuje po upuście dilera oraz z jakim wyposarzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel33311    0

tak jak wczesniej pisalem t5-105 98km, 155 tys a i biegi mam 24x24 te polbiegi i pneumatyke

Edytowano przez pawel33311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Według mnie to taniocha 155 tyś tylko. Coś mi się nie chce wierzyc. Mi powiedziano za T5 107KM 180tyś netto :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Według mnie to taniocha 155 tyś tylko. Coś mi się nie chce wierzyc. Mi powiedziano za T5 107KM 180tyś netto :)

 

Albo masz dilera naciągacza albo pomyliły mu się cenny netto i brutto.

U mojego dilera cena katalowoga też lekko ponad 150tyś za T5.105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

To nie wiem. Chyba dealer coś się pomylił albo ja coś źle usłyszałem. Bo mnie nie interseuje T5 tylko T6 ponieważ takiego kupuje. I jego cena to 195 tyś netto :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

T5 105km cena z pneumatyką 193 tys brutto (pneumatyka 6100 brutto) T5 98 KM 185 TYS brutto z pneumatyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Myslisz ile procent rabatu mozna z niego urwac? Pytam bo przed swietami jeszcze chce go zamowic bo czas oczekiwania pewnie z jakies pol roku bedzie...

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Ciężko mi powiedzieć ile ale z jego gatki to wynikało że nie wiele.Jutro będe u innego dealera to dowiem się więcej choć ten ciągnik zniechęca mnie małą pojemnością i COMON RAILEM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Z jakiej czesci Polski Ty jestes? Bo mowisz ze chcesz jeszcze z serii T5000 a dzisiaj rozmwaialem z dilerem z Potegowa k. Słupska to mowil ze nakupowal z tej serii jeszcze duzo ciagnikow poki mozna bylo i dopoki ich nie sprzeda serii T5 raczej masowo nie sprowadzi wiec jesli nie masz za daleko i dalej Cie interesuje to przedzwon do nich.

Wiem tylko jedno ze orientacyjne cena nowych T5 w porownaniu do T5000 zmieni sie o okolo 10 tys tyle uslyszalem od dilera. Jutro mam dostac wiecej specyfikacji o lie nie zapomni.

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

moze i podwyzka cen T5 w stosunku do strrej serii nie jest jakas straszna lecz do listy zakupow nalezy dodac tez i pneumatyke czyli 10tys wiecej za nowy model i 6 tys za pneumatyke czyli 16 tys roznicy

Co do T5000 to sa one jeszcze produkowane do polowy 2012 wiec spoko ich raczej nie zbraknie w brodnicy maja jeszcze wolne ciagniki i w malborku tez jakies sie ostaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55c3    0

który kupić new holland t5040 czy agrofarm 410

Edytowano przez 55c3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj