pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

ChiquitaB    754

zaleta by była jak by w tej cenie dawali to czego inni nie mają, dlatego niestety większość wybiera zetora. te ciągniki raczej były zrobione pod rynek amerykański gdzie taki ciągnik nie musi mieć kabiny przedniego napędu czy jakiś bajerów.

Tak się kolega tam nie spina bo ja tylko pisze swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Co sądzicie o nowym silniku F5C o pojemności tylko 3.4 litra jak on będzie dawał radę np. z pługiem?, w porównaniu do silnika NEF tu jest ponad litr mniejsza pojemność.


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarsek    1

Trzeba będzie trzymać obroty minimum 2000 bo poniżej będzie słaby.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Cały czas obroty prawie nominalne?

To chyba jakiś żart :rolleyes:

Poczekajmy na charakterystykę silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

mi mówił delu że cennik T5 już pod koniec listopada będą mieli...

myślę, że dealer by nie wkręcał ...

Nh T6 będzię kosztował coś około 220tyś brutto. Bo ja kupuje NH T6 to powiedzieli mi za niego 245tyś już z upustem :)

 

widział już ktoś prototyp t6 ?

 

Może jakieś zdjęcia ? :rolleyes:

JA jeszcze nie widziałem go w realu ale na zdjęciach tak. Według mnie jest na czym oko zawiesic. Trochę został ulepszony. Szukam informacji o nim ponieważ po nowym roku będę go kupował. Dealer powiedział mi za niego 245tyś brutto z upustem który mi dali.

 

No trochę poszukałem i znalazłem odpowiednik T5.

Jest nim Case Farmall A na zdjęciu widoczny jest 115A.

Z tego co widać Case jest niższy od NH i ma inną kabine.

O matko jaki ten Case nowy jest nie ładny. Moim zdaniem zj***** wygląd dawnego case-a i new hollanda. Ja bym nic nie zmieniał.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Jak by ktoś miał zdjęcia New Hollanda T6 z kabiny to był bym bardzo wdzięczny. :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Nh T6 będzię kosztował coś około 220tyś brutto. Bo ja kupuje NH T6 to powiedzieli mi za niego 245tyś już z upustem :)

 

 

JA jeszcze nie widziałem go w realu ale na zdjęciach tak. Według mnie jest na czym oko zawiesic. Trochę został ulepszony. Szukam informacji o nim ponieważ po nowym roku będę go kupował. Dealer powiedział mi za niego 245tyś brutto z upustem który mi dali.

 

 

O matko jaki ten Case nowy jest nie ładny. Moim zdaniem zj***** wygląd dawnego case-a i new hollanda. Ja bym nic nie zmieniał.

Ta cena to za jaki model, lub ile on ma KM?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Za New Hollanda T6.120 chyba 112 koni:). Tylko to cena już jest z Rabatem od dealera.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

To on już będzie miał SCR?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Tak jest jak kolega wyżej piszę wszystkie nowe modele New Hollanda są wyposażone w SCR. Ogólnie co sądzicie o nowym NH T6? Nigdzie nie mogę znaleźc zdj z środka ciągnika ;/


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w t6 nic a nic się nie zmienia ani w kabinie ani na zewnątrz nie wliczając w to tłumika i zbiornika paliwa a tak to nic a nic na agri technice siedziałem w T6.140 i nie było różnicy między moim 6030.

 

Prezes1352 kupujesz ciągnik a nie wiesz ile ma koni? to tak jak kupić samochód i nie wiedzieć jaki model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

no droższy na pewno bo to nowość a chodzić na pewno będzie tylko nikt się nie dowie jak zanim się nie przejedzie. Ładnie wygląda i NH i Case w tych nowych ubrankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No to jak nic się w nim nie zmieniło no to super :).

 

KiepskiT6030 wiesz bo ja już się sam pogubiłem za dużo już tych ciągników. Tak na oko powiedziałem moc T6.120 bo porównałem T6020 :).

 

 

A więc tak T6.120:

4 cylindry

moc znamionowa- 110Km

Maksymalna moc-121km

Maksymalny moment obrotowy- 590Nm

 

 

A co o cenie sądzicie 235tyś brutto. Trochę wyższa niż przed nowościami Nh


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Co do Case to będzie chyba to samo, może będzie różnił się paroma drobiazgami od New Hollanda:P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Cena nowego Nh t5 będzie się wachac coś około 220 tyś brutto. Więcej na pewno nie będzie więcej kosztowac :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel33311    0

witam bylem dzis u dilera i juz wszystko wiem jest owiele bogatrzy i cena za (t5-105) 98 km to 155 tys netto moim zdaniem nie jest zle jak chcecie cos wiecej to piscie na gg 7578849 . a ten mniejszy t5-95 ma 88 km kosztuje 150 tys

Edytowano przez pawel33311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ta cena 150tyś netto to chyba ze wersję podstawową. Nie możliwe że był by w cenie starego T5000. Z tego co ja wiem to w dobrym wyposażeniu cena będzie wynosic 180 tyś netto. Tak mi dealer mój powiedział. A cena Nh T6.120 to 245 brutto z całkiem poządnym wyposażeniem bo w pełnej opcji to cena wynosi 265tyś brutto:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj