pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

ChiquitaB    754

w porównaniu do tych początkowych fotek to tył wygląda o niebo lepiej z podwójnymi lampami u góry i jedną spójna na dole:) A znaleźliście coś o zamienniku JXU ciekawi mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

zamiennik jxu t zapewne bedie to samo tylko czerwony :D moze bedzie sie ruznil maska i paroma innymi detalami

a czy ktos wie moze jakie wymiary bedzie mial?? bo wydaje sie wiekszy od t5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

W ogole kiedy on wchodzi do sprzedazy w Polsce? Po targach w Hannoverze czy jeszcze pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Z tego co jest poniżej podane to wychodzi na to że najmniejszy NH będzie miał 99km a pojemność tylko 3.4 litra.

 

http://farm.autotrader.co.uk/farm-machinery-news-reviews/new-holland/new-holland/new-holland-introduces-the-t5-range/5948388b-9c8e-4a99-906e-e3a884faea32


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Z tego co jest poniżej podane to wychodzi na to że najmniejszy NH będzie miał 99km a pojemność tylko 3.4 litra.

 

http://farm.autotrader.co.uk/farm-machinery-news-reviews/new-holland/new-holland/new-holland-introduces-the-t5-range/5948388b-9c8e-4a99-906e-e3a884faea32

 

 

Paleta silników może być uzależniona od rynku sprzedaży.

 

Zobaczymy co będą w Polsce oferować :)

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Jeszcze dwa modele z T4 mają być. Podczas prezentacji 3 obecnych modeli była mowa że w 2012 dojdą jeszcze dwa-85 i 95, tylko już będą bardziej zaawansowane od tych małych. One uzupełnią zapewne tą lukę która sie robi obecnie między T4 i T5, a TD będzie jak tak równolegle i zapewne tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Przyznam ze wyglada bardzo ładnie w szczegolnosci z ladowaczem czolowym wydaje sie o wiele bardziej masywny od obecnej serii T5xxx oczywiscie przydalyby sie modele o mniejszej mocy tak do 90 km lecz tak jak juz ktos pidale te luke pewnie wypelni T4 bo wydaje sie blizniakiem T5

Tylko ciekawe ile sobie za niego beda liczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarsek    1

Nie ma się czym podniecać...Niektórzy będą woleli zamawiać starą wersję T5000 ponieważ : w nowym T5 wyżej się wchodzi do kabiny ,wyżej się siedzi co potęguje wszelkie bujania i huśtania .Silnik o pojemności 3400 jest nie do przyjęcia w ciągniku powyżej 100 koni.Taki silnik z wtryskiem CR i o małej pojemności trzeba trzymać ciągle na obrotach ...co przekłada się na zużycie paliwa.Proponuję zapiąć mu przyczepy 2 x 6 ton i pod górkę. Zobaczycie jak pięknie taki ciągnik schodzi z obrotów ...., jak Was obok wyprzedza Proxima i Pronar osiemdziesięcio konne.Przykładem może być zwykły diesel Volkswagena 1.9 100 koni którym możesz jechać 50km/h na piątym biegu w porównaniu do nowego diesla 1,6 CR 105 koni który dusi się przy 60 km/h :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

tylko już nie zamówisz starego t5000 bo co to by nie było ekonomiczne dla koncernu mieć dwie różne linie montażowe i montować stare i nowe wersje. a co do 3400 to fendt ma w ofercie 3300 w ciagnikach podobnej mocy więc nie widzę tu problemu. komputer robi swoje. popatrz na nowego forda o pojemności 1000cm3 i mocy 120koni. wiadomo żywotność już nie ta ale zrobi swoje co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Kolego jarsek, sprawdź i podaj jeszcze przełożenia i wtedy dyskutujmy o tym, jak silnik się sprawuje na poszczególnych biegach... ;p

Tu, przy takim silniku, ważny będzie rozkład momentu do mocy... ;) Dysponuje może ktoś takimi danymi do nowych modeli/silników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Tylko ciekawi mnie, jak to jest.... Farmall A miał być niby za JX, a tu 45A jest widoczny... I czy JX'y będą na pewno wycofane? Bo widać że były prezentowane:

http://www.konedata.net/Kuvat/Agritechnica2011/Case%20IH%20Farmall%20110%20U.jpg

Tak samo i NH TD5000 chyba gdzieś mi sie obił o wzrok...

Edytowano przez versus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Co do tych Casow to w ogole bardzo ciezko co kolwiek znalezc tym bardziej ze np farmall A juz byl kiedys prodokowany i info sie moesza. trzeba czekac na konkretne info na stronie casea a chyba dlugo nie trzeba czekac na nie. co do case rowniez zawodzi ze w ogole oferuja mechaniczny model w tych czasach. jakis standard i jakosc powinni okreslic lepsza jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

wiem sami mamy JX ale to teścia zakup. osobiście ja wolę wszelkie możliwe udogodnienia, z resztą po tym jak pojeździł ciągnikami z "bajerami" sam teraz z chęcią by sprzedał JX i kupił o wiele lepszy, tym bardziej jak pojeździł sobie Pumą CVX heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Człowieku... Co Ty w ogóle porównujesz... Jak nie pasuje TD to jest T5000, będzie T5. Kupujący TD/JX zazwyczaj decydują się na nie ze względu na ich cenę, kto ma więcej kasy kupuje bardziej "zaawansowane" ciagniki. To, że firma potrafi dostosować się do wielu klientów to jest zaleta nie wada... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj