pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
anonimmm    0

Wychodzi gumowy przewod do gory na klawiature i jest maly okragly baniak jak mozesz to przeslij zdjecie jak tam ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Fiat sprzedaje ten silnik Perkinsowi. Poza koncernem CNH czyli NH, CaseIH i Steyr nigdzie go nie ujrzysz jak FPT ale jako Perkins serii 854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Masz racje ten sam silnik sprawdziłem ten link nie myślałem że fiat sprzedaje motory dla perkinsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolPro10    13

Warpol-Agro Broszków.

New Holland TD5.115 (115kM, wzmocniony siłownik TUZ, pompa 80l/min) cena PROMOCYJNA!! 130 000 netto

 

Natomist jeśli chodzi o T5, to ceny za 115 nie znam, ale:

New Holland T5.95 (98kM, klimatyzacja, opony 440 przód i 540 tył), to cena promocyjna za ten traktor, to 170 000 netto.

Tak na marginesie, to umieściłbym ten temat w dziale ceny, ale już nie chcę się czepiać ;)

A nie wiesz przypadkiem ile kosztuje NH td.85 ? 

Edytowano przez RolPro10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

No ja bym nie wiedział? :D
New Holland TD5.85 (86 kM, wzmocniony podnośnik, wzmocniony wydatek pompy - do 80l/min) równe 100 000 netto, czy 123 000 brutto :D
Jeszcze coś potrzeba?
T4.65 (klima, kapcie 380/480) - 119 000 netto
T4.75 (klima, skrzynia 12x12) - 125 000 netto
T4.85 (klima, skrzynia 24x24) - 140 000 netto
WSZYSTKO W PROMOCJI!


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolPro10    13

No ja bym nie wiedział? :D

New Holland TD5.85 (86 kM, wzmocniony podnośnik, wzmocniony wydatek pompy - do 80l/min) równe 100 000 netto, czy 123 000 brutto :D

Jeszcze coś potrzeba?

T4.65 (klima, kapcie 380/480) - 119 000 netto

T4.75 (klima, skrzynia 12x12) - 125 000 netto

T4.85 (klima, skrzynia 24x24) - 140 000 netto

WSZYSTKO W PROMOCJI!

Jesteś wielki szacun!!!!! DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polpat1998    0

Mam pytanie ile kilogramów podnosiliście najwiecej ? ( bez silowników wspomagających )

ponieważ mam problem. Nh z pompą 84 l ( bez siłowników ) ma ciężko podnieś agregat talerzowy grano system 3,0 (1200kg ) z siewnikiem na hydropaku poznaniak ( ok. 300-400 kg pusty ) dodam że ciągnik ma udzwig 3800 kg

nh t5.105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Ja z taką samą pompą T5.95 ale z siłownikami wspomagającymi ładuje do rozsiewacza Amazone Hydro Profis 3000 litrów 2.5 tony nawozu czyli całość waży sporo ponad 3 tony i podnosi bez problemu gorzej z jazdą. Nawet z 600 kg obciążnikiem na przednim TUZie nieźle go wozi po drodze przy większej prędkości dlatego do pełna nie ładuje rozsiewacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

3800kg podniesie ale podpięte blisko traktora ,natomiast grano sam jest ciężki a siewnik jest bardzo oddalony od ciągnika .Mój też nie daje rady z takim zestawem ,agregat do traktora tej klasy to max 800kg plus zasypany siewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mam pytanie ile kilogramów podnosiliście najwiecej ? ( bez silowników wspomagających )

ponieważ mam problem. Nh z pompą 84 l ( bez siłowników ) ma ciężko podnieś agregat talerzowy grano system 3,0 (1200kg ) z siewnikiem na hydropaku poznaniak ( ok. 300-400 kg pusty ) dodam że ciągnik ma udzwig 3800 kg

nh t5.105

 

To "troche " za mały ciągnik do takiego zestawu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

   Jasne że nie podniesie takiego zestawu bo to jest TD5 105 który jest bez siłowników wspomagajacych. Dopiero te najnowsze TD mają siłowniki wspomagające i udźwig chyba 4500kg, ale to za delikatny ciągnik do takiego zestawu. Seria T5 to całkiem inny ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Nawet T5 moim zdaniem będzie za mały, dobrego sześcio cylindrowca potrafi bujnąć taki zestaw a co dopiero takie maleństwo jak t5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polpat1998    0

Ciężko mu podnieść nawet gdy siewnik ściągnięty hydropakiem bliżej ciągnika?

 

Tak. Ciagnik stoi na serwisie bo wcześniej w ogóle nie podnosił tylko na pusto

Nawet T5 moim zdaniem będzie za mały, dobrego sześcio cylindrowca potrafi bujnąć taki zestaw a co dopiero takie maleństwo jak t5.

 

przed zakupem t5 w takim zestawie chodził fendt 309 95r i bez problemu podnosił nawet z pełnym siewnikiem oddalonym od ciągnika, tylko po pwenym czasie na nierównościach urwało się cięgno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

T5-200 netto. z przednim tuzem  musisz dać .TD-115. 150 netto .

Miałem na testach T5 .105 i z pługiem KUHN master 103 -3 skibowym ciągnik po szosie mi latał strasznie .Mam zamiar kupić NH na Prow ,ale to unoszenie przodu jest trochę nie teges .Z tego ,co piszecie to w wielu przypadkach tak się unosi przód .Przedni tuz coś da ?. Chciałem zakupić agregat uprawowo siewny na bronie talerzowej z wałem packera ,ale coś mocno mi się wydaje ,że przód NH musi być solidnie dociążony .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

W przypadku T5 taki agregat z siewnikiem to będzie już szczyt możliwości podnośnika, warto wcześniej sprawdzić taki zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

T5 na moje spokojnie to podniesie ,,,,ale czy po dociążeniu przodu nie będzie go nosiło .Ile powinno być z przodu  balastu ,aby normalnie pracować z takim zestawem


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Na pewno 600 kg na tuz to za mało. Ja kupiłem taki i tak jak pisałem nie ładuje rozsiewacza do pełna tylko do 2500 kg bo nie idzie kierować ciagnikiem. Także 800kg a najlepiej 1T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol23    1

Nh t5 115 dual command 24x24, rewers elektrohydrauliczny, wom 540/1000, sterowane na błotnikach tuz i wom, pneumatyka, 2 pary wyjść hydraulicznych, pompa 80l/min ze wspomagajacymi siłownikami, fotel pneumatyczny otwierany szyberdach i boczne szyby, klimatyzacja, radio, lusterka teleskopowe + zamontowanie przedniego tuza (bez obciązników) 187tys netto po negocjacjach to dobra cena?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego nie wiem ,ale T5 -105z przednim tuzem i całą resztą 157 tyś netto .Wszystko zależy od targowania .A co za łaskę robią montując tuza i obciążniki ?.Jak im się nie chce to jest wielu ,co się chce .Teraz firmy mają parcie ,żeby pozyskać klienta .Gdzie negocjowałeś tą ceną ?.Całą resztę ,co wymieniłeś za wyjątkiem dual command i przedniego tuza ''7tyś''jest w standardzie T5  oczywiście do tego nisko profilowe laczki :-)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
    • Przez Mr_WW
      Witam, dzisiaj rano przy odpalaniu nh td5.85 pojawily się dwa błędy: 3003 i 14016. Przez pierwsze 5 sekund po odpaleniu wszystko było ok a potem obroty szybko wzrosły z 900 do około 1400 i tak się utrzymywały i wtedy też pojawiły się te kody błędów. Wyłączałem i włączałem silnik jeszcze z 3 razy i za 3 już było wszystko ok. Zastanawiam się co mogło być przyczyną? czy może to że było małe napięcie na aku, bo ciągnik stał ze 2 tygodnie i do tego był mróz z -6C ? Wcześniej takie błędy się nie pojawiały i generalnie nie było problemów przy odpalaniu.
      Zerknąłem sobie w internety i wyszło że 3003 to:
      Accelerator Pedal Signal - SOURCE LOW czyli Sygnał pedału przyspieszenia – ŹRÓDŁO NISKI
      lub:
      Foot Throttle Sensor -Signal Below Range Min. czyli Nożny czujnik przepustnicy – sygnał poniżej zakresu min.
      14016 to:
      The ADIC 5 volt reference voltage is too high - above 6 volts czyli Napięcie odniesienia ADIC 5 V jest zbyt wysokie – powyżej 6 V
      lub:
      Engine shutdown activated czyli Aktywowano wyłączenie silnika.
      Podsumowując mi to wygląda na zbyt niskie napięcie i świrowanie komputera z tego powodu chociaż z drugiej strony ciągnik nie miał większych problemów z odpaleniem... Może ktoś z was miał taką sytuacje?
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj