pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

michasko    1

Panowie mam na oku T5.115 rocznik 2014 z pełnym wyposazeniem za ok 190tys netto. Jak myślicie czy warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Super cena jeśli ma na prawdę pełne wyposażenie. Ja wczoraj przyprowadziłem do domu T5.95 Electro Command i dałem 189tys netto.

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Panowie mam na oku T5.115 rocznik 2014 z pełnym wyposazeniem za ok 190tys netto. Jak myślicie czy warto go kupić?

 

pełne to znaczy jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michasko    1

opony tylnie 540, przednie 420 - michelin,  pełna elektronika, skrzynia z pól biegiem,  plus przedni tuz, nie wspomne o pneumatyce, klimie i wzmacnianym podnosniku. Zastanawiam sie jeszcze nad JD w podobnej cenie serii 5M ale tam przedni i tylni most prost z Chin

Edytowano przez michasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Ale co Dual Command czy Electro Command ? Bo jedna ma półbieg a druga półbiegi a różnica w cenie jakieś 14tys. Pełna elektronika czyli co ? Tempomat , radar poślizgu joystick elektroniczny do sterowania hydrauliką też ? Biegi pełzające ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

koła 34 czy 38 cali

 

ale po rozmiarze przednich widzę że raczej 34, więc nie takie pełne wyposażenie

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michasko    1

Jeden pól bieg i sprzegło na przycisk w rączce zmiany biegów nie wiem czy wszystkie t5 to maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michasko    1

Czyli za tą cene warto myśleć o tym ciągniku czy raczej iść w kierunku innych marek. Podobno teraz deutz robi dobre ciagniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Panowie mam na oku T5.115 rocznik 2014 z pełnym wyposazeniem za ok 190tys netto. Jak myślicie czy warto go kupić?

 

 

Jeden pól bieg i sprzegło na przycisk w rączce zmiany biegów nie wiem czy wszystkie t5 to maja

 

http://olx.pl/oferta/new-holland-t5-105-CID757-ID7AL9X.html#fa10273a8b

 

Stoi już długo - pewnie za 160tys netto oddadzą. Robisz za 2-3 tys program i masz t5.115 za cenę sporo niższą niż 190tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michasko    1

Wstrzymam sie z bólami i spróbuje coś z prowu uzyskać,

bo tak na dobrą sprawe to teraz nie produkują dobrych i wytrzymałych ciągników. Spróbuję coś może z MF, Deutza lub nawet Fenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Warpol-Agro Broszków.
New Holland TD5.115 (115kM, wzmocniony siłownik TUZ, pompa 80l/min) cena PROMOCYJNA!! 130 000 netto

Natomist jeśli chodzi o T5, to ceny za 115 nie znam, ale:
New Holland T5.95 (98kM, klimatyzacja, opony 440 przód i 540 tył), to cena promocyjna za ten traktor, to 170 000 netto.
Tak na marginesie, to umieściłbym ten temat w dziale ceny, ale już nie chcę się czepiać ;)


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimmm    0

Siadły trzy turbiny nie ma odpowietrzenia skrzyni korbowej wytwarza sie podcisnienie w skrzyni korbowej i siadaja turbiny. Dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Musisz wymienić filtr odmy koszt160 zł .U mnie olej wysadziło uszczelniaczem na wale  podczas prasowania .wcześniej nie mówił nikt o tym   ale teraz  w serwisie mówią o wymianie filtra odmy co 300mtg bo nie jeden miał problem z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Nie jest on zakręcany na 3 śrubki przed pompą paliwową z lewej strony masz tam podłączenia przewodem gumowym .śrubki bodajże na kluszyk 10 lub12 nie pamiętam ale to jest taki dekielek jest tam podłaczony gumowy przewodziki i chyba jakiś czujnik jak nie znajdziesz to napisz to wyszle ci na zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj