pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Raczo    20

To fakt ale jak mam gotowy wąż z gwintem to chyba nie warto ;-)

 


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75
Napisano (edytowany)

Witam mam pytanie czy t5.115 da rade z zestawem kosiarek 2,6m i 3m z tyłu.

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian214    0

Witam wszystkich, zastanawiam się nad kupnem ciągnika, jego główne zadania to praca z opryskiwaczem ciąganym 2500l rozsiewacz nawozów 1500kg, rozsiewacz wapna 5t, transport zbóż. Zastanawiam się nad JD 5090r, NH T5 115(jaka grupa 103,203 czy 503) lub odpowiedni model Case. Czy ktoś może w ostatnim czasie nabywał taki sprzęt lub zna orientacyjne ceny tych ciągników to proszę o podpowiedź. Dealer JD proponuje mi go za 189500 netto z przednim tuzem pozostałych cen nie znam. Który z ww. bedzie najbardziej ekonomiczny, funkcjonalny oraz komfortowy? Czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus5030    1

czy można zamówić amortyzację kabiny w t5 ze zwykłą skrzynią biegów , bo w ec jest taka opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

dzisiaj w miom t5 radio przestało działac wyświetla sie tylko godzina ... miał ktoś tak ??? co robic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

mam pytanie ile wam pali t5 .115 na motogodzinę bo mój niezależnie od tego co robię to wychodzi 8 l a jak wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Spalanie będziesz mógł okreśclić jsk przekroczysz przynajmniej 300 h, ładnie spada, po 500 jeszcze, ja w T5060 na początku byłem załamany spalaniem potem spadło o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJ6070    0

Ja mam w swoim T5.115 dopiero 150mth był bym zadowolony jak by spadło o połowę spalanie

Mam jeszcze takie pytanie czy u was po zapaleniu w odstojniku opada poziom paliwa do połowy z serwisu stwierdzili że one tak mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrcnwlkp    0

wiosna "prawie" za nami nh t5 coraz wiecej to moze ktoś mi powie czy np. nh t5.115 daje sobie rade z pługiem cztero skibowym obrotowym albo czy da sobie rade?? i do tego jescze wał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekz89    0

Cześć.

 

Patrzę za ciągnikiem około 75 KM. Warto w ogóle brać pod uwagę TD5.75 czy lepiej T4.75? Miałby to być ciągnik na (póki co) nieduże gospodarstwo 10 ha z zamysłem powiększenia areału (póki co jeździ 60-tka). Oczywiście oprócz uprawy polowej dochodzi praca z TURem. Teren pagórkowaty, gleby różne - od lekko piaszczystych po ciężkie iły. Co sądzicie o tych modelach i jeśli się ktoś orientuje to jak cenowo wychodzą (z klimą, bez TURa bo to zależy jakiej marki się doczepi)?

 

Z góry dzięki za porady.

 

Sorry, nie ten dział.

Edytowano przez wojtekz89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximusss    1

Witam planuje zakup NH serii T5 o mocy 115 km z ładowaczem czołowym, może ktoś posiada lub mógłby podpowiedzieć jak wygląda praca z ta maszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokolik87    0

Witam planuje zakup NH serii T5 o mocy 115 km z ładowaczem czołowym, może ktoś posiada lub mógłby podpowiedzieć jak wygląda praca z ta maszyna :)

Witam! Posiadam taki zestaw od 2 lat. Sprawuje się bardzo dobrze. Akurat mój był pierwszym który trafił na nasz rynek. Brakuje w nim szyberdachu i amortyzacji kabiny. ale teraz jest już to wszystko dostępne więc polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrcnwlkp    0

panowie pomocy na młodego rolnika brać new holland t5.115 za 190neto czy new holland t6020 elite za 198netto na 20 hektarów?? elite dostepny ostatni model w starej masce z amortyzacja kabiny silnik 4,5 litra skrzynia 16*16 opony 420przod, tyl 520 wom 540 540E 1000 podnosnik 7100kg szyber dach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

panowie pomocy na młodego rolnika brać new holland t5.115 za 190neto czy new holland t6020 elite za 198netto na 20 hektarów?? elite dostepny ostatni model w starej masce z amortyzacja kabiny silnik 4,5 litra skrzynia 16*16 opony 420przod, tyl 520 wom 540 540E 1000 podnosnik 7100kg szyber dach

Ja bym brał 6020 przedewszystkim to skrzynia16x16 t5 ma 24x24 ja mam t5 105 i powiem że brakuje biegów pod obciążeniem  po drugie filtr cząstek stałych wielka niewiadoma  a 6020 to sprawdzona maszyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrcnwlkp    0

do prac wszystkich. orka, talerzowanie wywoz obornika duzo balotowania jako główny ciagnik w gospodarstwie by był. tylko niewiadomo jak ze spalaniem w tym t6020 elite. czy nie za duzo przy balotnicy by brał. bo przy orce 4 obrót uni ibis L to pewnie lepiej by to wgladało niz  t5.115. ogolnie plug bedzie dopiero dobierany zas pod ciagnik ale wiadomo lepiej 4 niz trójka orac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Do belowania to na 750 obr wałek i jazda ja mam t5105 i robie na 750 i jest dobrze a 6020 ma na pewno wiekszy zapas mocy jednak to 4.5 litra nie wiem jaki tam jest moment obrotowy ale podnosnik jest mocniejszy kabina obszerniejsza mosty też ma mocniejsze i skrzynia 16x16 jest zarąbista według 24x24 chyba że w t5 jest electrocomandd to jest już inaczej .W tych maszynach to  t5 115 i    6020 bedzie sobie radził.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Użytkownicy serii T5 - jakbyście teraz skonfigurowali wasze T5-ki gybyście je brali drugi raz. Co polecacie ? Co nie jest warte dopłaty??

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Witam, interesuje mnie cena T5.115 z turem ktoś może wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj