pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Spalanie. U mnie T5.95 zalany do pełna 150 litrów zrobiłem 30 mth cięzkiej pracy(pług, agregat,redliny,beczka 10 tys pod strome góry) w transporcie gdzies ok 30 km, i czyli wychodz 5 l na 1 mth. Dodam że ciagnik jest jeźdzony ekonomicznie , podczas pracy staramy sie przekraczc 1600 obr/min. I to daje duży efekt.;) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

mój T5.115 sprawdza,ale...klimatyzacja

mam tylko od samego początku jedno zastrzeżenie i nie mogę się w tej kwestii dogadać z serwisem.chodzi o wydajność klimatyzacji.

na początku,po uruchomieniu jest ok,wieje zimne powietrze,ale wystarczy pół godziny pracy pod obciążeniem i mam wrażenie,że wydajność klimatyzacji wyraźnie spada,a w kabinie wcale nie jest przyjemnie chłodno,tylko robi się coraz cieplej.

nie miałem wcześniej doświadczenia z tak wyposażonym traktorkiem,więc mam mieszane odczucia,ale chyba powinno być zimno jak w lodówce,gdy ustawię na minimum i max.poziom nawiewu.

bardzo proszę o Wasze opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

u mnie w T5060 nawiew na 2, klima na 1/2 jak skieruke na ręce to zmarzną nawet jak na zewnątrz 30 w ciągniku mam termometr na boku to pokazuje ok 28 i jest ok. niech zmierzą ciśnienie, zobacz w oczku na zbiorniczku czy nie ma bąbli przy pracującej klimie- nie powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

W moim t5060 zawsze nawiew ja 1 stopniu i w polowie sila klimatyzacji i zimno jak na syberii. Bardzo ladnie chlodzi

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem posiadaczem t5060 i jestem zadowolony bardzo mam zrobione 37mtg ale sporo pali nawet na 1500-1600 obr/min ale mam tez pytanie czy bak w tym ciagniku ma rzeczywiście 127 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

Panowie coś cisza w temacie T5, nie piszecie jak się wam sprawują ile palą. ja swoim robiłem gruberem 2,7 m latałem dwójką spokojnie około 10 km/h co do spalania to nie mogę powiedzieć ile mi spalił bo nie miałem pełnego zbiornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrRemov3    0

Byłem na DEMO TOUR 2013 WARPOL-AGRO i pytałem cenę T5.105 EC. 170000 TYŚ NETTO krzyknęli. I pytałem o amortyzację przedniej osi powiedzieli że są opcjonalne. No to tylko czekać na dopłaty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

mój T5.115 sprawdza,ale...klimatyzacja

mam tylko od samego początku jedno zastrzeżenie i nie mogę się w tej kwestii dogadać z serwisem.chodzi o wydajność klimatyzacji.

na początku,po uruchomieniu jest ok,wieje zimne powietrze,ale wystarczy pół godziny pracy pod obciążeniem i mam wrażenie,że wydajność klimatyzacji wyraźnie spada,a w kabinie wcale nie jest przyjemnie chłodno,tylko robi się coraz cieplej.

nie miałem wcześniej doświadczenia z tak wyposażonym traktorkiem,więc mam mieszane odczucia,ale chyba powinno być zimno jak w lodówce,gdy ustawię na minimum i max.poziom nawiewu.

bardzo proszę o Wasze opinie...

W maju rozdziewiczałem ten model w siewie kukurydzy, słoneczko trochę przygrzewało i na "jedynce" nadmuchu wystarczało, czasami "dwójce", w zniwa juz ostatni zakres byl malowydajny, polecam zajrzeć w instrukcje i wydmuchac filtry (te w blotnikach kolo lamp tylnych) i w kabinie tam tez cos jest, nie zagladalem ale mysle ze tez filtr, powinno pomoc....


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Panowie coś cisza w temacie T5, nie piszecie jak się wam sprawują ile palą. ja swoim robiłem gruberem 2,7 m latałem dwójką spokojnie około 10 km/h co do spalania to nie mogę powiedzieć ile mi spalił bo nie miałem pełnego zbiornik

U mnie sprawdziłem w gruberze to 7litry na ha latałem 10 do 11 na godz.Ale poleciał by więej tylko by zatrzesło. Edytowano przez hassi37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Czyli 17l na godzine?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

Mój ma prawie 500 mtg i jak narazie nic złego się nie dzieje najwięcej pali przy pługach i np z rozrzutnikiem ogólnie z maszynami które wymagaja wom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrRemov3    0

Nie no bez pneumatyki był WARPOL-AGRO Biała Podlaska w innych filiach inne ceny. Piszcie coś więcej w tym temacie szczególnie użytkownicy: spalanie awarie, komfort itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrRemov3    0

Jakie wrażenia po dłuższym użytkowaniu? Jakieś awarie? Spalanie? odezwijcie się wreszcie bo straszna cisza w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Moj ma 3000h w 2, 5roku. Glownie przy wozie paszowym.

Z awarii to wymiana turbo na gwarancji i sprezarki. No i siedzenie padlo ale naprawilem we własnym zakresie

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

przy jakim przebiegu padło turbo?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Cos kolo tysiaca ale ono chodzilo ok tylko nie podobalo mi sie ze jest troche mokre i wymienilem na gwarancji:) we wlasnym zakresie byn tego nie robil

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

T5060

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Trochę nie masz racji, w T5 jest tylko inna kabina i silnik. Reszta to prakycznie to samo co T 5060 i TL

A czy gorszy to się okaże. Bynajmniek dużo osób szuka 5060 i żałuję że nie kupowali jak były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj