pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hassi37    21

U mnie znowu jaja i znowu kody 1024 i1068 coś z podnośnikiem ta maszyna mnie rozwala jutro rano serwis 4 raz w ciągu miesiąca 30 mtg niewiem co będzie dalej mam stare traktory i zero problemów a tu nówka i cały czas coś się dzieje nie można podnieść żadnej maszyny .Nie sądziłem że w nowym ciągniku może cały czas coś nawalać ciągle coś z tą elektroniką.Jak tak dalej będzie to coś wyszle do płocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

no to faktycznie masz problem. ja zrobiłem prawie 40 h i jak narazie żadnych problemów. i nawet trochę go pomęczyłem na początku bo troche mokro było i musiał wyciągać atlasa z błota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Dziś znowu to samo 1024 i1068 jutro znowu serwis ale chociaż już wiem jak odblokować podnośnik żeby funkcjonował a iprzy okazji kody poznikały ale te usterkę muszą usunąć bo to już dzieje się nagminnie mam pecha serwisant mówi że te ciągniki latają nic się za bardzo nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

nie ma co się dziwic, nowa seria a w dodatku robiona w turcji, to czego się spodziewać. Następna seria t5 będzie poprawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol6530    1

jak jest najłatwiej kalibrować sprzęgło w t5 bo bardzo ostro mi bierze przy ruszaniu do przodu u mnie t5 mam ładowacz tur 6a i bardzo wolno podnosi czy u was też tak wolno chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Wlasnie, wie ktos jak przestawic to smieszne radio by nie biegalo po nieparzystych cyferkach? Mozna tylko 1,3,5,7,9 uzuskac a 2,4,6,8, nie idzie ustawic...

Powiem tak te radia są ustawiane na system amerykański i dla tego nie odbiera wszystkich fal trzeba wejść w menu ten przyćisk na środku radia i przedrzemawszy kilka sekund zmienić ustawienia z usa na europe i będzie gitara ja tak zrobiłem i chodzi na wszystkich falach można też zmienić kolor wyświetlacza na zielony nawet polubiłem te radio bi do tej pory to była porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ooo, super, dzieki sliczne ;)

 

 

U mnie znowu jaja i znowu kody 1024 i1068 coś z podnośnikiem ta maszyna mnie rozwala jutro rano serwis 4 raz w ciągu miesiąca 30 mtg niewiem co będzie dalej mam stare traktory i zero problemów a tu nówka i cały czas coś się dzieje nie można podnieść żadnej maszyny .Nie sądziłem że w nowym ciągniku może cały czas coś nawalać ciągle coś z tą elektroniką.Jak tak dalej będzie to coś wyszle do płocka

1024, 1068 to blad kalibracji podnosnika, zajrzec do instrukcji i dokonac kalibracji, Jak Wam spisuja sie przy pierwszych pracach polowych? Ja podziwiam jego zwrotnosc i niemal od kazdego uzytkownika zetora forterry slysze ze duzo ciszej w nim jest jak w zetorze...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Serwis wymienił procesor i narazie jest dobrze żadnych błędów w podnośniku niema jak coś wystąpi to powiedzieli że zmienią jeszcze potencjometr na pulpicie ten od wysokości podnoszenia a kalibracja nic nie dawała robili ją i kompa podłączali i niby zero błedów a prawdopodobnie ten procesor był uszkodzony .W polu to jest super zwinna maszyna i z paliwkiem nie najgorzej tylko mth mogły by wolniej lecić ogólnie gdyby nie te przygody to super traktorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Dawno mnie tu nie bylo mialem znowu awarie aż maszyna wylądowala w serwisie i okazalo się że hamulec ręczny przetarł jeden z kabli w wiązce do sterowania podnośnikiem i skrzynią i robil zwarcie w obwodzie i ciągle wyskakiwały kody a procesor prawdopodobnie byl dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

witam zrobiliście już pierwszy przegląd w swoich ciągnikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia24    0

a co robili na tym przegladzie ....

mi obiecali przeglad za 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

U mnie kosztował 1650 z dojazdem wymiana oleju w silniku filtr oleju silnika 2 filtry hydrauliczne 3 litry oleju hydraulicznego no i piekielnie drogie 2 filtry paliwa które kosztują 550 zł a wymiana z racji że świeciła sie kontrolka od czujnika wody w paliwie także sam przegląd bez filtrów paliwa to koszt 1100zł dojazd 50 zł .To jest cena brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umnie wymienili olej w silniku filtr oleju w silniku 2filtry hydrauliczne i olej hudrauliczny i za dojazd 70km sobie policzyli po 1.50zł od kilometra.. I teraz czekam na drugi przyjazd bo w kabinie do zapalniczki prąd niedochodzi i niemogą dojść oco chodzi. Bo jakto serwisant powiedział że mieli szkolenia na modelach t5000 a na t5 niemieli jeszcze szkoleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Trzeba się przemęczyć u nas w serii T5000 też trochę poprawek było. Byle wszystko na gwarancji zrobić i się nie odnawiało. U nas gwarancja skończyła sięw kwietniu więc teraz to pożyjemy zobaczymy co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Umnie wymienili olej w silniku filtr oleju w silniku 2filtry hydrauliczne i olej hudrauliczny i za dojazd 70km sobie policzyli po 1.50zł od kilometra.. I teraz czekam na drugi przyjazd bo w kabinie do zapalniczki prąd niedochodzi i niemogą dojść oco chodzi. Bo jakto serwisant powiedział że mieli szkolenia na modelach t5000 a na t5 niemieli jeszcze szkoleń

Wymieniali Ci olej hydrauliczny po 50 mth całe 60 kilka litry bo u mnie to tylko doleli 3litry co poszło z filtrów i powiedział że olej hydrauliczny po 600mth a co do serwisantów to ich szkolili tylko nie ogarniają tych nowych modeli u mnie jak wyżej pisałem aż wylądował na serwisie w firmie to doszli z elektryką bo co chwila to kody i ciagnik nie chciał jeżdzić albo podnośnik szwankował narazie jest gitara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Co myślicie o New Hollandach z serii T5 . Jakie spalanie ? Jak radzi sobie w polu ?


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Spalanie? czy leci po szosie czy chodziłby w pługu to praktycznie takie same, około 13 litrów na godzinę zegarowa, jak radzi sobie w polu? uciąg bardzo fajnie, z turem i czerpakiem do sypkich t5.115 wazy równe 6ton, co do silnika to mam takie wrażenie ze miękki bardzo jest, delikatnie trzeba ruszać by nie zdechł... ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Jak dasz gaz do dechy to tyle spali ale jak na mniejszych obrotach to pewnei oszczędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
    • Przez Mr_WW
      Witam, dzisiaj rano przy odpalaniu nh td5.85 pojawily się dwa błędy: 3003 i 14016. Przez pierwsze 5 sekund po odpaleniu wszystko było ok a potem obroty szybko wzrosły z 900 do około 1400 i tak się utrzymywały i wtedy też pojawiły się te kody błędów. Wyłączałem i włączałem silnik jeszcze z 3 razy i za 3 już było wszystko ok. Zastanawiam się co mogło być przyczyną? czy może to że było małe napięcie na aku, bo ciągnik stał ze 2 tygodnie i do tego był mróz z -6C ? Wcześniej takie błędy się nie pojawiały i generalnie nie było problemów przy odpalaniu.
      Zerknąłem sobie w internety i wyszło że 3003 to:
      Accelerator Pedal Signal - SOURCE LOW czyli Sygnał pedału przyspieszenia – ŹRÓDŁO NISKI
      lub:
      Foot Throttle Sensor -Signal Below Range Min. czyli Nożny czujnik przepustnicy – sygnał poniżej zakresu min.
      14016 to:
      The ADIC 5 volt reference voltage is too high - above 6 volts czyli Napięcie odniesienia ADIC 5 V jest zbyt wysokie – powyżej 6 V
      lub:
      Engine shutdown activated czyli Aktywowano wyłączenie silnika.
      Podsumowując mi to wygląda na zbyt niskie napięcie i świrowanie komputera z tego powodu chociaż z drugiej strony ciągnik nie miał większych problemów z odpaleniem... Może ktoś z was miał taką sytuacje?
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj