pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Ja dziś zapalałem swojego t5 i sie podgrzał chwilę i zapalił odrazu i nawet długo nim nie kręciłem. A temperatura jaka była w garażu to -10 stopni. Ja nigdy nie zauważyłem żeby długo kręcił wprost przeciwnie według mnie bardzo szybko zapala bez długiego kręcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Żeby ocenić obiektywnie trzeba by czas mierzyć stoperem, bo dla jednego 2s będzie to krótko, dla innego długo- tu mi przyznasz rację. Ale dla mnie ważniejsze jest to że ciągnik zapali, zdążył odpalić zanim aku padnie ;) A czy odpala za 1 czy za drugim obróceniem wału- dla mnie to sprawa drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia24    0

ja mam case jx 70 i on obróci 2 razy i pali.. a dzisiaj te t5 kreciły jakieś 7- 10 sekund...co prawda w baku było bardzo mało paliwa .. , ale czy by to był powód . nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Oj to za długo, chociaż nie wiadomo własnie ile czasu stały, jak tam było z aku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Czy latem czy zima moj na commonrail pali tak samo krotko- T6020 Elite. Moze to zależec chyba od ilosci paliwa w baku badz paliwa. Zima zawsze tankuje pod korek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

Witam!

pytanie do użytkowników ciągnika NHT5 lub podobnych z ładowaczem czołowym.

jestem użytkownikiem NHT5.115 z ładowaczem czołowym.

dziś zaniepokoił mnie pewnien szczegół podczas pracy.

jadąc ciągnikiem z łyżką,odchylała się i opuszczała łyżka co pewien cza musiałem ją korygować.

czy tak powinno być,czy też świadczy to o tym,że z hydrauliką jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

przepuszcza rozdzielacz od ładowacza, u mnie też opada, ale 10cm na dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Też tak miałem w ładowaczu, zmienili mi siłowniki, najpierw na podnoszeniu, a za pół roku na łyżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia24    0

koledzy mam takie pytanie... w poniedziałek mi przywieżli t5 105 .., powiedzcie czy u was też tak szybko ida mth.. bo u mnie jakoś szybko... przynajmniej dużo szybciej niż w proximie..

Edytowano przez kasia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterososk    0

Witam . mam takie pytanie do użytkowników t5 , na jakim poziomie klasuje się spalanie np . w orce , czy w prasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

W prasowaniu śniegu bardzo mało pali, w prasowaniu innych rzeczy ciężko powiedzieć, bo nikt nie miał okazji tego sprawdzić :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Dokladnie @b0gdan, w rozziewaniu nawozow T5.115 wyszedl nie cale 6l/godz, z rozsiewaczem Brzegu 1000l ;)

 

Przeglad na 100mth blisko 2tys zl wynosi, sam filtr hydrauliczny kosztuje 400zl, do tego dwa paliwowe i oleju silnikowego...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia24    0

ja za swojego t5 105 dałem 154 tyś netto bez pneumatyki , z mocniejsza pompą ..

jak narazie pierwsze wrażenia z jazdy pozytywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

No niestety. Wytłumaczycie mi to z pneumatykom?? Ile kosztowała pompa?

P.S Jaki pług do niego masz?

Edytowano przez crative

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

W moim t 5. 105 wyszło 4.4 litra na mth w beczkowozie.A te godziny to zasuwają jak tam kolega wcześniej pisał . Mam pytanie odnośnie tego chorego radia czy u was też nie idzie ustawic wszystkicz fal tylko skacze co drugie np 107.3 a potem 107.5 co za chore radio dajcie jakoś odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia24    0

czy wie może ktoś na jakiej zasadzie czyści sie ten filtr cząstek stałych.. pokazuje sie coś wtedy na koputerze ciągnika.. dymi czy coś w tym rodzaju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

1 mth to 1 godzina pracy silnika przy obrotach nominalnych. Raczej trudno w ciągniku zejść do poziomu 40-45 min :P Chyba, że chcemy silnik odesłać do krainy wiecznych złomów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj