pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Pawel18m    0

Witam, również będę miał w październiku, wszystko posiane i teraz można spokojnie załatwiać dokumenty, w tym tygodniu jadę go obejrzeć w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel18m    0

Byłem i jeździłem, jeszcze pneumatykę muszą założyć i można odbierać. A wrażenia z jazdy bardzo pozytywne, bardzo cichy i zwrotny ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

T5 nie miał w standardowym wyposażeniu instalacji pneumatycznej.

jaką cenę netto płacisz za pneumatykę??

pytam,bo nie wiem czy doposażać swój egzemplarz,a dealer nie potrafi dokładnie określić ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel18m    0

pneumatykę mam wliczona w cenę, za całość 157 000 zł w styczniu negocjowaliśmy, w cenie pneumatyka, radio, kogut no i dzisiaj wysępiliśmy jeszcze dodatkową parę lamp roboczych na tył bo ma tylko jedną parę,

Edytowano przez Pawel18m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

przypomnij jeszcze jakiego konkretnie modelu T5 i w jakiej opcji dotyczy cena 157000?

ja ustalałem cenę w grudniu,ale bez instalacji pneumatycznej.wtedy mówiono o koszcie około 5-6tys.zł,a teraz słyszałem nawet o 8tys.zł.

lepiej wiedzieć,co oferuje konkurencja i za jakie pieniążki.Łatwiej wtedy nie dać się wpuścić w maliny.

A za dodatkowe lampy jaka kwota?

i w co można jeszcze do ten ciągnik doposażyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel18m    0

157 000 za T5.115, a lampy, pneumatyka radio ma być w tej cenie, radio chyba jest nawet fabrycznie montowane, ciężko powiedzieć co tam można jeszcze wcisnąć, klima obciążniki ehr w standardzie, jak ktoś chce to w opcji jest otwierana przednia szyba, ma być większy wybór ogumienia, a jeśli można wiedzieć Tobie za ile go "wcisnęli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

151000zł bez pneumatyki.

przy poziomie,który Ty osiągnąłeś,widzę że jej koszt to około 6000zł.

oczywiście pojawiają się pewne różnice,bo w tym okresie ten ciągnik u innego dealera mogłem zamówić za 149000zł,ale z racji odległości i problemów z tym zwiazanych...odpuściłem.

radio jest w standardzie i niestety ma dziwny rozmiar.planowałem założyć swoje,które leży w pudełku,ale nie ma gdzie wcisnąć.

przycisnę dealera o dodatkowe oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Mój niedoszły t5 115 też dojechał. Oglądałem. Jak ktoś chce coś więcej jak seria TD to spoko, ale to szału nie ma. Normalny ciągnik. W sumie się cieszę, że z niego zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Takie moje zapytanie to poile sa NH ze ludzie sie tak na to zucaja np na przykladzie 140-150konnego prosil bym o powiedzenie ceny z full wypasem . Kupilem nowego 7475 z full wypasem nawet podgrzewany fotel i lusterka na dyna(mimo ze nic o tym niewspominalem ) vt bezstopniowka ful pneumatyczne amortyzacje i takie tam poprostu full cene niebede mowil zeby niesugerowac wiedz chcial bym sie dowiedziec ile kosztowal by NH 150 KM a zeby porownac.MF (142nominalnie 155 maxymalnie)

Edytowano przez kgbck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

151000zł bez pneumatyki.

przy poziomie,który Ty osiągnąłeś,widzę że jej koszt to około 6000zł.

oczywiście pojawiają się pewne różnice,bo w tym okresie ten ciągnik u innego dealera mogłem zamówić za 149000zł,ale z racji odległości i problemów z tym zwiazanych...odpuściłem.

radio jest w standardzie i niestety ma dziwny rozmiar.planowałem założyć swoje,które leży w pudełku,ale nie ma gdzie wcisnąć.

przycisnę dealera o dodatkowe oświetlenie.

T5.115 za 157 tys ??? gdzie ??? jeśli można wiedzieć ???mnie Wrońscy proponują T5.105 z pneumatyką za 168 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

takie ceny obowązywały prawie rok temu...,a teraz ?nie mam pojęcia,ale pewnie 168tys.zł za t5.105 to własnie jest aktualnie normalna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Mój niedoszły t5 115 też dojechał. Oglądałem. Jak ktoś chce coś więcej jak seria TD to spoko, ale to szału nie ma. Normalny ciągnik. W sumie się cieszę, że z niego zrezygnowałem.

 

Porównywanie T5 do zwykłego TD nie ma zupełnie sensu. Zupełnie inna półka, wiem bo jeździłem T5 już. Mnie się T5 bardzo podoba.

Edytowano przez wysoki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osibuhaj    16

T5.115 za 157 tys ??? gdzie ??? jeśli można wiedzieć ???mnie Wrońscy proponują T5.105 z pneumatyką za 168 tyś netto

"kolego ja u wrońskich zeszłem na 160tys za T5,115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Ceny idą do góry. Od listopada kolejne 6% na t5.

 

Jak czytam po ile bulicie to faktycznie nie żartują z podwyżkami. Ja mialem na umowie o wiele niższą cenę. Chyba najniższą czytając caly ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

"kolego ja u wrońskich zeszłem na 160tys za T5,115

kiedy kupowałaś ??? i jak to zrobiłeś ??? może dużo sprzętu brałeś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osibuhaj    16

znaczy kolega kupił u nich kombajn tc5060 traktor t 5060 i t6070 i przez niego zamawiłem ma dosyć duże upusty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

do NH T5 planuję dokupić kilka podstawowych maszyn.budżet dość skromny,pola też niewiele.dealer wciska mi na siłę Unię,ale jakoś nie mam przekonania.cena poraża,gdy porównuję np. z agro-maszem.

w planach min.pług zagonowy 4skibowy,gruber 2,6m i agregat uprawowy.

panowie!doradźcie uczciwie!

agro-masz!warto?czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Kurde unia sie zbliza cenowo do firmowych sprzetow a wcale niejest lepsza od akpilow i agro-maszow co sa duzo tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No nie powiedzial bym wolal bym dołożyć do Uni niż brać z agromaszu. Pługi to szajs lemiesze po zaoraniu 18ha trzeba wymieniać. Z resztą nie mialem doczynienia z ta firmą.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Uni do zachodnich sprzętów jeszcze sporo brakuje ale wśród polskich jest jednym z lepszych producentów. Akpilowe lemiesze potrafią pękać a w grudziądzkim coś takiego się nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

dziękuję za opinie.i tak to właśnie jest.każdy ma swoje zdanie,zupełnie jak z ciągnikami.jedni się zachwycają T5,a inni go krytykują.wszystko zależy od potrzeb i kieszeni.swoim pytaniem wykroczyłem poza temat ciągnika T5,więc przepraszam i wracam do źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirasgn    0

Witam wszystkich ponownie!

Panowie, czy ktoś z zamawiających w tym roku ma już T5 u siebie w domu?? Jeśli tak, to kiedy zamawialiście, jeśli nie, to jakie macie informacje od swoich dealerów?? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj