Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek-YT

Sprzęt zielonkowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrek-YT    5

Witam,
potrzebuję kupić kosiarkę jakąś 3m i nie wiem co wybrać. Proszę o propozycje. Max cena 30 tys brutto.

Potrzebuje również prasę, zastanawiam się nad nową NH Roll Baler 125 lub jakas prasa Ursusa. A może coś lepszego? Polecacie mi jakieś takie prasy. PRASA NIE PASOWA! Max cena 80-85tys brutto.

Potrzebuje też owijarkę do bali. Nie znam się na owijarkach wiec Sami mi doradźcie. Max cena 15 tys brutto.

I jeszcze ciągnik!

Mam tu problem bo nie wiem czy postawić na niższą półkę czyli na Belarusa 105km czy na wyższą czyli NH T5.105 EC lub T5.115 EC. Ciągnik będzie miał przedni TUZ i WOM oraz jakiś TUR.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w symulatorze będziesz kupował te maszyny? porównanie prasy ursusa za 50 tyś i new hollanda za 100 tyś mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

ja mam te maszyny i polecam : prasa stało stalokomorowa metal fach Z562RN ( retoryczne i noże super do sianokiszonki) cena około 70tys brutto, owijarka metal fach Z560 (folia 500 i 750) cena około 8 tys brutto ciągnik Ursus 11054 cena z ladowaczem około 180 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

zakup maszyn w sumie samo doradzanie czy cos trzeba zaczac od podstawowego pytania ile ha beda te maszyny obrabialy jezeli masz na pokos np 30 hektarow to wybor sprzety typu metal fach to bym sie zasatanawial lepiej chyba uzywki zachodnie kupic ja mam juzywane zachodnie po remoncie bedzie kapitalnym maszyny 4 lata n ez awari tylko olej siata i ogien a na pokos 37 ha robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek-YT    5

Prasowanie to około 100 mojego i 20 na usługach koszenie to tez jakieś 110 ha a owijanie to jakieś tylko 200 bali  a reszta na peleciarnie poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

to sobie nie patrz nawet na polskie maszyny lely albo mchale jak masz120 hektarow do zrobienia
ale to bedziesz kiedys obrabial chyba w przyszlosci jezeli zakaladasz post i przy tych ha piszez kosiarka 3 m prasa ursus to albo jestes jeszcze mlodym czlowiekiem albo srednio sie znasz na maszynach wybacz ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

nie polecam sprzetu entry kolega wziol na 10 ha swojego i na kiszonce pierwsze 15 bel sie polamala serwis serwis serwis kupil nowa wiecej stala niz robila a rolmako ma wojek owijarke i do tego prase welger master cut po pierwszym pokosie spawal urwal gable od zaladunku beli porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

nie polecam sprzetu entry kolega wziol na 10 ha swojego i na kiszonce pierwsze 15 bel sie polamala serwis serwis serwis kupil nowa wiecej stala niz robila a rolmako ma wojek owijarke i do tego prase welger master cut po pierwszym pokosie spawal urwal gable od zaladunku beli porazka

Musiał na pechowy egzemplarz trafić :)

Znajomy Entry120 ponad 400 bali zrobił w żniwa i jest zadowolony :)

A z tym Rolmako

Jak dbał tak miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj