Skocz do zawartości
Friedrich

Zetor 8540 - poszukuję pewnej części.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Friedrich    0

Witam.

Otóż zgubiłem pewną część (widoczna na zdj.) z jednej belki od podnośnika i problem w tym, że nie wiem jak się to nazywa i jak to w necie wyszukać. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co to jest za "dynksik"? Jeśli ktoś wiedziałby gdzie takie coś można zamówić, proszę o namiary.

Jak zgubiłem?

- Sąsiad tak szarpnął za rączkę, że się urwała, ale nikt nie wiedział, że obie części się na jednej śrubie trzymają. ;/

Z góry Dziękuję i Pozdrawiam! 

post-156840-0-29118200-1442417448_thumb.jpg

Edytowano przez Friedrich

ketlin23    0

nie pytaj się o takie części tylko jedz do agromy i kup nowe całe haki bo te i tak z czasem się psuja 

Friedrich    0

@ketlin23

Na to przyjdzie czas, jak na razie mam mały kryzys, także nie stać  mnie na nowe haki, póki te nie wykazują żadnych dolegliwości. Potrzebuję tylko tej "nakładki" czy jak to się tam zwie.

Wiadomość z agroFakt.pl

sadek9    28

zestaw naprawczy do haka kosztuje ok 100 zl zakladasz nowe i bedzie zylo a haki kosztuja po ok 350zl jak bym bral same zabezpieczenia
a no i jeszcze mozna na szrot zadzwonic

jaro8540    0

Wie ktoś może gdzie mogę kupić urzywaną pompę wtryskową do zetora 8540, lub po regeneracji. Najlepiej wschodnie  mazowsze.

Piwo to moje paliwo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Autofan
      Co sądzicie o dwóch nowych modelach Zetora Utilix i Hortus które miały premierę na targach Agritechnica w Hannowerze:
      http://www.zetor.cz/zetor-utilix
      http://www.zetor.cz/zetor-hortus
      Jak się podoba wam Major w nowej stylistyce?
      http://www.zetornewshape.com/cs/

• Przez ursusikc330m
      Witam wszystkich,mam Zetora Proxime 110 plus z 2011r i mam pytanie czy jest w niej zawór EGR??

• Przez luck30w
      Mam zamiar kupić zetora Forterre 105 tylko mam dylemat czy brać standardowe 14,9 R24 przód 18,4 R38 tył czy może szersze? Proszę użytkowników tych ciągników o opinie.
    • Przez wojtas
      Tak jak w tytule -kierunkowskazy  w proksie a właściwie ich brak. włącznik działa kontrolka działa a nic nie miga . prawdopodobnie przerywacz. może ktoś go wymieniał i wie gdzie się on znajduje bo nie mogę go namierzyć pomimo zdjęcia osłon pod tablicą zegarów. 
    • Przez Quercus78
      Chcę kupić ładowacz czołowy do zetora 9540 i nie mam pojęcia jaki. Producentów jest wielu , ale jaki wybrać.Będzie służył głównie do załadunku obornika,wapna i podnoszenia big bagów z nawozem. Pomoże ktoś ze swojego doświadczenia.