Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek-YT

Aplikacja Agro Foto na Androida

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrek-YT    5

Witam, posiadam aplikację Agrofoto i nie wiem jak odczytać wiadomości prywatne od innych użytkowników forum Agrofoto. Jak wiecie jak je odczytać to proszę o odpowiedź. Jak coś nie jest to wina telefonu bo raczej Galaxy S5 tą aplikacje ogarnia bez problemu.

Pozdrawiam!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

za słaby tel. :)

romek6340    203

Jeśli już coś ma nie ogarniać to nie tel tylko połączenie z internetem... Bo zakładkę z opcjami otworzyłeś tą po lewej?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hehe tel masz jak strzała ;d 

@marcin00794 - dobrze napisał. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez alvaroalvaro78
      Wczoraj podczas obliczania wartości NPK oraz mikro pod uprawy przyszło mi do głowy ze można by "spłodzić" prostą aplikację wykonującą tą czynność. Ustawiało by się roślinę główną i przewidywany plon, przedplon,poplon, zasobności gleby(a co za tym idzie zwiekszenia lub zmniejszenia dawek), PH, czy słoma/liście buraczane zostają na polu (jeśli tak to ile azotu trzeba na mineralizacje i ile to wniesie NPK do gleby z uwzględnieniem dostępności w latach ) czy obornik czy inne mineralne (i rownież wartości dostępności w danych latach ) . Można by też wprowadzić dostępne na rynku nawozy tak aby sam obliczał potrzebne dawki i proponował nawozy... Niby program prosty ale sporo zmiennych  Ogólnie dziwie się że jeszcze nikt takiego programiku nie stworzył biorąc pod uwagę fakt OSN w całym kraju
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl

Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
    • Przez mustafakali
      Witam, mam pytanie jest jakiś program albo strona do sprawdzenia klasy gleby danej działki?
    • Przez bhdemeter
      Witam!

Ktoś ma jakieś ciekawe apki dla smartfonów rolników? 

Jakieś propozycje?
    • Przez rafcio1100
      jak zmierzyć pole samemu prze satelite, jakie strony polecacie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.