Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Łukasz84
      Witam mam problem, nie działa mi jedno obwodowy układ hamowania przyczepy tzn. w ciągniku nie ma ciśnienia na tym jednym złączu, natomiast na dwuobwodowy dmucha, zauważyłem to w zimie, a teraz dalej jest problem. Ciągnik same eksplorer 85 . Proszę o poradę

• Przez Łukasz84
      Witam mam problem, nie działa mi jedno obwodowy układ hamowania przyczepy tzn. w ciągniku nie ma ciśnienia na tym jednym złączu, natomiast na dwuobwodowy dmucha, zauważyłem to w zimie, a teraz dalej jest problem. Ciągnik same eksplorer 85 . Proszę o poradę

• Przez Mateusz2345
      Grzeją mi sie hamulce w c 360 3p było wszystko wymieniane oprócz bębnów popki hamulcowej i rułek lewa strona mi sie nie grzeje tylko prawa jaka może być przyczyna

• Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

• Przez melus11
      Witam. Zakładam układ pneumatyczny do mojego Fergusona 6150 kupiłem wszystkie potrzebne zawory przewody itp. Mam. Problem z połączeniem oto takiego zaworu. Niewiem gdzie go wpisać w układ hamulcowy. Bardzo proszę o pomoc