Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez 330CUrsus
      Witam. Jeśli taki temat istnieje to poproszę o link bo ja nie znalazłe. Mam do Was pytanie.Czy w 30 z regulatora ciśnienia jak się wykręci ten przewód koło butli to powietrze tak słabo leci czy tak jak z tego otworu do pompowania? Bo u mnie tak słabo i jeszcze wylatuje powietrze z takiej dziury z tyłu regulatora .Aha i te powietrze wylatuje z zaworu tego co jest do pedału podczepione a jak przykręce te złącze to nie leci.Czy to tak ma być? Bo nie znam się na pneumatyce w 30 i chcę to wiedzieć bo robię hamulce w przyczepie.Z góry dzięki.
    • Przez Bartekj1994
      Witam. Mam problem z hamulcami na przedniej osi w Proximie 90 Plus. Mianowicie grzeją mi się przednie koła tak jakby trzymały hamulce. Wymieniłem tarcze  w przednim prawym kole odpowietrzyłem wszystkie koła oraz zawór pod kabiną i jest tak że czasami są hamulce a czasami nie. Tylne koła oraz przyczepy działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł co moje być przyczyną?? Po przejechaniu kilku km koło jest juz gorące a hamulców brak 
    • Przez melus11
      Witam. Zakładam układ pneumatyczny do mojego Fergusona 6150 kupiłem wszystkie potrzebne zawory przewody itp. Mam. Problem z połączeniem oto takiego zaworu. Niewiem gdzie go wpisać w układ hamulcowy. Bardzo proszę o pomoc 

• Przez Mateusz2345
      Grzeją mi sie hamulce w c 360 3p było wszystko wymieniane oprócz bębnów popki hamulcowej i rułek lewa strona mi sie nie grzeje tylko prawa jaka może być przyczyna

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.