Skocz do zawartości
JANCZAK1176

Pytanie do użytkowników cięgników NH TM 130 kody błędów jak odczytać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JANCZAK1176    39

Witam,mamy problem z cięgnik   TM 130 ,mianowicie podnośnik wariuje ,nie można go nastawić  na danom wysokość na panelu EHR . Gdy podniesie maszynę potrafi nagle opuścić ,a potem zaczyna falować podnośnik trochę opuści podnosi.Wyświetla się ikonka na panelu na prawym dolnym rogu,oraz żółta lampka na panelu.   Moje pytanie jak odczytać kody błędów .Dzięki 

post-35570-0-99642400-1442135865_thumb.jpg

post-35570-0-92924600-1442135953.jpg

post-35570-0-21126000-1442136125.jpg

Za pomocą zworki wchodzi sie do menu HH i potem klikając zworką przechodzimy do Hb pojawia sie pierwszy kod błędu. Za pomocą przycisku zmiejszania i zwiększania wartości przechodzimy po kolejnych kodach błedu

JANCZAK1176    39

Za pomocą zworki wchodzi sie do menu HH i potem klikając zworką przechodzimy do Hb pojawia sie pierwszy kod błędu. Za pomocą przycisku zmiejszania i zwiększania wartości przechodzimy po kolejnych kodach błedu

Agrotech 1111 napisz Mi swój mejl na PW .Pilne!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oreł
      Witam. Co dwa dni muszą odpowietrzać hamulce. Co może tego przyczyną ?? dodam że olej hamulcowy nie ubywa . oraz brak hamulca ręcznego
    • Przez 22tomek22
      Witam posiadam New Hollanda TM150 i na rozgrzanym ciągniku zapala się kontrolka od ciśnienia w skrzyni i ciągnik nie chce jechać i jak dodam gazu to gaśnie. i zastanawiam się czy może wymiana filtrów oleju coś pomoże dodam jeszcze że ciągnik kupiłem niedawno.
    • Przez oreł
      Witam. Od dłuższego pojawiło mi się na wyświetlaczy książka , ciągłe pikanie oraz symbol podnośnika z liczbą 15. Czy ktoś wie jak to skasować ???

• Przez bialy001
      Witam jestem od niedawna posiadaczem NH 8160 w którym zużyły sie prawdopodobnie cylinderki hamulcowe . Pytanie do posiadaczy tych  maszn . Wie ktoś może jak do nich sie dostać aby je wymątować ? Z góry dzieki za odpowiedzi 
    • Przez Parich
      Czesc, do czego sa te wtyczki umnieszczone pod kabina w okolicach sprzegla? Jest taka mozliwosc, ze jest wspolna instalacja dla kilku wersji wyposazenia i te wtyczki sa u mnie nie wykorzystane?

Jest jeszcze jedna 3 pinowa

Jak podciagnac hamulec reczny?
         Do czego sluzy duza galka od ehr z symbolem sinusoidy mniej lub bardziej rozciagnietaj oraz regulacja na "myszy" ze znaczkiem pluga cos jak by glebokosc reagowania pluga na opor?
         Mam tez na slupku z prawej strony wlacznik ze znaczkiem walka wom z wezykiem pod spodem do czego jest ten wylacznik?
      Mozna jakos zaprogramowac na jakim biegu ma cofac czy jest tylko opcja, ze skrzynia sama dobiera bieg wsteczny w zaleznosci od tego jaki byl do przodu?
      Gdzie moge podlaczyc wolny splyw hydrauliki?