News
JANCZAK1176

Pytanie do użytkowników cięgników NH TM 130 kody błędów jak odczytać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JANCZAK1176    42

Witam,mamy problem z cięgnik   TM 130 ,mianowicie podnośnik wariuje ,nie można go nastawić  na danom wysokość na panelu EHR . Gdy podniesie maszynę potrafi nagle opuścić ,a potem zaczyna falować podnośnik trochę opuści podnosi.Wyświetla się ikonka na panelu na prawym dolnym rogu,oraz żółta lampka na panelu.   Moje pytanie jak odczytać kody błędów .Dzięki 

post-35570-0-99642400-1442135865_thumb.jpg

post-35570-0-92924600-1442135953.jpg

post-35570-0-21126000-1442136125.jpg

Za pomocą zworki wchodzi sie do menu HH i potem klikając zworką przechodzimy do Hb pojawia sie pierwszy kod błędu. Za pomocą przycisku zmiejszania i zwiększania wartości przechodzimy po kolejnych kodach błedu

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

JANCZAK1176    42

Za pomocą zworki wchodzi sie do menu HH i potem klikając zworką przechodzimy do Hb pojawia sie pierwszy kod błędu. Za pomocą przycisku zmiejszania i zwiększania wartości przechodzimy po kolejnych kodach błedu

Agrotech 1111 napisz Mi swój mejl na PW .Pilne!!

Wiadomość z agroFakt.pl

na pw  nie da sie do ciebie wysłać wiadomości

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominikus
      Mam pytanie do użytkowników New holland TM
      Po wciśnięciu guzika z strzałeczką do góry(guzik za klepsydrą) i przekręceniu kluczyka wyświetla błędy w ciągniku i pokazuje przy jakim przebiegu wystąpił ten błąd.Dobre mówię czy źle?

• Przez 22tomek22
      Witam posiadam New Hollanda TM150 i na rozgrzanym ciągniku zapala się kontrolka od ciśnienia w skrzyni i ciągnik nie chce jechać i jak dodam gazu to gaśnie. i zastanawiam się czy może wymiana filtrów oleju coś pomoże dodam jeszcze że ciągnik kupiłem niedawno.
    • Przez ahael
      Czy ktos wie co sygnalizuje ta kontrolka migajaca na czerwono?

• Przez Karolmt5
      Witam Wszystkich. od połtora roku uzytkuje new hollanda m 115 i zmagam sie z problemem szarpiąch biegów. szarpie mi gdy przerzucam na 3 i na 5. na zimnym oleju jest ok i gdy przełącze od razu szybko np 2 półbieg i od razu 3 to jest ok ale gdy po dłuzej jezdzie to słychac udeżenie i szarpniecie. kalibracja ok hydroakumulator też. Bardzo prosze o pomoc. 
    • Przez michalkowalski115
      Czy to będzie dobry wybór? W mojej okolicy jest jeden z 1996 roku z 4600mtg za 50.000zł. Jakie są wady i zalety tego ciągnika? Jak jest z dostępnością części? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj