arteko_2

Skup kamienia polnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Skup
arteko_2    2

Witam, czy posiada ktos z was dane kontaktowe firmy skupujacej kamien polny w okolicy Grajewa ?

Edytowano przez arteko_2

Wiadomość z agroFakt.pl

dawid-20    0

Witam, może macie jakieś namiary na kogoś kto odkamienia pole oraz na skup polnych kamieni z okolic Ostrowa Wielkopolskiego (nie wiem czy ktoś by w ogóle chciałby je kupić) :-)

dawidg2    30

Są firmy ale do kilku ha Ci nie przyjadą. Ile masz ha?

Jak masz kamienie, to zamawiasz kruszarkę i kruszy. I sprzedajesz kruszywo, na to zawsze są chętni.

dawid-20    0

Nie ma tego zbyt dużo mam 23 ha ale nie wszystko jest zakamienione, jest jeszcze spora hałda za domem jakieś 150t może więcej, nie wiem czy byłoby warto wynając kruszarkę do takiej ilości

dawidg2    30

Najpierw trzeba by z pól pozbierać w jedno miejsce a potem nająć i kruszyć. Im więcej ton tym taniej. Jeśli dużo na polach to trochę zarobisz. nie będą to kokosy ale zawsze coś. Ale najpierw trzeba coś grosza włożyć, potem kupca znaleźć co przy większym mieście nie problem zwłaszcza w naszych rejonach gdzie do kamieniołomów daleko.

dawid-20    0

Tak na prawdę to nie zależy mi na kasie ,chciałbym wynająć maszyny do zebrania kamieni z pól, pozbyć się ich i wyjść na zero, jeśli zostałoby parę groszy to będzie jeszcze lepiej :-)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez db09
      Witam,
      Z góry przepraszam jeżeli wybrałem złą kategorię. Mam pytanie odnośnie ewentualnej kary w przypadku, gdy chciałbym sprzedaż ziemię rolną, na którą otrzymałem dopłaty ONW. Przyszły właściciel chciałbym przetworzyć ziemię na działki budowlane. Jak to wygląda ze strony prawnej? Dziękuję za odpowiedź!
    • Przez db09
      Dzień dobry,
      Pisałem już w tej sprawie, ale nie otrzymałem klarownego wyjaśnienia. Sprawa wygląda tak: dwa lata temu przejąłem po rodzicach gospodarstwo o powierzchni około 10ha. Od kilku ładnych lat na tą ziemię rodzice dostawali dopłaty ONW. Teraz pojawił się temat sprzedaży działki o powierzchni ok. 1ha. Pytanie, czy będę zobowiązany w jakiś sposób rozliczyć się z ONW (teoretycznie ja dostaje ONW przez 2 lata) ? Ewentualnie, czy mogą pojawić się jakieś komplikacje z powodu sprzedaży ziemi? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
    • Przez master21
      Planuję kupno silosa zbożowego i zastanawiam się nad używanym cena jest kusząca w porównaniu do bowego i czy ktoś z was kupował taki silos? Będzie on szczelny po ponownym złożeniu? Silos narazie jest cały złożony trzeba go rozebrać przywieźć i złożyć
    • Przez RycerzNocy
      co myślicie o hali namiotowej jako garaż na maszyny lub słomę
    • Przez poprostumateo
      Witam. Orientuje się ktoś jaki jest koszt zwykłej, szarej kostki brukowej 8cm ? Może ktoś wie gdzie na Dolnym Śląsku można nabyć kostkę w dobrej cenie.
      Co prawda to nie forum budowlane, ale wydaje mi się, że wiele osób miało styczność z kostką brukową, a więc pewnie ktoś mi pomoże
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.