RaVgoR69

Jaki najlepiej kupić traktor do 30 tysięcy o mocy max. 100 km.

Polecane posty

RaVgoR69    0

jak już napisałem jaki najlepiej kupić traktor do 30 tysięcy o mocy max. 100 km. Mam już traktor same centurion exploer 75 bez przedniego napędu. Mam zaledwie 16 ha i potrzebny mi nowy traktor z przednim napędem.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1234    1

w tej cenie to chyba mtz z zachodnich mare będzie chyba ciężko o  ciągnik z przednim napędem w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaVgoR69    0

No fakt. A ja bym wolał chyba żeby właśnie ta wygoda była. A może znacie jeszcze jakieś fajne marki innych traktorów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny    5

Ja bym raczej z markami w tej kwocie nie szalal. Tu trzeba pojezdzic, popatrzec i posprawdzac stan techniczny, bo ten sam model mozna znalezc w calkiem roznych stanach. Podstawa to sprawdzic sprzeglo pod obciazeniem, skrzynie pod obciazeniem i kulture pracy, wom koniecznie pod obciazeniem, sile podnosnika i czas reakcji, wspomaganie, zalaczanie przedniego napedy, blokady tyl i przod, najlepiej przypiac traktor lina do drzewa. Przy tej probie juz bedziesz widzial jak sie zachowoje silnik, nie mniej jednak koniecznie trzeba zmierzyc cisnienie oleju aby sie nie wpakowac w remont dolu silnika. Jak w ten sposob sprawdzisz kilka tych samych modeli to bedziesz wiedzial co kupic  :) A, i nie zrazaj sie usmieszkami niektorych sprzedajacych, bo 30tys. wydac i tyle samo dodatkowo  wsadzic w nowy nabytek jest bardzo latwo, zarobic juz tak latwo niestety nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec22    37

bierz 914 i nie cuduj z takimi eksperymentami co ci podają bo w tej cenie to trupy a ursus choć się popsuje to naprawisz bez problemu a do takiego to ani części a jak już to żałośnie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaVgoR69    0

Ja z mojego same jestem bardzo zadowolony, wiec zastanowię się nad same lub nad 914 albo jeszcze c-385A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

60 tyś to może przesada ;), ale z 5 tyś w kieszeni może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj