News
RaVgoR69

Jaki najlepiej kupić traktor do 30 tysięcy o mocy max. 100 km.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RaVgoR69    0

jak już napisałem jaki najlepiej kupić traktor do 30 tysięcy o mocy max. 100 km. Mam już traktor same centurion exploer 75 bez przedniego napędu. Mam zaledwie 16 ha i potrzebny mi nowy traktor z przednim napędem.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

RaVgoR69    0

No fakt. A ja bym wolał chyba żeby właśnie ta wygoda była. A może znacie jeszcze jakieś fajne marki innych traktorów ?

pokorny    5

Ja bym raczej z markami w tej kwocie nie szalal. Tu trzeba pojezdzic, popatrzec i posprawdzac stan techniczny, bo ten sam model mozna znalezc w calkiem roznych stanach. Podstawa to sprawdzic sprzeglo pod obciazeniem, skrzynie pod obciazeniem i kulture pracy, wom koniecznie pod obciazeniem, sile podnosnika i czas reakcji, wspomaganie, zalaczanie przedniego napedy, blokady tyl i przod, najlepiej przypiac traktor lina do drzewa. Przy tej probie juz bedziesz widzial jak sie zachowoje silnik, nie mniej jednak koniecznie trzeba zmierzyc cisnienie oleju aby sie nie wpakowac w remont dolu silnika. Jak w ten sposob sprawdzisz kilka tych samych modeli to bedziesz wiedzial co kupic  :) A, i nie zrazaj sie usmieszkami niektorych sprzedajacych, bo 30tys. wydac i tyle samo dodatkowo  wsadzic w nowy nabytek jest bardzo latwo, zarobic juz tak latwo niestety nie jest.

kapec22    31

bierz 914 i nie cuduj z takimi eksperymentami co ci podają bo w tej cenie to trupy a ursus choć się popsuje to naprawisz bez problemu a do takiego to ani części a jak już to żałośnie drogie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.