Polecane posty

Witam, możecie mi doradzić w sprawie hodowli królików. Jestem początkujący i mam na razie jedną klatkę w której jest ok 3,5 miesięczna samica. Chciał bym do niej dołączyć samca w podobnym wieku a wczesną wiosną rozpocząć budowę nowej klatki i po zakoceniu rozdzielić je. Co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W wieku 3 miesięcy to króliki już trzeba rozdzielić więc nie powinieneś do niej dawać samca, co innego jakąś inną samicę. Samiec powinien być oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal2401
      Witam. Od początku mojej hodowli mam problem z kryciem samic. Nie chcą się one zakacać. Przy kontakcie z samcem kładą się lub uciekają. Wydaje mi się, co też mówi mi wielu hodowców, że moje samice są zbyt tłuste. Jak powinienem je karmić? Proszę o wszelkie wskazówki co do karmienia oraz przygotowania samic do krycia. 
    • Przez leja
      witam wszystkich to czytających mam pytanie na temat hobbystycznej hodowli królików czy macie jakieś dobre rady dla mnie na temat ich hosowania co powinnienem wiedzieć? czego nie powinnienem robić ?  oraz od razu mam takie pytanie czy wie ktoś może co może być powodem tego o to problemu : mam roczne samice i rocznego samca w tym roku po raz pierwszy posiadełme od samic młode w marcu i było wszystko w pożadku i od tamtej pory samice mają ciągle urojone ciąże co może być tego powodem samice czy może samiec ?
    • Przez leja
      Proszę o pomoc ponieważ 3 tyg temu wykociła mi się samica mieszanca i miała 11 młodych i wszystkie wykarmiła i było wszystko w porządku aż do teraz króliki dostają biegunki po czym zdychają co może być tego powodem. Karmię je tylko trawą bo z doświadczenia wiem zę raczej młodym nie powinno podawać ciężko strawnego jedzenia. jeśli ktoś wie jak temu zaradzić proszę o pomoc bo szkoda by było żeby 9 pozostałych skończyło jak 2 pozostałe.
    • Przez SebastianBardziski
      Witam, jak karmicie króliki zimą??? Czy macie jakąś inną mieszankę na okres zimowy no i jakie macie doświadczenia z ziemniakami? Jeżeli możecie to podzielcie się co dajecie i ile.  Króliki mam w klatkach na zewnątrz i nie podaję żadnego przemysłowego granulatu  

      Jeszcze jedno małe pytanko, jak dajecie wodę żeby nie zamarzła??
    • Przez Tomek42
      Na pewno wiele osób ma gospodarstwo lub zajmuje się uprawą lub hodowlą  a jednocześnie pracuje zawodowo lub dorywczo , jak łączycie jedno z drugim , jak dzielicie finanse z tych dziedzin . 

      No więc ja pierwszy może bo oprócz gospodarstwa które nie jest jednak duże  prowadzę działalność gospodarczą od ponad 20 lat o profilu leśnym i handlowym , często dokładam do upraw zwłaszcza przy sadzeniu czy siewie , potem się zwraca a nie raz niestety nie ale lubie coś robić w polu jednak ciężko by było jakby innego zajęcia nie było.   Jak to jest u was? czym się jeszcze zajmujecie oprócz roli ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj