Polecane posty

Łyżka uniwersalna o szerokości roboczej 1200/Euro wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości.

Mocowania na zamówienie.

Pojemność: 0,36

Grubość materiału: 4mm

Cena: 750 PLN

post-160539-0-94220300-1441966938_thumb.jpeg

post-160539-0-73392100-1441966948_thumb.jpeg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mixxion_agro
      Witam. Mam pytanie, mianowicie chciałbym dowiedzieć się jak podłaczyć ładowacz bezpośrednio pod pompę tak aby nie blokować tylnych wyjść?
    • Przez Lampard16
      Witam , przymierzam się do zakupu nowego  ciągnika i chciałbym usłyszeć wasze opinie ,rady na ich temat ,który byście sami wybrali i wgl . Interesuje mnie New holland T5 100 electro command i to jest główny wybór ,ale dostałem tez ofertę w bardzo podobnej cenie na Case farmalla 95c i tutaj chciałbym poznać wasze opinie na temat tych ciągników ,czy case od nh czymś się różni czy to tylko kwesta koloru ? A może polecicie jakiś inny ciągnik ,który można porównać do tych? Z góry dziękuje i pozdrawiam 😉
    • Przez Darek1986
      witam mam problem z c 360 jak się dobrze rozgrzeje i go zgaszę to potem go nie mogę odpalać jak ostygnie to wtedy zapali bez problemu co morze  być przyczyno tego nie odpalania .
    • Przez Kuba42877
      Witam co może być przyczyną niedziałającej blokady w Zetorze 9540.
      Dodam, że kiedy jest wciśnięta nie włącza przedniego napędu.
      Z góry dzięki.
    • Przez artur1295
      czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu czy przedniego

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.