Skocz do zawartości
suave

Numer identyfikacyjny nadwozia Zetor 16145

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

suave    0

Czy ktoś mi podpowie w którym miejscu w Zetorze 16145 umieszczony jest VIN? Nigdzie nie mogę się go dopatrzyć.

Patryk1222    23

Vin to chyba numer silnika(mi w oc wpisali w miejscu vin nr silnika) i jest na 90% nad pedalami hamulca noznego:-)

IGL    32

To nie jest numer silnika, numer nadwozia znajdziesz z tyłu obok prawego cylinderka hamulcowego będzie wybity pionowo, przynajmniej u mnie tam jest.

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

tak jak pisze IGL.

A ciągnik ma albo numer VIN albo numer ramy/nadwozia/podwozia. VIN ma specyficzną budowę a nr ramy to kolejny z taśmy zjeżdżający pojazd lub nabity przez upoważnioną jednostkę.

suave    0

Myslałem, że nr nadwozia to nr VIN. U mnie nie ma w podanym miejscu czyli koło prawej pomki hamulaca, a do rejestracji muszę jechać. Ciągnik przywieziony z Czech.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian123141
      jaka długość siłowników gazowych drzwi żeby pasowały. niestey poprzedni właściciel zdją je i nie wiem jakie były
    • Przez Marcin91
      Witam.

Mam pytanie odnośnie filtrów kabinowych w grubym dachu Zetorów modeli 8111-16145. Czy ktoś z was je wymieniał? Swoje wyciągnąłem, bo są w opłakanym stanie i nie wiem czym je teraz zastąpić. Szukałem w sieci takich, niestety nie znalazłem. I się zastanawiam czy nie zastąpić ich filtrami powietrza z jakichś samochodów ciężarowych o podobnych wymiarach (ewentualnie skrócić z długości) albo stworzyć z cienkich kątowników ramkę o wymiarach filtra i zastosować jakiś materiał żeby trochę oczyszczał to powietrze. Co o tym myślicie?

• Przez KaMaDiRxD
      Siemka wie ktoś czy do zetora 8011 mogę założyć kabinę od jakiegoś innego ciągnika bez jakiś wielkich przeróbek na mocowaniach i przede wszystkim od jakiego ciągnika chodzi oto żeby poprawić komfort
    • Przez rolmasz
      Witam!
      Czy ktoś z Was zakładał plastikowe błotniki do Zetorów czy ursusów 6cio cylindrowych?
      Szukałem uchwytów jakie wykonują ludzie do zamontowania błotników, znalazłem tylko to. 

Czy format 420x1380mm będzie odpowiedni na koła 14.9x28 ?

• Przez dzarjan8111
      Ktoś "mądry" kiedyś to wywalił z tego ciągnika a teraz jest dosyć głośno http://www.kubikzetor.cz/katalogy-zetor/ur-ii-crystal/8111-16145/rejstrik-29/blatniky-zvysene-38-pre-kabinu/?p=562 . Gdzie taką przegrode dostać ?