michaszek832

jakie nawozy dajecie pod zboza ozime

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Nawozy
Jarecki88    191

Polifoska 6, 300kg/ha. Gleba IIIa i IIIb. Stanowiska po rzepaku, burakach, fasoli. Nie uprawiam w monokulturze. W tym roku Bamberka oddała 10t/ha przy 220kg N/ha i dokarmianiu dolistnym.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
    • Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Przez Przemo188
      Czy ktoś z was stosował to wapno/nawóz? Czy jego właściwości są chociaż w jakimś stopniu zgodne z tym co można wyczytać w internecie lub w TV usłyszeć?
    • Przez robert812
      Chciałbym się dowiedzieć (a może innych też to interesuje), gdzie znajdują się skupy zbóż, jakie firmy i w jakich miejscowościach, zawsze oddaje do jednego punktu nie zastanawiając się czy gdzie indziej nie zaplacono by mi więcej.

Ja podam pierwsze:

"Polskie Młyny S.A" zakład w Teresinie, pow. sochaczewski, woj, mazowieckie
      całoroczny skup pszenicy i żyta oraz sezonowo rzepaku i kukurydzy.
    • Przez Churuscik
      Witam wszystkich, mam problem z chryzantemami ciętymi, od pewnego czasu zaczęły wyskakiwać żółte naloty i się powiększać z czasem, występują one na górnych liściach, dolne liście są piękne zielone. Również zauważyłem że jak by w pączkach ktoś wosku albo żywicy na kropił i tę zaczątki płatków kwiatowych zlały się , nie w całości ale w znacznym stopniu. Czy jest na to jakiś sposób, bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.