Skocz do zawartości
szymon21137

Skrzypienie w przednim moście w New Holland Td5030

Polecane posty

szymon21137    5

Witam

Jestem posiadaczem ciągnika New Holland Td5030 od 4 lat. Ma około 600 mtg. Około 2 tyg temu podczas pracy z ładowaczem czołowym zauważyłem że przy wlączonym przednim napędzie przy skręcie w lewo bądź w prawo słychać skrzypienie ,,tak jak by coś o coś się tarło" nadmieniam że wszystkie mechanizmy działają. Olej w przednim moście oraz zwolnicach był wymieniony.

Mieliście podobne problemy w swoich ciągnikach ?

Proszę o pomoc ?

Wiadomość z agroFakt.pl

gotchisc    52

kolego siłowniki od wspomagania na mocowaniach wydają taki dźwięk, nasmaruj je dobrze z obu stron, wiem bo mam t5 105 w dwa lata zrobił 1000 mth i pojawił się ten sam problem, po nasmarowaniu tawotem znikł ;-) daj znać czy pomogłem ;-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kulfonmonika
      Szczegolnie na wolnych obrotach.Serwis twierdzi o winie jakiegos rozdzielacza.
    • Przez WojciechMdry
      Witam planuję kupić kombajn New Holland TC5.80. Chciałbym dowiedzieć się jakie są wasze opinie na temat tego kombajnu oraz jakie wyposażenie dodatkowe warto brać do niego a które nie? 

• Przez izolda789
      Witam,
      Mam problem z cieknącym z przedniej piasty olejem w NH T6020 plus. Ciągnik jest już po gwarancji więc żeby obniżyć koszty nie chcę wzywać autoryz serwisu tylko w miarę możliwości zrobić na własną rękę. Czy ktoś z was już miał podobny problem? Bardzo proszę o porady, jeśli ktoś dysponuje schematem takiej naprawy to byłoby super. Liczę na waszą pomoc.
    • Przez Grz3g0rz
      Witam
      Mam problem, mianowicie chcę kupić kombajn, który zastąpi New Hollanda 8070. Cena do 180tyś zł, najlepiej z lat 1995-2000 i do 2500mtg. Claas mi się nie widzi, ponieważ ceny takiego kombajnu jakiego szukam są kosmiczne i nie podoba mi się ten silnik za kabiną. Tak więc zastanawiam się nad New Hollandem TC 56, TX 62, a Deutz-Fahrem Starlinerem, Toplinerem 4060. Najchętniej kupiłbym NH, ale ciężko znaleźć egzemplarze w bardzo dobrym stanie i dobrą ceną, a Deutz Fahr podoba mi się stylistycznie i jego rozwiązania i cena. Tylko nie wiem jak się DF' y sprawują, jak jest z częściami i spalaniem. Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź
    • Przez pokus
      Witam, mam problem z wycieraczką a mianowicie nie dochodzi do niej prąd. Bezpiecznik jest dobry, przełącznik również. Po przekręceniu stacyjką powinienem mieć napięcie na kablach stycznika wycieraczki a tam nic nie ma. Nie mam schematu instalacji i teraz nie wiem gdzie dalej szukać awarii. Podejrzewam że jakiś kabelek urwał się przy stacyjce ale najpierw postanowiłem zasięgnąć waszej porady. Dzwoniłem do serwisu to mi mechanik powiedział że to wina wiązki od silniczka, ciekawe na jakiej podstawie to stwierdził 

Edit.
      Już trochę rozwiązałem problem nie mam masy na styczniku ale nadal nie wiem gdzie jest przykręcony ten kabelek masowy wszystkie kable idą w błotnik a gdzie wychodzą to nie wiem jeszcze ;/

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.