Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AgroSikora    53

Sprzedam naprawię części do hederów do kukurydzy.

post-146332-0-70317900-1441725224_thumb.jpg

Edytowano przez AgroSikora

Wiadomość z agroFakt.pl

Chłopie wystawiasz pierdoły do kombajnów w dziale o ciągnikach i piszesz że się komuś przydadzą... Bardzo mądrze tyle że ja bym ich w tym dziale w ogóle nie szukał...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fendt856
      Witam ma taki problem robiłem przednią oś w case 5150 wymieniłem czopy tulejki bo już był duży luz. I przed tym leciał olej z lewego koła i powodem tego była podrobiona któtka pół oś i ją wymieniłem krzyżaki tą pół oś i uszczelniacze i tulejki te co pół oski pracują w nich i przez pewnien czas nie leciało i teraz zaczeło leciec z środkowego mostu tam też wymieniłem uszczelniacz i tulejkę i jest taki problem że bez włączonego napędu moge jeździc długo i nic się nie dzieję a jak załącze przedni napęd pół dnia i zaczyna lecicec olej co może być ?
    • Przez radekwie231
      W Pumie wyskakuje błąd 16134 proszę o pomoc 
    • Przez Kocur94
      Witam. Posiadam ciągnik case 585 xl z 89r  i przymierzam się do montażu tura z firmy Metal-Technik i takie pytanie , gdzie podpiąć rozdzielacz czy pod tylnie wyjscia czy da się wpiąc jakoś w obieg ? 
    • Przez pradzik28
      Witam mam problem z podnośnikiem w case mx 150 podnosić podnosi ale nie chce opuścić do końca.Prosze o pomoc.

• Przez ChudziX
      Witam. Czy ktoś wie jakiej firmy przednie mosty były montowane do ciągników Case 1494 Hydra  Shift 4WD rok produkcji 1984 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.