Skocz do zawartości
dembul

Ursus 5714 schemat instalacji elektrycznej.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

skowera_1998    11

Czyżby instalacja się skopciła od nieoryginalnych włączników? Bo jeśli tak to nie u ciebie pierwszego ;)
I schematów też niestety nie znajdziesz

dembul    0

Mam ogarnąć elektryke po jakimś magiku w takim sprzęcie i chciałbym się posilkowac schematem. W instrukcji nie znajdę jakichkolwiek schematów?

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam potrzebuję schematów elektryki do Ursusa 5714. Jest tak pokręcona ,że pewnie będę musiał położyć ją od nowa ;[ 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andi2812
      Ostatnio zauważyłem że, pod spodem wisi jakiś kabelek. Prośba o pomoc gdzie go podłączyć oraz do czego służy.
      Z objawów to co zauważyłem, że nie działają światła awaryjne i reflektor roboczy.

• Przez MFpower
      Witam. Mam problem ze światłami w ursusie 3512 otóż musiałem odłączyć kostkę od prawego tylnego blotnika i zginęły mi światła pozycyjne z przodu i wszystkie kierunkowskazy co się moglo stać ?
    • Przez gregor11
      Witam
      Czy ma ktoś może namiar na kostki instalacji, które występują w 3512 ?
      Chodzi mi dokładnie o kostkę, wtyczkę, do przerywacza kierunkowskazów.
      Nie mogę nigdzie namierzyć, może są znormalizowane.
      Ze starej już nic nie będzie, utleniły się wsuwki, a zwykłe druciarstwo słabo wygląda
      i się spisuje.
    • Przez bartek1190
      Witam co to za przełacznik zaznaczony na czerwono. Do czego on służy???

• Przez katopo
      Przestała mi świecić kontrolka od ładowania czy to na włączonym silniku czy tylko na zapłonie nie świeci. Mierzyłem miernikiem i alternator nie ładuje (mierzone na akumulatorze oraz na samym wyjściu z alternatora).
      Czy uszkodzenie alternatora może powodować nie świecenie się kontrolki? Żarówka jest sprawdzona i jest dobra.