• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez alojzy110183
      witam. Czy orientuje się ktoś czy w Renault Ares 815 kalibruje się skrzynię biegów ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? z góry bardzo dziękuję za informacje i proszę o pomoc
    • Przez Pokusa75
      Witam, proszę Państwa, mam dylemat z wyborem ciągnika. Posiadam 120 ha ziemi i szukam drugiego mocniejszego traktora do obróbki pola. Nie powiem że nie jestem zadowolona z ursusa 1224 ale przydała by mu się pomoc. Znajomi namawiają mnie na renault z silnikiem MWM. Jako że ciągnika nie będę szukać bo mam namiary na pewnego Pana który sprowadza je na zamówienie w określonych pieniądzach, stanie, ma serwis i wszystkie części + wsyatwia gwarancję na ciągnik do roku czasu to jednak napisałam tutaj żeby się poradzić. Otóż jak wam się one sprawują, chodzi mi o medele 110.54, 120.54, 133.54, jaka jest pomiędzy nimi różnica? Czy któryś jest mniej awaryjny a drugi bardziej? Szczerze przyznam że najbardziej interesuje mnie 133.54, większy nie wchodzi w grę bo turbina... czy te silniki naprawdę tak mało palą i są tak twarde (wieczne). Mam czas z namysłem do niedzieli bo na kolejną wizytę u tego Pana umówiłam się właśnie na niedziele. Czy brać z elektryką czy pełna mechanizacja, czy 133.54 różni się czymś zależnie od roku? Szukam z końcówki czyli tak około roku 97-98, z moimi wymaganiami Pan obliczył że mniej więcej musiała bym czekać około 3 tygodni i cena w takim stanie o jakim mówię to koszt około 65 tyś (może więcej, może mniej). Z góry dziękuje za odpowiedzi o ile ktoś będzie chciał czytać i odpisywać na moje wypociny.
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez Skorsky
      Witam. Posiadam ciągnik Renault 103.54 1993r. Zakupiłem go niestety od typowego handlarza, a będąc raczej małowiedzącym w tym temacie okazało się że ciągnik nie jest w pełni sprawny.Rzeczy mechaniczne udało mi się doprowadzić do ładu. Jednak z tego co wiem ciągnik posiada nieodpowiednie koła. Przednie są 13.6 rozmiar 28, a tylne 16.9 rozmiar 34. Z tego co sprawdzałem na stronach które podają zalecane rozmiary to powinny być 14.6 r28 i 16.9 r38. Tutaj pojawia sie moje pytanie w związku z tym że wymiana 4 kół może byc dosyć kapitałochłonna. Skoro przednie są w odpowiednim rozmiarze znaczy wysokośc felgi wynosi 28. Czy musze zmieniać przednie opony? Czy wystarczy że wymienię tylko tylne koła? Jesli tak to domyślam się że powinny być tam felgi o rozmiarze 38, w związku z tym jak dowiedzieć się/obliczyc jakie powinny byc tam opony aby obie osie się zgrywały i nie wpływało to niekorzystnie na układ napędowy?
    • Przez Lukas210
      witam mam problem z renault po podłączeniu pługa obrotowego unia Ibis LS obraca do połowy i dalej nie idzie, pod które wyjścia powinny być podłączone węże?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.