marcinzielinski87

lamborghini racing same titan

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Przejechalem dzis wieczorem ok 30km racin 165, wszystko ladnie pieknie, ale jak wrzucilem wsteczne to nie chcial cofnac, do przodu bez problemu, pozniej znow proba w tyl i nic. Zgasilem odpalilem i do tylu kawalek i przestal ciagnac i nagle zapalily sie wszystkie diody od 1-9 na wyswietlaczu i nie reagowal na joystick. Zgasilem odpalilem do przodu wszystko ok a do tylu ta sama sytuacja. Czy to moze olej , jego poziom, zastanawiam sie tez czy mogl gdzies na te sterowniki dostac wody bo lalo i kolami rzucał wode z asfaltu jak cholera.?????????????????

A jezeli to by bylo cos z olejem, to jaki zastosowac?

Edytowano przez marcinzielinski87

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik24120
      Jaka ma być temperatura spalin aby prawidłowo ustawić dawki w Same Antares 130 ?
    • Przez silver90
      Witam posiadam ciągnik same silver 90 i nie wiem jak działa czujnik sba. Jakby ktoś mi to wytłumaczył byłbym bardzo wcięczny.
    • Przez Pawel3443
      Witam.Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Dx85,w zbiorniku olejowym robi się piana z oleju i podnośnik wolno działa,czy może ktoś miał taki sam problem,czego może być to przyczyna?
    • Przez Orzech334
      Witam . Posiadam dr k90 od dwóch lat .W zeszla zime nie było problemu z ogrzewanie a teraz nie grzeje. Wąz dochodzący do zaworu sterującego przy nagrzewnica jest goracy a nagrzewnica jest zimna. Wiec wymieniłem zawor. Do tego nowy termostat i dalej to samo .... 
      Posiadam panel manualny.
      Prosze o pomoc .Kazda sugestja bedzie pomocna 

• Przez Rolnik24120
      Witam
      Posiadam Same Antares 130 i mam problem bo nie wiem jaki ma być luz zaworowy

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.