Skocz do zawartości
jacenty25

problem z rejestracją

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacenty25    0

Witam. Jak w temacie mam problem z rejestracją byków a mianowicie nie mam do nich kolczyków i paszportów, a są już dość duże. A może ma ktoś na zbyciu jakieś zalegajace paszporty? Bardzo proszę o pomoc...

Wiadomość z agroFakt.pl

jacenty25    0

Prosiłem o pomoc, o jakieś rady a nie o zbędne komentarze
Ps.takie już gospodarstwo zastalem przyjezdzajac tu.

mora    14

Niestety Kolego , nikt nie ma zalegających paszportów bo sztuka opuszcza gospodarstwo razem z nim. Myślę, że powinieneś udać się do ARiMR i tam zapytać o możliwość zalegalizowania takich sztuk. Bydło niewiadomego pochodzenia ( a takie są te byki) to potencjalne  niebezpieczeństwo i być może trzeba je będzie utylizować na koszt właściciela. Doradziłabym Ci  być może inne rozwiązanie, ale nie wiadomo kto czyta ten wątek, więc sam rozumiesz... :blush:

wojtal24    164

a moze poszukaj skupu są małe słupy które kupują jeszcze bez paszportów tylko za gotówkę

daremw    128

zgadza się, często są to drobne firmy które współpracują np z kateringami i im nie przeszkadza często brak papierków ale też nie jest to reguła, żebyś było z moich okolic to bym takich polecił i być może by poszli na to.

jak bym nie miał innego wyjścia to po prostu wizyta w agencji ale też zależy jacy urzędnicy się trafią, jedni jakoś zarejestrują a inni będą wielce oburzeni

soltys48    314

da radę tak jak kolega pisze odmłodź je i poszło sam nie raz tak robiłem tylko,że zawsze na dokładkę na bliźniaka rejestrowałem

a może ktoś potrzebuje kwity na krowę?oddam za free.... 

Szymi40    370

Nie  piszcie takich rzeczy  tak  na forum........jak już  to na  Pw.   różni ludzie tu zaglądają.   -,     wiadomo  Polak  potrafi  ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się