Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jakub555    0

Witam miałem okazję pracować z kumplem case magnum 340 ciągnik na duże areał minimum 80 ha

Jest bardzo dobry skrzynia jest bardzo dobra ponieważ dopasowuje biegi do ciężkości pracy to jedno.

A drugie jest ekonomiczny,mało awaryjny.Eksaplatacja tego ciągnika jest tańsza od john deere8345r.

Więc polecam  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSikora    56

Do Andrzeja zadzwoń - kupił w zeszłym roku chyba z 5 Magnumów tej serii - powinieneś być zorientowany. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSikora    56

JD 8345R.

 

Mam znajomego ma 1 szt.

poza wyciekiem z silnika :) - mówią że wszystko ok.

 

Edytowano przez AgroSikora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub555    0

Szczepanki Szembruk Team wiem że to skrzynia bezstopniowa :) ale dzięki za wzrócenie mi uwagi =D

A swoją drogą co byś wybrał case magnum 340 czy john deere 8345 r >?? =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

A od jakiego dilera chcesz kupić case?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion1012    1
Dnia 7.09.2015 o 22:45, dachu127 napisał:

przy hektarach nie dopisales jednego 0...

Racja kolego taki ciagnik nadaje się na 1000 ha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion1012    1
Dnia 7.09.2015 o 21:23, Jakub555 napisał:

Witam miałem okazję pracować z kumplem case magnum 340 ciągnik na duże areał minimum 80 ha

Jest bardzo dobry skrzynia jest bardzo dobra ponieważ dopasowuje biegi do ciężkości pracy to jedno.

A drugie jest ekonomiczny,mało awaryjny.Eksaplatacja tego ciągnika jest tańsza od john deere8345r.

Więc polecam  ;)

Twoja wypowiedź jest mało wiarygodna takie ciągniki nie pracują na takich areałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj