News

Polecane posty

Jakub555    0

Witam miałem okazję pracować z kumplem case magnum 340 ciągnik na duże areał minimum 80 ha

Jest bardzo dobry skrzynia jest bardzo dobra ponieważ dopasowuje biegi do ciężkości pracy to jedno.

A drugie jest ekonomiczny,mało awaryjny.Eksaplatacja tego ciągnika jest tańsza od john deere8345r.

Więc polecam  ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

AgroSikora    53

Do Andrzeja zadzwoń - kupił w zeszłym roku chyba z 5 Magnumów tej serii - powinieneś być zorientowany. :)

AgroSikora    53

JD 8345R.

Mam znajomego ma 1 szt.

poza wyciekiem z silnika :) - mówią że wszystko ok.

Edytowano przez AgroSikora

Jakub555    0

Szczepanki Szembruk Team wiem że to skrzynia bezstopniowa :) ale dzięki za wzrócenie mi uwagi =D

A swoją drogą co byś wybrał case magnum 340 czy john deere 8345 r >?? =D

timasz    55

A od jakiego dilera chcesz kupić case?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielo2007
      Witam. Chciałem sie podzielic moimy spostrzezeniami i awariami z krótkiego użytkowania ciagnika John Deere 5100R w nadzieji że komus to pomoże w wyborze, albo ktoś też sie podzieli uwagami na temat swojej 5R.
      Ciagnik zakupiony u dealera wanicki agro w swidniku przepracowane ma 80mth. Jeszcze przed odbiorem go z placu u dealera stwierdziłem niepokojace głosne stuki i trzaski w hydraulice-objawy nasilaja sie przy wciskaniu hamulca lub przesuwaniem dzwigni hydrauliki. Usterka mimo naprawy nie została usunieta do dnia dzisiejszego (serwis nie za bardzo wie czego sie czepic).Po 30mth sie zaczeło:
      -opadanie tura po dłuzszym postoju
      -awarie rewersora (kalibrowany i wgrywany soft przez serwis 2 razy, nic to nie dało)
      -odczuwalny spadek mocy i właczanie sie kontrolki inteligentnego zarzadzania moca(+10KM) przy kazdym wcisnieciu pedału gazu bez obciazenia(wczesniej kontrolka zapalała sie w transporcie przy obciazeniu)
      -skrzynia biegów przełacza biegi po 5sekundach od ruszenia dzwignia(w tym czasie ciagnik jest na luzie) co doprowadza tzw.pchniecia zestawu na wzniesieniu luz stoczenia do tyło(mi przydazyło sie to juz dwa razy i mało brakowało do wywrócenia zestawu).
      -po nagrzaniu sie hydrauliki bywa ze ehr przestaje na chwile reagowac.
      -wyzuca przewody z gniazd hydrauliki podczas próby wywrotu załadowanej przyczepy
      -spalanie na pusto transport 18-21L/h w pracy np. agregatem scierniskowym to 20-26L/h
      -ciagłe błedy przekładni głownej, rewersu, podnosnika, brak komunikacji ze sterownikami, nawet z wyswietlaczem.
      Pochwalic ciagnik moge tylko za zwrotnosc i oswietlenie zewnetrzne, reszta jak narazie kicha do kwadratu. Zapomniałbym jeszcze o tym że dealer zle przekazał do zamówienia ciagnik i konfiguracja sie nie zgadza, cała hydraulika jest inna niz zamowiłem. Zamowiona była zamknieta z pompa tłoczkowa z lepszymi gniazdami hydrauliki, a dostałem układ otwarty z pompa zembata o gorszym wydadtku z najtanszymi badziewnymi gniazdami w których nie da sie zablokowac wydadku.
      Mam nadzieje ze ktos z urzytkownikow tej wspaniałej maszyny też sie podzieli swoja opinia i wyprowadzi mnie ze złej opini na temat tego badziewia.
      pozdrawiam

• Przez PolskiRolnik252
      Witam, potrzebuję wyjść power beyond do case 5140, przeszukałem kilkadziesiąt stron i nigdzie nie mogę takowej płytki znaleźć. Orientuje się ktoś gdzie ewentualnie można taką zakupić? 

• Przez Pawelt12
      Witam czy ktoś wie jak odblokować ehr w ciągniku case cs 150 po przekreceniu kluczyka kontrolka diagnosi raz mignie a potem świeci się cały czas przyciski od podnoszenia ramion na joysticku nie działaja a sam podnośnik działa 
      Pozdrawiam 
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez mateuszgmail
      Witam. Mam zamiar kupić używaną prasę John Deere. Prawdopodobnie będzie to model 582. I tutaj mam kilka pytań z tym związanych: 1. Jakie zapotrzebowanie na moc ma ta prasa ?( Mam ciągnik 80 km i nie wiem czy da sobie z nią rade). 2. Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiej prasy? 3. Jakie macie opinie o tych prasach? ( Awaryjnosc, ceny części zamiennych i koszty eksploatacji? ) 4. Jaka siatkę stosujecie i jak sprawdza się system cover edge? Proszę o odpowiedzi posiadaczy takich pras oraz spostrzeżenia na temat tej serii pras.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.