RadoslawPower

Sprzedam Rozsiewacz KUHN MDS 901

Polecane posty

vademecum    25

Z pełną odpowiedialnością polecam ten rozsiewacz, użytkuje identyczny od 10 lat, wcześniej lej..... U mnie chodzi pogłuwnie z mf 255 a w nawożeniu przedsiewnym wspułpracuje z 1614. Wspaniała maszyna i lepsza od przereklamowanych amazonek z porównywalnego okresu produkcji. Osobiście szukam tarczy wysiewających 15 m.używanych bo nowa to wydatek prawie 1000 zł.

Z pełną odpowiedialnością polecam ten rozsiewacz, użytkuje identyczny od 10 lat, wcześniej lej..... U mnie chodzi pogłuwnie z mf 255 a w nawożeniu przedsiewnym wspułpracuje z 1614. Wspaniała maszyna i lepsza od przereklamowanych amazonek z porównywalnego okresu produkcji. Osobiście szukam tarczy wysiewających 15 m.używanych bo nowa to wydatek prawie 1000 zł.

Postaram się coś pomóc 

URSUS16    256

Jaki ma symbol tarcz wysiewających? Ma sito w środku? W pełni sprawny? Odpowiedź najlepiej wysłać w wiadomości prywatnej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukaszmsp2090
      Witam, 
      Zamierzam kupić używany opryskiwacz. Zastanawiam się nad : Hardi Evrard Meteor 2500l (2002r.) oraz Kuhn Top Rider 3000l (2003r.). Szerokość belki zarówno w pierwszym jak i drugim wynosi 24m z możliwością skrócenia do 21m. Który z powyższych byłby lepszy ? Który jest bardziej niezawodny ? W którym jest lepszy sterownik (w powyższym evrardzie jest regulor 4, w kuhnie nie wiem) ? Może ktoś takich używa i zechciałby się podzielić opinią. 
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.

• Przez mk9422
      Sprzedam polski rozsiewacz 600 l z plandeką. Skrzynia wykonana z nierdzewki. Rozsiewacz nabudowany na ramę z kołami więc nadaje się do małego ciągnika.  3800 do negocjacji 
      Kultywator polski 3 m z wałkiem strunowym . 2000 do negocjacji 
      Zainteresowanym podeślę zdjęcia 
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS o ładowności 600 kg czyli modele z serii 60, a mianowicie modele 61,62 czy 65. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. Najlepiej coś blisko Siedlec, Białej Podlaskiej.
      Chyba napisałem w nie dobrym wątku Temat przenoszę na Giełdę rolną.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.