Gość milioner8558

Buhaj rozpłodnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!

Posiadam stado bydła mięsnego rasy limousine 250 sztuk i 10 buhajów służących jako rozpłodniki.

Otóż mam problem z jednych z nich, ponieważ biorę go do krycia w drugim stadzie do krów rasy charolaise.

A problem jest nastepujący że ten byk o którym mowa nie chce iść na te krowy. Co robić? Niby skoczy ale dalszego aktu nie ma. Zostawiłem go przy uwiązanej krowie i patrzyłem z daleka co robi. No i jest tak robi skok

powisi przez chwilę ale krowa nadal nie jest zaspokojona. Oczywiście podprowadzam go do krów mających ostrą ruję tzn. cieknie z pochwy śluz i się przeciąga gdy złapie ją za ogon. Byk podchodzi do krowy powącha ją od tyłu wykonuje skok a i przy wąchaniu już penis jest wyciągnięty i gdy skoczy nie może trafić. A jak już trafi do do odbytu i dalej nic sie nie dzieje. Raz z daleka wydawało mi się że trafił a okazało się że wcale nie trafił i sperma pociekła po sromie.. No cóż po długim wstępie i opisaniu całej sutuacji liczę na pomoc.

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ale  czego  oczekujesz? jakiej  rady?  pomóż  mu  trafic  jesli chcesz :lol:  , lub  weź  innego  byka .

Chyba że  do  seksuologa  z  nim  pójdź  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Wczoraj pytałeś jaką jałówkę kupić a dzisiaj już masz takie stado ? 

Ja Ci radze odrób lekcje na jutro i na cały tydzień a jak bardzo Ci się nudzi to [usunięto] się młotkiem w głowę i skończ zakładać debilne tematy. 

Edytowano przez kris14
Pkt. 3.1, ban 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

lamboEVO100  a co zazdrościsz ??

PS. Ty się pożądnie [usunięto] ale siekierą

Edytowano przez milioner8558
Pkt. 3.1, ban 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

powiedz weterynarzowi żeby ci sprzedał BRAWERAN BULL, pomaga. tylko musisz dopilnowac żeby byk połknął tabeletkę. jak to nie pomoże to podejdź na odległość ok 10 metrów od muru, następnie rozpędź się i [usunięto] barana. musi pomóc, tobie i bykowi

Edytowano przez kris14
Pkt. 3.1, ban 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

To ile masz tego bydła jak masz  jeszcze stado szaroleza  . byczek może woli rude a nie blondynki , nie każdemu podobają się mulatki czy azjatki choć są co nie którzy co biorą wszystko co na drzewo nie spier...  . Ale czym się martwisz masz przecież 10 buhajów to bierz następnego i niech ten robi co należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Ty  @milioner  nie zakładaj   tylu  durnych  tematów  na forum  -  pisz  ,,te  twoje''  mądrości  w  pamiętniku  i czytaj  do lustra  na głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

filantrop A tobie znowu coś nie pasuje ???

filantrop   i O co  chodzi z tym moderatorem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

O to żeby  wysłał  ten  temat w  kosmos  :P .

Usunąc  to  bo  to  niepoważne  , jakiś  gówniarz  sie  zabawia  zwyczajnie  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

mariuszd93  uważaj żeby ciebie nie wysłał w kosmos  :) 

Problem rozwiązany kupiłem następne całe stado bydła limousine 50 sztuk matek cielnych i 3 buhaje więc już zakończcie temat  :)  :)  :)

PS. A tamtego już sprzedałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejo360    27

mariuszd93  uważaj żeby ciebie nie wysłał w kosmos  :) 

Problem rozwiązany kupiłem następne całe stado bydła limousine 50 sztuk matek cielnych i 3 buhaje więc już zakończcie temat  :)  :)  :)

PS. A tamtego już sprzedałem 

 

Może i dostane ostrzeżenie, ale...  hahahahahhaha, naprawdę z ciebie milioner skoro z dnia na dzień kupujesz 50 sztuk rasowego bydła i jednocześnie udaje ci się sprzedać buhaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

 na af reklama za reklamą, ankieta za ankietą a nie stać własciciela na moderatorów? pewnie siedzą wszyscy przed zdjeciami sprawdzają czy aby pixele się zgadzają co do jednego...  sorry ale jak taki bałwan zakłada kilka tematów z d*py a potem jeszcze pyskuje do  wszystkich to chyba jakaś reakcja powinna być? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Temat zamykam, wulgarne pyskówki nagradzam ostrzeżeniami, a Ty Wiktor, weź się za naukę, gimnazjum w Grzegoczewie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kombinat
      Postanowiłem założyć ten temat ponieważ problem spokrewnień buhajów, które są oferowane przez firmy dotyka lub dotknie większość hodowców HF-a.
      Dużą sztuką jest teraz znaleźć buhaja który nie ma w swoim rodowodzie O-Man Justice, Shottle, Goldwyna, Jocko Besne, Baxtera, Toystory, BW Marshalla itp.
       
      Wpisujcie w tym temacie nazwy buhajów i w miarę możliwości ich rodowody. NIech to będzie jakaś wskazówka dla hodowców, którzy poszukują tzw "obcej krwi".
       
      Ja na początek proponuję:
       
      Altatrader (Active x Outside x Rudolph)
       
      Wizzard (Webster x Cash x Sunnyboy)
    • Przez Mati10
      Czy wiecie może ile lat może być buhaj? Jest to prawie czysty h-f, karmiony naturalnie, czyli buraki, słoma, śrut, a latem trawa i koniczyna koszona do koryta. Utrzymywany jest uwięziowo cały rok, bez wychodzenia na dwór i ciekawi mnie ile jeszcze może pociągnąć, bo to może być jedyny argument by przekonać właścicielkę do sprzedaży.
    • Przez DajanaDoreska
      Cześć wszystkim,
      Mam nietypowe pytanie, chciałabym dowiedzieć się czy jest taka możliwość żeby np. bydło było zarejestrowane w moim gospodarstwie a wypasało się i przebywało gdzieś indziej ??? Chodzi mi np o jakieś kontrole lub inne, czy nie było by albo i byłby kłopot ??
    • Przez DajanaDoreska
      Cześć Wam,
      Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat producenta rolnego, doczytałam się że jest taka możliwość dla osób nie posiadających gospodarki itp itd no a hodujemy z narzeczonym bydło i mamy za dużo sztuk i moglibyśmy rozpisać je na osobne stada żeby nie oszukujmy się - dostać więcej dopłat o ile to możliwe (i załatwić sprawę najlepiej bez osób trzecich) bo nawet ostatnio pytałam o nr gospodarstwa bo chciałam załatwić sprawę ze swoją babką ale jak to wiadomo z rodziną najlepiej na zdjęciu i przypadkiem trafiłam na ten numer producenta no a dalej że o numer siedziby stada trzeba wniosek składać. No i teraz chciałabym poznać więcej szczegółów na temat tego numeru producenta. Najlepiej gdyby mogły wypowiedzieć się osoby które same są w takiej sytuacji. Jakie warunki trzeba spełnić i z czym wiąże się to w przyszłości ?? Czy odprowadza się jakieś składki czy inne ?? Jeżeli był taki temat to proszę o odesłanie mnie do lektury... Sama szukałam informacji ale nie znalazłam nic wyczerpującego co zaspokoiło by moje zainteresowanie tematem.
      Pozdrawiam !!
    • Przez latka890098
      Czy ktoś zapładniał krowy buhajem hereford FULANO P?  ( https://mastergen.com/wp-content/pdf/fulano-pp.pdf?m=1502205612 ) Jak przebiegał poród ? Ładne cielaki? Ogólnie czy warto zapładniać tym buhajem krowy >?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj