mariusz27

dealer ZETORA w Mrągowie

Polecane posty

mariusz27    4

Witam nie jestem pewny czy to dobry dział , ale nie mogłem odszukać podobnego tematu, mianowicie jakie macie opinie i na co zwrócić uwagę u tego dealera jak macie opinie na temat tego dealera i jak sie spisuje serwis czy nie mielicie żadnych nacisków ze strony handlowca?


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechamaniak    6

Przez osobistą urazę do właściciela tegoż punktu- nie polecam. Radzę poczytać komentarze na jego temat w Google: "euro-agro-invest opinie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

miałeś coś doczynienia z wlascicielem jak pracuje serwis jak są traktowani klijenci ?


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechamaniak    6

Właściciel to urodzony handlowiec. Kiedy trzeba coś sprzedać jest bardzo miły, potem różnie to bywa, ogólnie jest wredny. Serwis się stara, ale jak dwóch mechaników, może w porywach trzech, ma szybko obskoczyć wszystkie punkty- pamiętajmy, że na przeglądy i naprawy zazwyczaj jeżdżą w pojedynkę. Na przegląd czeka się długo. Ogólnie jest jeden mechanik bardzo obyty już teraz (Zbyszek- o ile pracuje), reszta niedawno przyjęta, tam jest straszna rotacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechamaniak    6

Tamten serwisanta miał inne nazwisko, kojarzące się z kucharzem :)
A kim jest p. Mazurowski? Też serwisant?? Samo nazwisko znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechamaniak    6

Nadal wciskają kit ludziom, że nowe majorki palą tyle co polska sześćdziesiątka? Zapomnij :D A handlowców to tam mnóstwo się przewinęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechamaniak    6

Przeglądy w zetorach w porównaniu do innych marek tanie nie są, tysiąc wzwyż, półtorej. No i wiadomo, jak trafi się awaria nie z winy użytkownika to pokrywa gwarancja (chociaż mogą szukać czegoś, aby jednak wmówić, że to z winy użytkownika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

jeden z przedstawicieli jest bardzo namolny co jakiś czas do mnie przyjeżdża i wciska te ich trupy kompletny brak kompetencji nic nie wie o tych i ich zetorach. słyszałem że za naprawy na gwarancji przysyłają ludziom faktury do zapłaty. ceny tych ich maszyn z kosmosu. jak chceż kupić to przyłóż do rany a jak wyjedziesz za brame tym nowym trupem to już cie nie znają

 
 

"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

pewnie masz na mysli Mazurowskiego tena i jedna rada nie popisuj umowy bo pozniej w razie co nie wyplaczesz sie z niej

 


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Potwierdzam to co piszę  @mati5720 dla sąsiada w Majorze wysiadła pompka paliwowa, z początku ładnie pięknie na gwarancji będzie zrobione, a po 2 tygodniach przysłali fakturę na prawie 700zł za naprawę!

Co najlepsze, koszt takowej pompki to 280 zł http://sklep.tzmkalisz.pl/Pompa-zasilajaca-CD3M3552-Motorpal-Zetor-Proxima%283,1865,545%29.aspx Więc skąd wzięła się reszta ? 400 zł za wymianę czy dojazd 10 km ?

Co do przeglądów to koszmar - przegląd na 100 mth to koszt 1500 zł! co najlepsze po 3 miesiącach od pierwszego przeglądu dzwonią, że trzeba robić kolejny przegląd, a ciągnik przepracował niespełna 60/70 mth po pierwszym przeglądzie. Koszt oczywiście 1500 zł. sąsiad się nie zgodził w związku z czym zabrali mu gwarancję.

 

Dealer dno, cieszę się, że nie kupiłem od niego ciągnika, a przyznam, że mało brakowało. Polecam omijać z daleka. W Mrągowie jest dużo lepszych firm, które mają normalne podejście do klienta, zarówno przed zakupem, jak i po zakupie.

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

a podpisywałes umowe z nimi ? i jesli  tak to w jaki sposob wymiksowales sie z niej ?

 


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A czego wy się spodziewaliście że przegląd w nowym jest za darmo? Zarówno ja i wujek płaciliśmy po 1300zł za przegląd gwarancyjny drugi jest po ok. 400-500mth i za ten ładnie już podziękowaliśmy tracąc gwarancję bo zmienić olej w silniku i filtr od hydrauliki czy filtr powietrza to ja sam umie i ostatni przegląd Majora który wykonałem sam kosztował mnie nie 1300zł tylko 300zł.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Sorki, ale w konkurencyjnej firmie,  w cenie 1500 zł, to ja mam 3 pierwsze przeglądy - na 50 mth, 300 mth i 600 mth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja akurat o Mrągowskim dealerze Zetora się nie wypowiadam tylko o kwestii przeglądów... To proszę odpowiedz mi gdzie przegląd robią z pieczątką zetora za 500zł? :D Jakoś mój był brany gdzie indziej i wuja też i znajomego który też akurat w tym czasie brał też a cena za przegląd była tak naprawdę spójna... A co do Majora i spalania ktoś napisał że pali jak polska sześćdziesiątka i akurat tyle pali  :blink: chyba że mój, wujka i znajomego, jest popsuty :lol:  z początku palił tak do 100mth znacznie więcej a teraz spalanie super i to jest akurat plus u niego mimo że jest też sporo minusów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Napisałeś firmie co mogło znaczyć również u innego dilera... :P Ale mniejsza o to... Nie porównujmy akurat Zetora do Farmtracka który produkuje ciągniki niespełna 15 lat w porównaniu do Zetora to nic (1946r) ... No może jedynie Major który oprócz silnika niczym się praktycznie nie różni od Farmtracka... Ale nie zbaczajmy z tematu. Chciałem zaznaczyć tylko że kupując nowe musimy brać pod uwagę cenę przeglądów... no i części trzykrotnie zawyżonych cenowo... Tak samo jest z autami jak pracowałem tam gdzie pracowałem to wymiana oleju filtrów w ASO kosztowała średnio 800zł a przeciętny mechanik za to samo wziąłby nie więcej jak 250zł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechamaniak    6

Niestety to prawda z tymi przeglądami, stąd niektórzy z nich rezygnują, chociaż słyszałem o dwóch przypadkach, gdzie gwarancja uratowała przed olbrzymimi stratami. Rzadko się zdarzają trefne egzemplarze, ale i tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj